Nastase - 2 ani cu executare

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alinuk spune:

otvizare in masa si pe tot frontul

...ca tot sunt si niste gloante in subiect sau pardon...in gat!?



Alinuk
si ostrogotzii din dotare: Andu mik (3 ani) si Teo voinik (5 ani)

clip party 1 iunie



............................................................................
Nimic nu-i intamplator!
............................................................................

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucialu spune:

Viviana, sincer, treaba cu hai sa ne veselim impreuna chiar nu da bine. Ok, omul e manjit, dar eu inca sunt de parere ca NU pt ce cu adevarat o fi infaptuit, groase, ci e vorba de 2 iepuri impuscati deodat': praf in ochi pt noi si lumea larga via coruptie, via electorale si dinti, pardon colti, bine indreptati impotriva lui de catre vecinul Base, ca tocmai am auzit ca au fost vecini. A;ea groase ori nu se pot dovedi ori trage pe prea multi dupa el...inclin spre varianta a doua.
Dar sa ne bucuram intr-o treaba de genul...nici macar cand studenta l-a feliat pe bulibasa nu pot sa zic ca era vroba de bucurie, ci de un act de justitie care era mai bine sa nu fie nevoie sa se infaptuiasca...Mi-a ajuns experimentul de jucat hora cand o fo impuscat nea Nicu...si acum ma simt mica-mica si eram copila stiu, dar tot asa ma simt...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinuk spune:

cati ani au copiii lui?

oare ce traiesc ei acum?

Alinuk
si ostrogotzii din dotare: Andu mik (3 ani) si Teo voinik (5 ani)

clip party 1 iunie



............................................................................
Nimic nu-i intamplator!
............................................................................

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucialu spune:

Citat:
citat din mesajul lui alinuk

cati ani au copiii lui?

oare ce traiesc ei acum?

Alinuk
si ostrogotzii din dotare: Andu mik (3 ani) si Teo voinik (5 ani)

clip party 1 iunie






............................................................................
Nimic nu-i intamplator!
............................................................................




fix la ei m-am gandit si eu, si sunt baieti, si baietii le iau altfel cand sunt inca insuficient de copti...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lali spune:

Alinuk, exact la asta ma gandeam si eu. Din cate am inteles familia era acasa.


Pe de alta parte ma dau pe spate comentariile de la TV: tocmai il prezinta ca fiind un om cu un psihic foarte bun ori asta cred ca e cel mai aiurea lucru care se poate spune despre cineva care tocmai a incercat sa se sinucida.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucialu spune:

Lali, sunt convinsa ca e socat ca el care acum ceva ani era pe cai mari cu perspective de 99% la presedentia Romaniei, a ajuns aici, terminat politic si nu numai. Suntem socati noi ca se poate...poate asta a fost declicul, condamnarea definitava, nicio o cale de atac, perspectiva certa si imediata sa zic asa...ca face puscarie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maraki spune:

http://webtv.realitatea.net/live

Baiatul cel mare cred ca are 18 ani. Nu trebuia sa recurga la gestul asta Adrian Nastase, indiferent ce se intampla, duci viata pana cand vrea Dumnezeu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucialu spune:

mda... trebuia sa nu uite ca tata este inca si va fi...si sot.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lali spune:

Cica a fost vorba de un pistol cu gaze.

Ce mai e si asta ? Te poti sinucide cu asa ceva ?

Cica ambulanta era deja acolo cand s-a impuscat, chemata pentru ca se simtea rau.

Lucialu, sigur ca e mare prapastia, dar eu am mai vazut personalitati (locale, ce-i drept) condamnate, care si-au ispasit pedepsele cu inchisoare cu reducerile permise de lege si acum sunt bine mersi alaturi de familii.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns viviana spune:

Ma bucur Lucialu pentru ca dupa parerea mea justitia si-a facut treaba. Si asta indiferent de alte speculatii este un semnal de alarma pentru toti aceia care vor vrea/incerca sa faca astfel de fapte.

Nu e nicio suparare daca nu simtim la fel.






--------------------------------------------------------------------------------------------------
Daca privesti in sus si nu simti invidie, daca privesti in jos si nu simti dispret, atunci esti un om deosebit
vivi

Mergi la inceput