La multi ani, gemanutze!

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Mercedes spune:

buflea-scuze acum am vazut ce ma intrebai. Imi pare rau ca n au reusit ai tai cu biletele cum doreau, dar poate va fi si acolo bine.

Noi suntem plecati saptamana asta in jud. mures la socrii. A plouat acum o jumatate de ora si s a racorit putin, ce bine e acum!

doina-bafta cu dosarul!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Buna!
Vin cu o cafeluta!
si un horoscop:


Incearca sa iti indrepti eforturile catre proiecte creatoare si sa nu iti mai pierzi toata ziua in fleacuri. Vei fi afectat din punct de vedere emotional si te vei grabi sa-i judeci pe ceilalti. Pasiunea te va ajuta sa te descarci de energia acumulata.

La noi nu sunt noutati.Voi ce mai faceti, ce mai ziceti?
Mercedes, a depus ieri fata dosarul, saptamana viitorare sper sa iasa autorizatia, apoi sa isi depuna dosar pentru obtinerea iregistrarii fiscale.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Nici la o cafeluta nu veniti? Atunci un suc? si un horoscop:


Este o zi buna pentru a-ti face noi prieteni sau pentru a relua relatiile cu prietenii din trecut. Acest lucru ti-ar putea aduce avantaje pe plan profesional. Trebuie sa ai grija ce gesturi faci, apar stangacii si posibilitatea unor accidente, precum arsuri la mana.




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Sunt iar singura pe aici...Nu mai vreti sa mai povestim? Cafeluta nu vreti, nici suc...Ia sa vedem ce zic astrele azi:


Esti mult mai atent la ceea ce se intampla in jurul tau. Te apleci asupra problemelor celor din jur si iti aduci contributia. Unii nativi chiar se pot ocupa de acte caritabile. Te bucuri de o zi fructuoasa din punct de vedere amoros, cu pasiuni si cuceriri de care esti mandra.




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buflea spune:

Eu citesc tot timpul, dar daca nimeni nu mai apare, nu mai scriu nici eu.

Doina ce mai face nepotzica ? A fost la doctor ? Dar tu, cu oboseala, cum ai invins-o ?

Mercedes, la mine ca la nimeni - pana la urma nu mai pleaca la Herculane, pleaca intr-adevar la Felix ...deci un nume de pediatru mi-ar folosi, daca apuci sa citesti mesajul asta pana se termina luna .

Raportul weekendului meu este aici

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=173469&whichpage=5

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

BUNA!
Buflea, analizele fetei au iesit bune. De cand au facut analizele si a plans la doctori ca nu cunostea s-a pus fata pe mancare de nu se poate...Acum mai rmane si sa ia in greutate...ca acolo e problema, nu asimileaza cat mananca.Nora mea nu vrea sa opreasca sanul chiar daca i-au spus dr. ca nu ii tine fetei decat de seta.Asta este.
Voi fetelor nu mai veniti de loc pe aici?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LoraG76 spune:

'Neata!
Mai trec si eu pe-aici, sa va salut!

Doina, cate luni are nepotica ta? Eu zic ca-i foarte bine c-o alapteaza in continuare si nu vad de ce-ar renunta, nu cred ca alaptatul are vreo legatura cu faptul ca nu ia in greutate. Trebuie ca medicii sa gaseasca motivul pentru care nu ia in greutate si, daca fizic ea e ok si nu are vreo problema (poate asa e ea, mai delicata), atunci n-are sens sa incerce cineva s-o ingrase fortat. Dar, oricum, ce zic eu e asa, la modul general, ca voi stiti mai bine ce si cum si medicii, de asemenea.

Black, Liliac, pe unde umblati? Ce mai fac copiii?

Mercedes, sunteti in concediu? Bia incepe acum clasa I?

O zi buna, tuturor!



Lora, mami de Iustina (31.10.2004) si Adelina (02.09.2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

BUNA!
Buflea, analizele fetei au iesit bune. De cand au facut analizele si a plans la doctori ca nu cunostea s-a pus fata pe mancare de nu se poate...Acum mai rmane si sa ia in greutate...ca acolo e problema, nu asimileaza cat mananca.Nora mea nu vrea sa opreasca sanul chiar daca i-au spus dr. ca nu ii tine fetei decat de sete.Asta este.
Voi fetelor nu mai veniti de loc pe aici?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Pauza toatala..deci vorbesc singura...e cazul sa plec..la nani.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

vin si eu cand mai scrieti si oi, ca asa vorbesc singura.
Lora, doctorii au spus ca nu e bine, inainte de analize, ca are un an pe 27 iulie si are doar 7 kg. Ea e vioaie, "argint viu" , nu sta o clipa...acum mananca bine, dar nu asimileaza...dupa analize dorctorii au dat din umeri...nu au stiu ce sa zica. Laptele Ioanei nu mai este bun, asa au zis doctorii, nu eu. In fine...ce pot sa zic eu?

Mergi la inceput