La multi ani, gemanutze!

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns blackgirl0 spune:

Si din acest motiv, in drum spre casa, mi-am cumparat Inka.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buflea spune:

Stai mai, ca nu pricep ...de ce vrei sa anulezi un concediu pe baza unor evenimente care nu s-au intamplat ?
Pierzi si bani si timpul liber si poate nici nu face varicela ... auziti, dar nu exista vaccin pt varicela ?

Poate nici nu face varicela si va anulati si concediul aiurea ...

P.S. Ai mei nu au facut varicela pana acum, dar eu aveam impresia ca nu au facut pentru ca sunt vaccinati.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buflea spune:

Scriu aici un mesaj separat in care urez La Multi Ani tuturor fetelor care mishuna pe topicul asta, mie inclusiv ...asta ca sa nu ma mai repet asa, o data la doua zile ...

Va si imi doresc sanatate si echilibru sufletesc, sa fim iubite de cine vrem noi si sa ni se indeplineasca toate gandurile ascunse

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Buna,de baut Inka, Black, si eu beau in asta.
Buflea, voi ce mai facti?
Restul fetelor unde sunteti?
Ia sa vedem la horoscop ce zice azi:


In viata sentimentala lucrurile merg dupa cum iti doresti. Seduci, te faci placut si ai sanse sa intalnesti pe cineva. Cei mai favorizati sunt nativii din primul decan. Este o zi favorabila pentru logodne, intr-o atmosfera de veselie. Atentie insa la anturaj, care se poate sa-ti creeze probleme in detrimentul vietii personale.

Mie nu mi se portiveste asta la nimic...

Poate asta:

Se pare ca in acest week-end esti mai mult pe drumuri. Nu prea ai chef, insa bine ar fi sa vii in intampinarea evenimentelor si sa iesi in lume. Prietenii apropiati sau rudele vor dori compania ta. Este o perioada in care toate tipurile de relatii se reconfigureaza. Fii atent la ce se petrece in jurul tau si triaza persoanele carora li te destainuiesti. Pe de alta parte sunt zile bune pentru a-ti planifica diverse cursuri necesare in domeniul profesional. Asimilarea informatiilor este precara in aceste zile, de aceea nu forta nota.


Eu pentru azi mancare facuta, am pregatit un aluat de cornulete si ma apuc de ele.Voi ce faceti?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Buna dimineata!
La noi plua rau...parca nu se mai trmina odata cu ploaia asta Nici ce e mult nu e bun...
Ia sa vedem ce zice azi horoscopul:


Pastreaza o atitudine calma si masurata. Este singura posibilitate de a garanta progresul, vei evita astfel probleme si dificultati. Fereste-te de cheltuielile asociatilor, s-ar putea sa ai de tras din cauza risipei lor.

sau asta:

Dac#259; ai de luat ni#351;te decizii importante ce vizeaz#259; familia, domiciliul sau o tranzac#355;ie imobiliar#259;, probabil c#259; e#351;ti destul de nehot#259;rāt #351;i tensionat īn aceast#259; privin#355;#259;. Se activeaz#259; tot felul de frici, mai ales c#259; ai sentimentul c#259; nu e#351;ti sus#355;inut de cei dragi a#351;a cum #355;i-ai dori. Īn orice caz, nu te ajut#259; cu nimic s#259; dai vina pe al#355;ii pentru alegerile tale. A#351;teapt#259; momentul potrivit pentru a ac#355;iona, #351;i nu for#355;a lucrurile.




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LoraG76 spune:

'Neata!
Black, nu e obligatoriu sa faca varicela, Iustina an de an cat a mers la gradi a intrat in contact cu copiii care-au facut varicela si doar in ultimul an a facut si ea. Cat ar avea Dragos in concediu de la data intrarii in contact cu cel care-a facut? Eu zic sa nu anulati nimic. Gandeste pozitiv!

A, si La multi ani pentru azi! Sa ai o zi frumoasa!

Lora, mami de Iustina (31.10.2004) si Adelina (02.09.2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

tuturor gemanutelor! Sa fiti sanatoase , fericite si iubite toata viata voastra!

Eu sunt ok, doar f ocupata cu munca, asa ca nu mai apuc sa intru pe aici.
Mai gasiti povesti recente pe blog...

!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Black ! Sanatate cat de multa, fericire si iubire!
Io ma apuc de beutura, voi nu veniti?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liliac1 spune:

black draga mea draga, sa fii sanatoasa, sa ai putere, sa fii fericita si implinita. Sa dea Dumnezeu sa ai numai realizari pe toate planurile! Primeste de la mine un imens buchet (virtual) de flori de primavara . cu mare drag de tine!

Si eu zic cum zice Lora, ca s-ar putea sa nu fie musai sa faca si Dragos varicela. Stii ca perioada de incubatie poate sa fie si de 21 de zile asa ca daca se poate sa nu amanati concediu ar fi ideal. Andra, ca si Iustina, a intrat in contact direct cu copilasi care au facut varicela, am stat si-am pandit orice urma de manifestare si...esec total. Recunosc ca as fi vrut sa fi facut pana acum...
Hai, fii optimista


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Buna!
Azi a iesit soarele la noi...dar e cam frig...sper sa nu mai apara nori si sa ploua
Horoscopul de azi:


Iti petreci ziua reorganizand bugetul, revazand investitiile. Trebuie sa fii foarte atent la deciziile pe care le iei. Persoanele din jur, consilieri, familie, bancheri, nu sunt mai inspirate decat tine, astfel incat cel mai bine este sa-ti urmezi propria inspiratie. Daca vrei sa renunti brusc la locul actual de munca, nu fa gesturi spontane, se poate ca viitorul apropiat sa-ti aduca ceva mai bun.





Mergi la inceput