La multi ani, gemanutze!

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns blackgirl0 spune:

La multi ani, Doina! Sa ne traiesti o mie de ani, sa te tina Doamne-Doamne mereu sanatoasa, vesela, in forma cu bucatareala si poate apucam si noi sa mancam live bunataturile tale!

La multi ani si tie Tzuni, si tie Raluca!

Io as lua ceva de baut, la ce zi de .. am avut pana acum. Sunt jos de tot cu banii, de fapt dc cititi topicul lui Formhaulti de la Clinica Psi si schimbati un pic datele problemei parca ar fi situatia mea la indigo.

Acum intrebare pt fetele mai plimbate: mergem in Antalya, 5*, all inclusive si avem tot inclus (transport cu avion bla-bla). Pt cheltuiala am strans 400 E. si asta-i maximul pe care-l putem. Este suficient?? Nu plec sa fac shopping, plec pt relaxare (chit ca, cu programul lui Dragos nu stiu cata relaxare va fi, insa nu pot fara copil, (Buflea, sorry, dar chiar nu plec fara el ). In fine, pt o apa, ceva de rontait sau ce mai vrea cel mic ne ajunge?

P.S. Ma port oricum "brazilian style" , mi-am achizitionat si un costum de baie fainut, numai corpul sa-l mai tonifiez nitel. Nu merge insa din moment ce chiar acum halesc singura spaga de peste zi: o ciocolata.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

LA MULTI ANI TZUNI!!!!!Multa sanatate, impliniri si bucurii, alaturi de cei dragi tie!!!!


RALUCA,LA MULTI ANI!!!!!!!![

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buflea spune:

Hai ca am ajuns si eu la sfarsitul zilei - La Multi Ani Doina, sa fii sanatoasa in primul rand si la cat mai multe comenzi de saratele

Black, daca e All Inclusive iti ajung 400 EUR daca nu iesi din resort. Ca de fapt nu ai pe ce sa cheltui ... doar pe bacsis, sa-ti iei schimbat de cate 1EUR ca sa lasi pe acolo pe la menajera, pe la restaurant seara ..etc.

E bine la All Inclusive cu copilul, adica e mai usor. Eu ma dau cunoscatoare dar eu nu am fost in Turcia, am fost in Mexic si acolo aveau tot felul de activitati pt copii. E drept ca e cam mic al tau, mi-e teama ca tot voi trebuie sa stati de fundul lui, dar poate au gradinita pentru ei. La Cancun unde am fost noi, eu am ales un resport cu parc de apa in interior ...frate, daca nu aveau la concursuri la topoganele alea, plus concurs de sarituri in apa, fotbal pe plaja, minigolf - un resort din asta, ales cu grija, adica care sa aiba cat mai multe activitati pt copii, iti salveaza toata vacanta . Seara erau tot felul de showuri tot pentru copii ...a fost foarte bine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:


O lipsa de suplete si de toleranta in familie risca sa-ti aduca unele antipatii. Accepta sa recunosti erorile de judecata. Nu uita de prietenii vechi. Reia legatura cu ei si petreceti o seara impreuna.

Cam asta spune horoscopul de azi!
Multumesc fetelor pentru urarile voastre!
La noi ploua din nou...paca nu vrea sa mai se opreasca...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blackgirl0 spune:

La multi ani, Liliac (Liliana)! Sper sa ai parte de o zi frumoasa (mai buna ca a mea), insorita si in suflet, alaturi de cei dragi!

La mine ploo si la propriu si la figurat. Nu vreau insa sa stric dispozitia pe aici, am sa revin cu un tonus mai bun (promit )!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LoraG76 spune:

LA MULTI ANI fericiti si frumosi, Liliacule!

Sa ai o zi frumoasa!

Lora, mami de Iustina (31.10.2004) si Adelina (02.09.2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liliac1 spune:

Multumesc mult, fetelor!

N-a fost nici la mine ca-n povesti...dar a fost bine la modul general

Va pup pe sufletele voastre frumoase de Gemanute adevarate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

LA MULTI ANI LILIACH!
Sa ai parte numai de bucurii!

Horoscopul de azi zice cam asa:


Ai grija sa nu devii agresiv cu anumite persoane din anturaj care incearca sa te destabilizeze. Beneficiezi de o conditie fizica buna, in special daca reduci excitantele precum ceaiul, cafeaua si tutunul. Apar unele dispute cu partenerul de viata.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blackgirl0 spune:

Nu cred sa mai plec in niciun concediu. Ieri am aflat ca si nepotelul a facut varicela, iar Dragos a stat bot in bot cu el toata saptamana, deci sigur face si el fix atunci, in deplasare. Asa ca anulam deplasarea, sper sa recuperam macar o parte (buna) de bani si sa o reprogramam alt'data (la anu' si la multi ani ). Nah, sa ma invat minte cu concediu si sa nu mai comit vreodata aceasta greseala. Chiar ma oftic, dar suntem mari, ne trece!

Azi mergem sa vizitam finutul, asa ca am alte motive de bucurii sufletesti.

Doina, horoscoul tau suna bine, insa deja am baut 2 cafele sa ma tin pe picioare, dupa ce toata noaptea am avut-o plina la garda.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Black, pai zicea la horoscop sa reducem excitantele...nu sa marim doza

Mergi la inceput