Aradence DC (172)

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns adablackcat spune:

La multi ani Clauuuuu!!!

Ada

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici drag

Bazar umanitar DC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Clau !
Sa fii fericita si sanatoasa toata viata ta!

Eu am trecut la turele de zi de duminica, deci gata cu noptile...adevarul e ca mi-a ajuns...aproape 2 luni numai ture de noapte a fost destul!
In rest nimic nou...

pe toate!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Ada si Ioana, multumesc de urari!
Fla, si tie pentru telefon

Am ajuns acasa, dar suntem cam franti de oboseala...asa ca am sa revin cu povesti mai tarziu!




www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea Licuriciului iubit!

Claudia si Raul-Andrei


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adablackcat spune:

Niatza. O cafea dau numa' sa vad cine se inghesuie.
Moni . Sa mananci!
Clau, baga povesti. Cum ii RAul? Cum fu pe tren inapoi?
Eu am fost ieri o doamna cu rochie si tocuri si in vesnica mea fuga am alunecat si am picat la birou. N-am patit nimic pe moment, doar ca am simtit ceva scranteala in umarul drept. Aseara s-a agravat si azi noapte n-am dormit. M-a durut atat de rau ca am luat un algocalmin, eu care nu iau pastile vreodata (eu si Connect-r ). Am rugat un coleg sa vina dupa mine ca nu pot nici conduce. Nici de la mouse la tastatura nu pot sa misc mana fara sa ma doara.


Ada

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici drag

Bazar umanitar DC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Somleac spune:

Clau LA MULTI ANI!!!! si bine ai revenit.

Ada ma bag eu la cafea ca nu mai am acasa . Nasoala faza, ar trebui sa mergi la un control sau macar la un nene din ala de trage oasele. Pana una alta un pe post de algocalmin si inca un pe post de antiinflamator.

Alina voi v-ati intors?

Ieri am vorit cu Moni. Da lupta grea cu nemernica asta de boala, ceea ce o cam lasa lata. Vorba ei "razboiul stelelor". In rest a ramas aceeasi cu un umor teribil.

Moni lupta nu te lasa

Noi maine plecam la Tg Mures sa ducem copii la soacra. Sa vedem cine va ramane pana la urma. Eu sunt hapy ca mi-am organizat o bauta cu doua prietene foarte bune din care una este in state si nu ne-am nimerit sa ne vedem de ani de zile. Eu cu Susu ne vom caza la una din prietenele astea ca la soacra nu incapem.

Dupa masa cred ca bag un strand.

Daria- 29.01.1999;Alex - 07.02.2003;Matia - 31.10.2006;Victor -28.03.2008 Ilinca- 18.04.2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adablackcat spune:

Ma duc si eu pe strand dupa 16.30. Poate daca inot imi mai trece durerea. Miha, ne mai auzim la telefon.

Ada

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici drag

Bazar umanitar DC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adablackcat spune:

Am fost la urgente pana la urma dupa ce am vbit si cu Alina.a. N-am nimic fisurat sau dislocat, mi-au legat mana de gat si-au zis sa o port asa 7 zile. Ma doare de ma termina...indiferent cum o tin.

Ada

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici drag

Bazar umanitar DC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana11 spune:

Adace facusi? Insanatosire grabnica

Eu nu am chef de nimic, am 62 de kg de la 76 si cam atat.

Moni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

Diana felicitari! Cum ai reusit?
Ada ai putut sa inoti cu mana legata de gat?
Clau bine ai revenit din concediu. Cum e Raul?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Salutari din Corfu!
In primul rand "La multi ani Clau!", scuze pentru intarzaiere. Sa fii sanatoasa si fericita alaturi de cei dragi! Pupici!

Moni draga, ma gandesc la tine in fiecare zi si ma rog sa invingi boala asta crunta.

Miha, ne intoarcem sambata dupa masa, atunci plecam de aici.

Avem vreme frumoasa, apa ii foarte calda, dupa masa parca ii bazin cu apa termala. Suntem in apa non stop. Si in rest e ok, mancare, cazare...
Am avut peripetii pe drum cand am venit, dar va povestesc la intoarcere ca scriu tare greu de pe telefon.

Va pup pe toate!


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput