Cazare Mamaia

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

noi in zona aceea mancam de multe ori de pranz la Fabaria - pizzeria mica de la strada. din pacate e asa mica terasa, la pranzul-pranz - adica 12.30-2 e tare aglomerat! dar pizza e foarte buna.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_alinus spune:

Roxana, Maria multumesc de raspunsuri.
Asa, m-am uitat si pe Amiral si pare ok pt ce caut. Dar ziceti voi ca sunt departe de centru?
Ce hotele in centrul statiunii cunoasteti ? Sau ma rog la o distanta de mers pe jos pana acolo?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luisa1983 spune:

Citat:
citat din mesajul lui bb_alinus
De fapt am nevoie de 2 camere duble la un pret decent.


Hotel Condor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

urmaresc si eu cu mare interes subiectul....

bb alinus, vile pe plaja vei gasi in saturn si ff multe in eforie nord.

eu inca sunt in cautari pt zona jupiter-venus-saturn. acolo mi se pare ideal pt o familie cu copii...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria_alexia spune:

La Venus, hotel Carmen e fff child-friendly. acum 2 ani tocmia se relansasera, aveau oferta ff buna, acum posibil sa se fi scumpit. e manageriat bine, cu grija.

Alinush, in zona fierbinte ar fi Golden Tulip despre care spunea Roxanaz.
www.mareea.ro/mareea-info-cat-Romania_Mamaia-n-Nou_Mercur_Minerva_Family_Club_LITORALUL_PENTRU_TOTI_AI-pId-5869.html" target="_blank">Minerva vine cu concept de family-hotel, si e proaspat deschis anul asta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

maria alexia ai fost la hotel carmen??

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria_alexia spune:

Citat:
citat din mesajul lui bb_yasmi

maria alexia ai fost la hotel carmen??

am cam fost [:P]
nasii erau cazati acolo, noi facuseram alta alegere. a plouat cateva zile la rand incat am petrecut cateva si la Carmen (vizitat camera, masa la restaurant, animatie pentru copii in hol, piscina interioara, loc de joaca pe plaja...).

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

Minerva nu e deloc deschis nou, e unul dintre hotelurile vechi de cand s-a facut Mamaia . dar e renovat. este exact langa Rex, in partea stanga cum te uiti spre mare. e la bulevard si are un parculet mic in fata, cu un loc de joaca pentru copii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria_alexia spune:

asa e, Roxana, m-am exprimat eu aiurea. proaspat redeschis/renovat voiam sa spun.
l-ai vazut cumva in sezonul acesta? cum ti se pare?

mi s-a parut interesant ca au facut apartamente de familie din cate 2 camarute de pe vremuri - asta simt ca ar fi nevoie la toate hotelurile ex-comuniste. inclusiv dublate baile.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

ar fi excelent sa fi facut asa ceva. cand ne-am plimbat noi ultima oara in zona aceea - adica in jur de 1 mai - nu era nimic gata. si urasc ca nu pot gandi sa faca o pagina internet atractiva - cum dumnezeu sa atragi altfel clienti... nu-mi dau seama.
ma gandesc sa ma duc sa il vizitez, ca viitor client

Mergi la inceput