Nastase - 2 ani cu executare

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns copiloi spune:

Citat:
citat din mesajul lui ladyJ


Copiloi, pe cine ai citat intre ghilimele`?




Ghici ciuperca ce-i



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns almo spune:

Citat:
citat din mesajul lui coracora

LadyJ, pai in mod evident pt. asta:

Citat:
citat din mesajul lui Rufus
Mult prea putin pentru ceea ce merita...dar, sa recunoastem, un mare pas inainte! De acum, poate se vor gandi de doua ori chiaburii astia...


Mie nu mi se pare nici un pas inainte (daramite mare). E doar dovada incontestabila a gradului de politizare a justitiei. Am auzit la tv acum o ora ca insusi judecatorul care a dat prima sentinta (revocabila) a recunoscut cu gura lui ca nu exista dovezi directe care sa-l incrimineze pe Nastase dar ca totusi in condamna (ca doar stim cu totii ce nemernic e).... Asta e justitie? Cred ca si in tarile africane ai parte de-un proces mai corect decat in Romania.




caracora zici ca ai auzit la TV?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lo_li_Ta spune:

A primit prima sentinta cand puterea era la PDL, i s-a mentinut sentinta acum, cand amicii lui sunt in frunte. Unde-i politizarea?!



Citat:
citat din mesajul lui coracora

LadyJ, pai in mod evident pt. asta:

Citat:
citat din mesajul lui Rufus
Mult prea putin pentru ceea ce merita...dar, sa recunoastem, un mare pas inainte! De acum, poate se vor gandi de doua ori chiaburii astia...


Mie nu mi se pare nici un pas inainte (daramite mare). E doar dovada incontestabila a gradului de politizare a justitiei. Am auzit la tv acum o ora ca insusi judecatorul care a dat prima sentinta (revocabila) a recunoscut cu gura lui ca nu exista dovezi directe care sa-l incrimineze pe Nastase dar ca totusi in condamna (ca doar stim cu totii ce nemernic e).... Asta e justitie? Cred ca si in tarile africane ai parte de-un proces mai corect decat in Romania.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns almo spune:

Citat:
citat din mesajul lui Lo_li_Ta

A primit prima sentinta cand puterea era la PDL, i s-a mentinut sentinta acum, cand amicii lui sunt in frunte. Unde-i politizarea?!



Citat:
citat din mesajul lui coracora

LadyJ, pai in mod evident pt. asta:

Citat:
citat din mesajul lui Rufus
Mult prea putin pentru ceea ce merita...dar, sa recunoastem, un mare pas inainte! De acum, poate se vor gandi de doua ori chiaburii astia...


Mie nu mi se pare nici un pas inainte (daramite mare). E doar dovada incontestabila a gradului de politizare a justitiei. Am auzit la tv acum o ora ca insusi judecatorul care a dat prima sentinta (revocabila) a recunoscut cu gura lui ca nu exista dovezi directe care sa-l incrimineze pe Nastase dar ca totusi in condamna (ca doar stim cu totii ce nemernic e).... Asta e justitie? Cred ca si in tarile africane ai parte de-un proces mai corect decat in Romania.





asa a spus la TV

voi nu vedeti ca unii oameni nu mai emit pareri personale, nu mai au concluzii, nu mai gandesc rational. ei iau de buna ce li se spune la TV


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinuk spune:

a incercat sa se impuste

Alinuk
si ostrogotzii din dotare: Andu mik (3 ani) si Teo voinik (5 ani)

clip party 1 iunie



............................................................................
Nimic nu-i intamplator!
............................................................................

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ligia13 spune:

O ce spectacol....incredibil!
Se pare ca a incercat sa se sinucida!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ligia13 spune:

am aceeasi reactie:

wow. wow...chiar nu credeam ca voi apuca astfel de zile...

In Romania un "baron" este condamnat ..cu executare... wow

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns portocalia spune:

doamne, cat de penibil!

bai frate (acum filosofez ptr mine), de la un nivel incolo, daca incerci faza cu sinuciderea, apoi asigura-te ca-ti iese, caci altfel pici in penibil si-n caricatura. faza cu nimeritul in gat e demna de un adolescent de 15 ani. de la un barosan de 62 de ani, ma asteptam la mai multa asumare si mai putin dramatism de 2 bani. incredibil ce pacalici mulg tara asta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lali spune:

O, este incredibil...
Cica a amenintat ca se sinucide de fata cu un politist care era acolo pentru arestarea lui, si acesta ar fi incercat sa-l opreasca. S-a ranit la gat si e la Floreasca.
Informatiile oficiale spun ca viata lui nu e in pericol si e constient. Posibil sa fie operat.

Antena3 il martirizeaza deja ...

Ma gandesc la familia lui... care era acasa, cu el. Tragic.

Mergi la inceput