Piatra Neamt (95)

Raspunsuri - Pagina 21

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

Buna, fetele cochetele!

s-o anunte cineva pe oramona ca a castigat la concursul Bucovina!

Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pogonici1977 spune:

pentru mai multe detalii referitor la aceast virus am deschis un topic la parintii intreaba parintii raspund si am dat detalii acolo, pentru a lua la cunostiinta si altii parintii de acest virus si modul lui de manifestare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

Fetelor e aqua parc pe acolo?cum e fain?as duce-o pe eva dar am nevoie de niste referinte....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LoraG76 spune:

'Neata!
pogonici, multa sanatate fetitei!

Astept o cafea, ca n-am dormit de 2 nopti mai deloc.

puisorul, noi am stat o data la pensiunea Vanatorul in Durau - are piscina interioara, zona e linistita, are loc de joaca..mie, personal, mi-a placut.
http://www.pensiuneavanatorul.ro/

Piscina exterioara are pensiunea Teo in Lacu Rosu, e f. frumos acolo:
http://www.cazarebicaz.ro/poze-bicaz.html


Alta la care sa fi fost, sa-ti dau detalii sigure, nu stiu, dar ma mai gandesc.

eumada, probabil te referi la strandul din oras, nu? E frumos, insa daca vii, sa mergi in zona Vip, e mai putin aglomerat.
http://www.piatra-neamt.neamtvirtual.ro/panorame-360/obiective-turistice/33-strandul-tineretului-din-piatra-neamt.html

O zi buna!

Lora, mami de Iustina (31.10.2004) si Adelina (02.09.2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

'Neata!

Il trimit pe baiatul asta cu ceva rece de baut:


Gravidutele ce faceti? Cum sunteti? cum suportati caldurile? Magda, esti bine?




Am marfa la bazar umanitar DC

Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oramona spune:

Neata! la ceva racoritor vin si eu. Nu mai pot de cald, am o stare de nervi permanenta din cauza ei. Mutumesc frumos pentru ca m-ati anuntat de castigarea premiului .
Pogonici, sanatate fetitei, am citit pe net despre virus, ea are bubite in palma si talpite?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sunflower1979 spune:

hello!
sunt si eu pe aici, tot moarta de cald si de nervi. la servici am peste 30 grade in birou, acasa iar e cald, am geamurile spre vest si cand ajung acasa e un soare de inebunesti.
cu apartamentul n-am mai facut nimic, evaluarea n-a iesit cat trebuia, cumparatorul n-are nici un ban, deocamdata ne-am oprit.

imi doresc sa plua mai mult decat orice, ca nu mai suport caldura deloc.
sanatate si racoare va doresc!

Cristina, cea mai mandra mama de Denisuc (30.07.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puisorul spune:

Multumesc Lora de recomandari. Pana la urma vom sta doua nopti la o pensiune langa Tg Neamt iar apoi la pensiunea Vanatorul. Speram sa reusim sa facem cateva trasee cu pitica din dotare.

Multumesc inca o data

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magdaR spune:

Buna dimineata!....mai spre amiaza :)
Laura, a ajuns si la mine baiatul. Multumesc! Nici nu mai conteaza ce a adus de baut, important e ca e rece.
Eu, ce sa zic?... greu cu caldurile, rau cu sarcina. Tot numar zilele si tare ma mai bucur cand mai adun o saptamana:), ca de...sper si eu ca voi incepe sa ma simt mai bine. M-am saturat de stat in pat, de ameteli, greturi si altele cate nu imi mai convin. Dar trebuie sa mai am ceva rabdare, 2-3 saptamani si pe urma poate ca o sa fie mai usor.
Eumada, Aquapark e inca in constructie, undeva pe la Vaduri-Viisoara... cel putin eu asa stiu. Dar, e posibil sa nu fiu la curent cu noutatile, ca eu de mai bine de o luna nu mai stiu nimic din ce se mai intampla prin lume sau prin tara... si sincer sa va spun nu sufar deloc
Sa aveti o zi frumoasa si racoroasa!


Magda, mamica fericita de fetite: Ana Maria si Teodora si

http://magdahobbyarts.blogspot.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pogonici1977 spune:

la ceas de seara scriu si eu..

am dat in pneumonie in doar 24 ore de la primele simptome de tuse..am stat 2 zile in spital si acum continuam tratamentul ambulatoriu



sunt zombiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Mergi la inceput