Aradence DC (172)

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns maria_rubi spune:

Salutare!

Am lasat si noi copiii la parintii mei si ne-am intors ca doi porumbei cu forte proaspete la munca.
La multi ani sarbatoritilor pe care i-am omis, multa sanatate si noroc!



Mama Marei si a Dorei


www.facebook.com/media/set/?set=a.108185485984290.8158.100003785175018&type=3" target="_blank"> TUTU-uri Handmade

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana11 spune:

Ada cum e mana?

Eu nu tin o cura speciala, am redus din cantitate, incerc sa pap de 4 ori pe zi,la 8-10-14-18, nu mananc orice, dulciuri doar ocazional si atunci nu prea mult, paine cam o felie pe zi si am inceput printr-o detoxifiere, 10 zile am mancat doar legume gatite intr-un anumit fel. Acum de slabit nu e asa greu, sa ma mentin va fi foarte greu.Oricum nu am masa musculara si mai am de dat jos vreo 5 kg.Trebuie sala dar lenea e mare..

Va pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adablackcat spune:

Neata. Mi-e mult mai bine mana. Ma mai doare umarul, cateodata mai tare... Dar sunt pe calea cea buna.
Alina, transmite-i La multi ani lui Cali.
Cristina, La multi ani gemenelor tale frumoase, Carina si Alexandra, care sunt domnisoare deja.


Ada

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici drag

Bazar umanitar DC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adablackcat spune:

Fetelor, care aveti unde le tine, strangeti va rog pet-urile si dozele de bere/suc. Se pot aplatiza sau "mototoli" ca sa ocupe mai putin spatiu. Trec eu din cand in cand sa le ridic de la voi. Poate ati vazut pe FB ca in schimbul lor se primeste hrana pentru animalele fara stapan. Si mai si protejam mediul.

Ada

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici drag

Bazar umanitar DC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adablackcat spune:

Am deschis sub la umanitare. Avem acordul Monicai si al Mirelei (DC). In cateva minute sper sa fie moderat si sa punem link la semnatura.
Moni


Ada

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici drag

Bazar umanitar DC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adablackcat spune:

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=173657&nm=Monica70-are-nevoie-de-noi

Ada

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici drag

Bazar umanitar DC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Somleac spune:

Ada felicitari. Esti tare.

Diana bravo tie ca ai reusit sa slabesti. Eu ma chinui si nimic.

Moni ma gandesc la tine.

Daria- 29.01.1999;Alex - 07.02.2003;Matia - 31.10.2006;Victor -28.03.2008 Ilinca- 18.04.2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adablackcat spune:

Felicitari tie ca ai convins capoasa! :)

Ada

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici drag

Bazar umanitar DC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Salutare fetelor!
Ne-am repatriat duminica dupa masa. A fost foarte fain, dar scurt.
Duminica am avut musafiri, prietenii nostri din Oradea care au fost cu noi in concediu, am facut o minipetrecere de ziua lui Calin.
Ieri tot am despachetat si spalat.
Aseara n-am mai avut net ca a uitat Calin sa-l plateasca inainte de concediu, l-a platit azi dimineata si acum i-au dat drumul.
Inca ii haos pe acasa, haine, diverse lucruri imprastiate, papuci de tot felul. Calin a demontat acum cabina de dus ca nu stiu de unde curgea apa sub ea...

Ada, mersi pt. urarile de ziua lui Calin.

Urez si eu La multi ani Alexandrei si Carinei , domnisoarele Cristinei.

Moni, ma gandesc la tine mereu. Cum esti, e greu tratamentul care-l faci?



Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

test semnatura


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze


Moni(Monica70) are nevoie de noi! Haideti sa-i fim alaturi!

Mergi la inceput