Aradence DC (172)

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns adablackcat spune:

Neata. N-am mai fost ieri la strand, ca ma doare prea tare umarul. Imi mut mana dreapta de pe mouse pe tastatura cu stanga. Iar am dormit foarte putin si foarte prost. Mai bine as iesi undeva si-as face macar nopti albe decat sa ma chinui...
Diana, felicitari. Pai tre' sa fii happy pentru marea realizare. Ai exact cate kile am si eu. Iesim sa sarbatorim?
Alina, distractie faina in concediu.
Gabi, ce-ai facut pana la urma ieri cu Tudor?


Ada

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici drag

Bazar umanitar DC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

Ada,nimic! A fost interventie divina... mi s-a descarcat telefonul pe drum, iar cand am ajuns acasa nu am cedat tentatiei de a-l pune la incarcat. Iti dai seama ca daca mergeam iesea show, si nu am avut chef .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancapolgar spune:

Clau draga, la multi ani si din partea mea! Sanatate si tot ce iti doresti de la viata!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana11 spune:

Ada, iesim, pizza, inghetata, saorma.... ah, ah.....ce va place! ca eu sunt la regim pe viataaaaaa Cum e umarul? Eu am 62 kg dar nu arat ca tine ptr. ca eu am 1 metru juma'.
Noi am fost in mall sa-i vedem pe cei de la Akcent dar Ale nu a vrut sa stea ca era prea mare galagie, aveam impresia ca mi se desprind plamanii de la boxe.
Maine la Pecica este intalnirea motociclistilor.Cine doreste, cine pofteste....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adablackcat spune:

Ma doare umarul de mor. Ma plimb prin casa de durere... Am atipit de vreo trei ori azi noapte la TV. Si scriu cu stanga doar. Nu mai pot face nimic cu dreapta.

Ada

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici drag

Bazar umanitar DC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Ada, nu ti-a prescris medicamente antiinflamatoare? Ti-a facut radiografie? Nu mi se pare normal sa te doara tot mai tare, ar trebui sa se amelioreze acum...
Noi facem bagajele pentru intoarcere.


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Somleac spune:

Salut,
Ada si euzic ça nu-i in regula sa te doara tot mai rau. Cauta-ti unu care pune oase la loc ca ceva nu-i ok acolo.

waw Diana, felicitari!!!! Ce regim tii?

Eu sunt la Tg Mures in casa prietenilor nostrii. O pazesc pe Ilinca in timp ce toata lumea doarme. Ne-am culcat la 5. Ilinca s-a trezit la 7

Care-i faza cu Tudor? Cum s-a simtit la Varfurile?

Alina drum bun inapoi.

Scuza-ti grerselile , scriu de pe un aple si nu-s toate tastele pe unde cred eu ca ar trebui sa fie.

Daria- 29.01.1999;Alex - 07.02.2003;Matia - 31.10.2006;Victor -28.03.2008 Ilinca- 18.04.2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adablackcat spune:

M-o dus Gabi la vraci. Mi-o fost fricaaaaa...da' n-o fost chiar atat de rau cum ma asteptam. In 10 secunde mi-o pipait cotul, mi-o pocnit doua degete, doua rotatii largi de brat...si o smucitura, dar nu prea dureroasa. Si gata. Ma simt mult mai bine. Ma doare inca, dar nu se compara cu ce-am indurat. Gabi, .
Moni


Ada

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici drag

Bazar umanitar DC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adablackcat spune:

Aaaa...faza cu Tudor e ca o disperat-o cu telefoane intr-o dupamasa pe Gabi, plangand ca el vrea acasa... Si i-o trecut de la sine, fara interventii majore. Am auzit din surse diferite ca a fost super fain in tabara. Abia astept sa mearga si Iulia.
Alina, am fost si mi-a facut film, nu am nici fisura si nici dislocat umarul sau deplasat ceva os... Au fost ceva ligamente rasucite sau deplasate, ca simt ca s-a mutat chestia dureroasa mai in fata.


Ada

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici drag

Bazar umanitar DC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Melania 14 spune:

Ada ce peripetii! numa' tu si fiita .
Clau asteptam povesti.
Miha nici nu vreau sa ma gandesc cum ai facut bagajele pt toti 7 .
Alina Corfu?! zici ca ati avut peripetii?
Diana te felicit si eu .
Moni suntem alaturi de tine.

Cine serveste azi un strand?




Carmen cu Melania Ioana(14.01.2005) si Serban Andrei(11.06 2008)







Mergi la inceput