Piatra Neamt (95)

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Laura Ioana

Buna, fetelor
Laura, pai am fost 8 zile, de pe 23-30 iunie....ooofff, de-ar mai fi fost! Si Thea ma intreaba cand mai mergem la mare


Mama fericita de minune si frumusete de Thea Maria
Nasterea minunii Thea Maria (3.01.2008) ,
Filmulete
La Mare - sept '09
Poze din Egipt
tutu



Nu stiu de ce ramasesem cu impresia ca de pe 28 plecati. Cred ca pogonici pleca pe 28.
Poze ne arati? Sa ne ofticam si noi astia care nu plecam nicaieri



Am marfa la bazar umanitar DC

Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura Ioana spune:

Incerc sa descarc pozele diseara, ca am asa o lene de nici nu m-am ocupat de asta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellinia spune:

Bun venit celor reveniti din concediu! Laura asteptam poze, sa ne "racorim" si noi.
Pe mine m-a terminat caldura asta, n-am fost in stare de nimic...

Laura, sa va traiasca noul membru al familiei!

Cristina si Stefan Costin (25.02.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pogonici1977 spune:

ufff abia reusesc sa deschid netul..si deja ma plang
marti seara am ajuns acasa din concediu si au inceput peripetiile (am avut si in concediu ca de sa nu ne plictisim cumva acolo-tuse urata urmata de antibiotic)si seara a facut febra intre 37-39, ce a durat 3 zile ...dar nu sa terminat ciudatenile, caci a aparut pe manute si piciore bubite, initail am crezut ca e alergie..dar de unde ca ieri am fost la contagioase si surpriza dra mea a luat virusul BOALA GURA MANA PICIOR, ..carantina fara copii min 10 zile, si trece de la sine , si multeeeeeeeeeeee lichide

dar ce fac ca dra mea tuseste rauuuuu de ieri dupa amiaza, dct sa uitat in gurita si mai zis ca e inflamata limba de la virus..si sa o dau cu violet degentian..

acum imi pun intrebarea o sapt va fi cosmat cu tusea sau e ceva normal?????????

mamicilor voi ati trecut prin asa ceva

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pogonici1977 spune:

va rog sa ma scuzati ca am scris cu greseli de ortografie dar sunt in mare grabaaaaaaaaaaaa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puisorul spune:

Buna fetelor!

Anul acesta vrem sa petrecem 2-3 zile din concediu in zona Piatra Neamt- Tg. Neamt si sa vizitam manastirile din zona. Datorita caniculei care vad ca nu ne mai lasa in pace am vrea o pensiune cu piscina daca se poate.

Ne recomandati o locatie frumoasa si curata in zona?

Multumesc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

pogonici, bine ati revenit din vacanta si sanatate multa! Daca spui ca ati avut episod de tuse cu luat de antibiotic in vacanta, posibil tusea de acum sa fie o samasita a bolii anterioare. Vezi si tu cum evolueaza si mai consulta un medic daca e cazul. Sanatate multa!!

ellinia, multumim! Voi ce faceti? Pe unde va topiti de caldura, ca nu te-am mai vazut activa nici pe forum nici pe mess, stai pitita la umbra? Ce face Stefan? Cum e in vacanta?

puisorul daca veniti in zona sa nu ratati sub nici o forma vizitarea Cetatii Neamtului si a Zimbrarie. Pensiuni frumoase, curate si ieftine gasesti multe si in Piatra, si in Tg. Neamt si in satele dintre cele 2 localitati. Cu piscina, nu stiu inca sa iti recomand, dar ma interesez. Poate stiu fetele mai multe. Vacanta placuta! Cand veniti, in ce perioada?




Am marfa la bazar umanitar DC

Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puisorul spune:

Laura, mersi de sugestia cu Zimbraria . Cetatea am vazut-o anul trecut dar o vom revedea cu siguranta pt ca e superba.

In zona Neamtului vom ajunge in weekendul cu 20 iulie dupa o saptamana in Delta.

Un weekend racoros





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pogonici1977 spune:

tusea care a inceput de ieri de la ora 15 se datoreaza acestui virus ciudat, dar pe net nu scrie nicaeri ca da si tuse acest microb

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellinia spune:

Pogonici, imi pare rau ca micuta ta e bolnavioara. Nici n-am auzit de boala asta....Sanatate multa!
Puisorul, nici eu nu stiu pensiuni cu piscine pe aici pe la noi. Oare este vreuna? Doar daca o fi una mai izolata, in general e cam pensiune langa pensiune, nu prea au loc de piscine. Chiar sunt curioasa daca iti da cineva vreun raspuns afirmativ.
Laura, suntem bine, multumesc de intrebare, am avut o perioada agitata si am stat mai mult in concediu in ultima luna. Trece ea si perioada asta, poate pe la inceputul lui august ma racoresc si eu pe la mare...E superba pisica ta!

Cristina si Stefan Costin (25.02.2005)

Mergi la inceput