La multi ani, gemanutze!

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns LoraG76 spune:

'Neata!
buflea, e f. aproape de statia de troleu pensiunea si trec si microbuzele de la Bicaz pe-acolo, e la 100m de strada principala care duce spre Bicaz. E chiar mai aproape de oras decat Ianis. Felicitari pt. zumba!

Lora, mami de Iustina (31.10.2004) si Adelina (02.09.2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buflea spune:

Multumesc Lora, am sunat acolo ... au apartamente cu un pat matrimonial si o canapea micutza in cealalta camera ...ce-o fi insemnand canapea micutza ?

O sa vorbesc cu ai mei, inclin tot mai mult spre locul asta, maica-mea in schimb vrea la strand ... o sa vedem !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liliac1 spune:

Ca tot veni vorba de zumba...si eu mi-am propus pentru vacanta copiilor tot pe la un club de-asta sa-mi fac veacul. Am de tonificat o gramada de chestii, nu ca n-as fi o zana
Este club de-asta f aproape de serviciu si-mi faceam planuri ca ar fi super sa ies de la nebuni si sa ma arunc in ritmuri de dans.
Exista o singura mare problema. EU si sportul suntem cei mai mari dusmani!!!! Mai bine ma apuc de gatit decat de facut ceva miscare. Doar cu rolele imi place sa ma dau
Ma tot gandesc ca daca l-as corupe si pe barbat ar fi mult mai simplu pentru mine. Insa imi trebuie multa munca de convingere ca e capos prin definitie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buflea spune:

Liliacule, este ideal sa dai din burice in timpul serviciului ...stii de ce ? Pentru ca in intervalul ala de timp nu ai alta optiune decat sa muncesti ... nu trage nimeni de tine, nu trebuie sa ai grija de altii (copii, sotz), nu iti ia din timpul familiei ...etc. Eu as da orice sa am un gym aproape de serviciu, dar n-am ...
Desi am intentionat nu am mai fost la o alta clasa - miercuri am avut hockey, ieri am fost la cumparaturi pentru petrecerea de sambata, sa vedem azi daca mai indraznesc ...

Ca sa schimb subiectul de pe persoana mea pe copiii mei - va spun ca sunt pe tavane de mandrie - copiii mei, amandoi, au luat premiu la scoala. Din fiecare clasa au luat cate 5 copii premii, deci banuiesc ca amandoi sunt in primii 5 din clasa lor - yeah baby ! ! !

Acum sa va povestesc despre atitudine :
Fiu-meu mi-a aratat diploma asa dezinteresat, ca si cum "ce mare lucru, normal ca merit diploma asta" ...cand l-am pupat si i-am spus ca sunt mandra de el a facut asa o ftaza de genul "aveai vreun dubiu ca n-o s-o iau ?" si dupa aia mi-a cerut 10 plusuri in contul diplomei.

Fica-mea in schimb - foarte mandra de premiu, mandra ca a reusit, mandra ca sunt eu mandra de ea, dar atenta sa vada daca fratele ei ia 10 plusuri, nu cumva sa ramana pe locul doi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

Citat:
citat din mesajul lui LoraG76

La multi ani si pentru Raluca si Tzuni, in cazul in care mai citesc pe-aici!

Multumesc frumos, Lora!

p.s. - pe 20 mai am fost la PNT

--------------------------------------------------
Exercitiu de timp liber...
Albumele mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

Citat:
citat din mesajul lui blackgirl0

La multi ani si tie Tzuni, si tie Raluca!


Multumesc, Delia!

--------------------------------------------------
Exercitiu de timp liber...
Albumele mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

Citat:
citat din mesajul lui olim

RALUCA[/size=6],LA MULTI ANI!!!!!!!![/size=4]

Multumesc, Olim!

--------------------------------------------------
Exercitiu de timp liber...
Albumele mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

Si din partea mea, pentru voi toate, cu drag, va spun La multi ani! si va doresc tot binele din lume!

--------------------------------------------------
Exercitiu de timp liber...
Albumele mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LoraG76 spune:

Stati asa, ca nu vad bine!!! A trecut acceleratul??!! (Ralucaaa???) Bine c-ai fost in Piatra..frumos! Mai zi ceva, nu fugi asa, ca nu te fugareste nimeni? (sau da?)

Lora, mami de Iustina (31.10.2004) si Adelina (02.09.2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LoraG76 spune:

'Neata!
Dau o cafea si va doresc o saptamana cat mai usoara si mai frumoasa!
Buflea, cum a fost picnic-ul?



Lora, mami de Iustina (31.10.2004) si Adelina (02.09.2010)

Mergi la inceput