Fiv cu Dr. Dragos Albu 60

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns liza79 spune:

Angi, mai bine treci peste rusine si intreaba medicul... tot acolo ajungi pana la urma sa afli raspunsul cel mai corect. Ai sa incepi sa te ingrijorezi daca auzi posibile cauze si incepi sa cauti pe net, si n-ai nevoie acum de un stres suplimentar. Probabil nu e nimic grav, daca nici medicul nu s-a sesizat la fiv (si in plus, ai facut atatea analize pt fiv, incat cred ca iesea ceva daca era cazul).


ambele MTHFR heterozigote, ambele PAI-1 heterozigote, trompe infundate, Graves-Basedow, urmeaza FIV1 in iunie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Annika spune:

angi,du-te la dr. vei avea cel mai corect diagnostic.
HPV-ul se manifesta la nivelul organelor genitale ca niste negi, in general insotiti de mancarimi.
uite un articol: http://www.sanatateatv.ro/articole-medicale/oncologie/hpv--simptome-manifestare-si-diagnosticare/ - este doar informativ si nu ca sa-ti pui un diagnostic ... e bine de citit de toate fetele
si inca ceva: nu toate tulpinile de HPV cunt "rele"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aristica spune:

angiii scuza-ma, dar prima chestie care mi-a venit in minte e ca poate-ti mai cresc doua labii si vei avea orgasm multiplu mult mai frecvent - hai ca poate ti-am mai descretit fruntea...si acum, serios, Dr. Albu te stie si pe exterior si pe interior si jobul lui e strict legat de dodoascele feminine, deci, intreaba-l, soro, fara retineri.
qiao nu-s vreo clar-vazatoare, dar te stiu si ma gandeam la reactia ta. Auzi? Tu mananci "salam de sibiu"?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angelica28 spune:

artistica esti nebuna :))))))))))
Maine am intilnire cu dr Albu si o sa cer si un pap si deasemenea o sa ii spun si de problema mea !

Mutatia677-in stare homozigota
Mutatia844g -in stare heterozigota
4 INSEMINARI ,O SARCINA OBTINUTA NATURAL IN IUNIE 2010,OPRITA DIN EVOLUTIE LA 13 SAPTAMINI,O INSEMINARE REUSITA IN IUNIE 2011,OPRITA SI ACEASTA SARCINA DIN EVOLUTIE LA 9 SAPTAMINI
Tratament actual inainte de sarcina:femibion1 1/zi,acid folic1/zi ;magmeB61/zi;vit E3/zi;cetebe1/zi,
Fiv facut in februarie-martie nereusit!
Mult timp am avut impresia ca viata mea va incepe in curand, adevarata mea viata !...
In final, am inteles insa ca obstacolele reprezinta de fapt viata ." Alfred Souza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ALTESA spune:

artisticooo mor de rasss:))))))))



Dragele mele ajutati-ne si pe noi sa castigam concursul cu cate un vothttp://www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?bid=22&folder=Momente+Klorane+Bebe


pozele sunt alt1 si alt2,va multumim!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Annika spune:

... am venit de la dr. A
dupa o eco de ziua 13 mi-a dat recomandarea pentru urmatoarea perioada:
"o saptamana zi de zi ca sunteti la ovulatie si poate se prinde natural"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns QiaoBing spune:

ari no way, cum sa pap soro, calul ?!?
angi la ce ora ai fost la dr A ? l-ai intrebat ?
annika in cazul asta treceti la treaba !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lumimar spune:

Citat:
citat din mesajul lui Annika

... am venit de la dr. A
dupa o eco de ziua 13 mi-a dat recomandarea pentru urmatoarea perioada:
"o saptamana zi de zi ca sunteti la ovulatie si poate se prinde natural"


Oauuu Annika,super recomandare....
La treaba ca poate iasa cu ochishori!!!


Mamica de MARIA IRINUCA
Ambele MTHFR heterozigote, o sarcina obtinuta natural in martie 2012 oprita in evolutie la 9 sapt.
Uneori oamenii trebuie sa planga ca sa isi faca loc in inima pentru bucurii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lumimar spune:

Angi,te asteptam cu vesti bune de la dr


Mamica de MARIA IRINUCA
Ambele MTHFR heterozigote, o sarcina obtinuta natural in martie 2012 oprita in evolutie la 9 sapt.
Uneori oamenii trebuie sa planga ca sa isi faca loc in inima pentru bucurii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Annika spune:

ne-am pus pe treaba. I-am zis domnului meu sa-i spuna lu' mamica lui sa-i cumpere telina ... MUUUUUULTA TELINA ca programul este clar si batut in cuie pentru perioada urmatoare ...

am o intrebare pe care vroiam sa i-o pun si lui dr. A, dar m-a bulversat cu recomandarea data si am uitat tot ce aveam in cap: masajul poate afecta negativ nidatia si perioada urmatoare nidatiei??

Mergi la inceput