Fiv Turcia

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns vreau_bebel spune:

Pup fetele, sper ca ati avut un w-e linistit.
Loreley ai o bebitza scumpa foc.
Scuze dar chiar nu-mi dau seama, ce este pier-ul?
Haideti doamnelor nu v-ati mai programat niciuna, eu am niste emotii... am inceput sa-mi fac lista lucrurilor ce nu trebuie uitate acasa, in fiecare zi mai adaug cate ceva.
Domnii vostri(la care a fost nevoie) cand au facut biopsia?

-------------------------------------------
Un copil exprima parerea lui Dumnezeu ca lumea ar trebui sa continue (Carl Sandburg)

DOAMNE AJUTA-NE!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorelei78 spune:

vreau_bebel,multumesc frumos si iti doresc si tie ca anul acesta sa te bucuri de bebelusul tau mult dorit."Pier"-ul este locul de unde iei ferry boat-ul.Cred ca vine din engleza,insa a fost termenul care l-am avut in minte in momentul in care am scris.Ti-am dat varianta cu microbuzul intrucat este cea mai economica,in cazul in care doresti sa iei un taxi te costa mai mult.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns turqoise spune:

Buna, fetelor!

vreau_bebel
, sa fie cu noroc vizita la turci si sa apoi sa ne incurajezi si pe noi, cele care vom urma

sunt suparata pe cei de la Acibadem caci inca nu mi-au dat niciun raspuns cu privire la istoricul nostru medical. Emailul a fost trimis inca de pe data de 13 decembrie desi l-am trimis Anei, Semrei, Lilianei si chiar dr. Tayfun.Am primit doar un raspuns scurt cum ca vor reveni cu informatii din partea doctorului, si de atunci tot astept.
Vreau sa intru in legatura cu ei cat mai repede ca sa nu depasim termenul analizelor deja efectuate dar efectiv nustiu cui sa ma adresez ca sa primesc si un raspuns. Ma ajutati va rog cu adresa de email a Danielei?

multumesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ciuripica spune:

Draga mea Lore,
mi-e tare drag sa-ti vad puiutul. E minunata! Eu mi-am facut curaj sa ii scriu lui Tayfun doar acum cateva zile. Am scris pe adresa Anei, cea pe care mi-ai dat-o tu. Astept cu nerabdare raspunsul dar m-am intristat cand am vazut ca Turquoise nu a primit raspuns inca. Si eu am primit acelasi raspuns ca si ea, si anume ca vor reveni cu un raspuns cat de repede posibil.
Doamne da sa ne gravidim toate anul acesta! (despre care se spune ca ar fi anul mamelor)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabriela_tutuianu spune:

doamne ajuta!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aristica spune:

Hatice am vazut ca ai scris la Albu ca vinzi puregonul din frigider. Anul trecut, in aprilie, eu am avut absolut toata stimularea, la Acibadem, cu puregon. Mai bine intreaba-l pe tayfun daca mergi pe puregon sa nu ramai fara el, tocmai acum, cand ai mare nevoie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vreau_bebel spune:

turquise, ciupirica scrieti pe adresa semrei

-------------------------------------------
Un copil exprima parerea lui Dumnezeu ca lumea ar trebui sa continue (Carl Sandburg)

DOAMNE AJUTA-NE!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorelei78 spune:

ciuripica,multumesc frumos!Astept vesti bune din partea ta!
Turcii raspund mai greu la mail,aceasta fiind singura lor problema,in rest dau dovada de super profesionalism.E bine sa mai insistati.Eu am si sunat la clinica atunci cand nu raspundeau.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vreau_bebel spune:

Eu am ascultat sfatul doamnelor care m-au invatat sa insist pana primesc raspuns si am primit dupa cateva mesaje. Acum comunic f f bine cu Semra, pe adresa
semra.selim@acibadem.com.tr


-------------------------------------------
Un copil exprima parerea lui Dumnezeu ca lumea ar trebui sa continue (Carl Sandburg)

DOAMNE AJUTA-NE!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Hatice spune:

Aristica, multumesc!credeam ca scap de medicamentul asta, mi-a dat niste dureri de ovare..

Mergi la inceput