Victor Ponta, acuzat de plagiat

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns nadaflorilor spune:

Citat:
citat din mesajul lui Marina

Si daca a copiat si ea e ponta mai scuzabil?
Nu pricep dece tot scoatetialte plagiate ca sa-l scuzati pe ponta dar nu ati deschis un subiect breaking news,codruta kovesi a plagiat si discutam si asta

Marina


nu, dar daca e sa se curete mizeria, apoi sa se curete, sa se aplice acelasi maturoi pentru toti, ei l-au pus in functiune asa ca metrita toti sa fie tavaliti

si e bine de stiut ca asta e o practica si sunt atat de putini cei care nu au folosit-o incat e imposibil sa gasesti o lucrare curata, chit ca e vorba doar de nerespectarea unor reguli de tehnoredactare, nu putini sunt cei care scriu tezele astea cu "heirupul" pe langa cate o secretara batrana si chioara sau momind studentii dornici de avantaje diverse...rezulta texte de toata jena



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marina spune:

sunt absolut de acord ca toti cei care au facut tezele astea pe genunchi si copiind la greu din alte lucrari trebuie sa plateasca si sa se faca curatenie.
macar din respect pentru cei ce si-au scris teza pe bune in Romania sau pentru cei multi cu doctorate in afara care nu sunt recunoscute in Romania din motive de birocratie si prostie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

savuros de citit: www.hotnews.ro/stiri-opinii-12564072-furat-procurorule.htm" target="_blank">De ce ai furat, procurorule?

Sanatate si o zi cu soare va doresc!

**************
Linkurile mele: Supereva.ro | Blogul meu | www.facebook.com/#!/desprecopiicom" target="_blank">DC pe Facebook

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rufus spune:

Mama ce articol...cum il face pe Ponta...
Cum naiba de mai respira???

Rufus, Tora si iadele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nadaflorilor spune:

Citat:
citat din mesajul lui Rufus

Mama ce articol...cum il face pe Ponta...
Cum naiba de mai respira???

Rufus, Tora si iadele

"EXPERIENTA este numele pe care-l dam greselilor noastre" Oscar Wilde


o fi "pe ventilator" deja....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Rufus

Mama ce articol...cum il face pe Ponta...
Cum naiba de mai respira???

Rufus, Tora si iadele

"EXPERIENTA este numele pe care-l dam greselilor noastre" Oscar Wilde


din partea mea, sa-l faca cum vor! dar ma distreaza teribil ce satisfacut esti ca "il face pe Ponta", dar cu numai 2-3 zile in urma USL-ul era facut in toate felurile aici pe forum ca se deda la "atacuri abjecte la persoana". Cand e importiva persoanelor din USL, e cu frecare de palme, batut pe umar si ras copios, cand e impotriva PDL-istilor, sunt 'atacuri suburbane si abjecte" .



Am marfa la bazar umanitar DC

Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marina spune:

nu mey, ne vine sa plangem ca saracu ponta e acuzat de asa ceva, a naibii basescu asta si securitatea lui

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

si iata si parerea CTPului... pe care nu il puteti acuza ca e basist :)

http://www.gandul.info/puterea-gandului/dottore-ponta-si-toars-colonnello-basescu-9760734



Sanatate si o zi cu soare va doresc!

**************
Linkurile mele: Supereva.ro | Blogul meu | www.facebook.com/#!/desprecopiicom" target="_blank">DC pe Facebook

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Marina

nu mey, ne vine sa plangem ca saracu ponta e acuzat de asa ceva, a naibii basescu asta si securitatea lui

Marina


Marina, am scris cu font mic, dar parerea mea e rezumata in prima parte e mesajului: "sa-l faca cum vor!". Nu asta era ideea, ca vezi Doamne, Ponta e ca o floare in glastra de inocent si pur. Ci ma distreaza cum sunt judecate comentariile si parerile in functie de preferintele politice, cum difera 'standardele si unitatile de masura' in functie de cine e pus la zid: preferatul sau antipaticul .



Am marfa la bazar umanitar DC

Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me

Mergi la inceput