Prietene la bine si la greu - 164

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Lumi_Richard spune:


Angi,felicitari! Sa fie sanatos si papacios,si sper ca Ana sa treaca repede peste gelozii!

Ancutza,distractie placuta! Si mie mi-e dor de voi....de fapt,de toate fetele....poate organizam o intalneala cat de curand...la noi

Gabitza, Alexa nu sta invelita decat foarte rar. Si prin somn simte cand o invelesc...cat au fost ploile,a avut pata pusa pe pilota de la patutul de bebelus,si a stat un pic invelita.In schimb, ea accepta pijamale cu maneca lunga. Si a mea e fan Kitty... Am vazut pe undeva umbrela,dar nu mai tin minte unde

Monis ,si mie imi place ca esti asa bine dispusa, se vede ca ai ajutoare
Si mie imi place ideea de grupuri private,chiar daca nu sunt vreun "Dan Diaconescu undercover",dar tare mi-ar mai placea sa ne adunam sa barfim lumea,uite-asa!

Dana,va doresc multa sanantate,sper sa vii cu vesti bune cat mai curand

Lyalyana,ma bucur sa te vad
Ce mai face blondinul?




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dankutza spune:

Daca cu avionul nu-i putem duce, (super activitate, mi se pare pt pici) macar sa-i ducem la un party. Eu m-am inscris cu amandoi copii. Daca va intereseaza, sunati cat mai repede ca nu au multe locuri. Costa 20 lei biletul.

http://www.facebook.com/#!/photo.php?fbid=334010450006089&set=a.147761225297680.37167.145577158849420&type=1&theater





Participam la Concursul Klorane
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=momente%20klorane%20bebe&page=1" target="_blank"> Va rugam votati pozele da1 si da2. Multumim

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ali762000 spune:

La multi ani sarbatoritilor de Sf Constantin si Elena!

Angi felicitari, sa iti traiasca bebe Andrei.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluci_b spune:

La Multi Ani sarbatoritilor de azi, sa ne traiti. Monisu esti totala

Angi ce ma bucur ca ne scrii, sa fiti sanatosi,pupam bebelinul si pe Ana geloasa sa ii treca repede

Dana sanatate multa, iar tie iti trimit un borcan de rabdare de fier, face minuni

lyly miss u , pupam Alexul inalt blond si frumos

gabitza a bucur ca a vrut pijamaua lunga, boala grwa kitty asta

interesanta ideea de grup privat, am vazut ca se poarta mai ales pe fb, dar mi se pare ca merge greu, aici ar fi ok sa se faca totul privat

monis prea tare activitatea cu avionul, lasa ca la anul o sa avem 3 ani

ancutz si eu ma bucur de voi pe fb

remus e din ce in ce mai bine cu olita, adica de azi este fara scutec si la somnul de pranz , cezar e bine slava domnului am scapat de antibiotic si asta pt ca am racit si eu si i-am dat ce-i trebuia, acum doar mai tusim nitel amandoi

seara frumoasa



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ancutza_Bro spune:

Fetelor, help !

Sabina a facut febra in seara asta, faza e ca in olita am gasit niste mucus gelatinos. A iesit odata cu pipi... ce-o fi?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluci_b spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ancutza_Bro

Fetelor, help !

Sabina a facut febra in seara asta, faza e ca in olita am gasit niste mucus gelatinos. A iesit odata cu pipi... ce-o fi?


Anca, mami de Sabina Ioana (03 nov 2009)




uff habar nu am....nici nu stiu ce sa Zic sper doar wa fiti bine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dankutza spune:

Cezarei i-a iesit mucus prezent la un sumar de urina. Mucusul era f putin. Bona nu l-a vazut cand a recoltat. Pedi mi-a spus ca nu a fost spalata la pizdulice inainte de recoltare. Pai era dimineata si incercam sa o facem sa faca pipi si apoi sa o spalam la fundulet. La a doua analiza, am spalat-o si nu a mai aprut la analiza. O fi un fel de secretie???

Participam la Concursul Klorane
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=momente%20klorane%20bebe&page=1" target="_blank"> Va rugam votati pozele da1 si da2. Multumim

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluci_b spune:

ancutu cum sunteti ?

a "fatat" gaina avem 13 puisori, dar imi este teama sa ii arat lui remus, si mai avem si 3 curcanei mici mici, si inca 10 pui mai mari si cele 10 gaini cu un cocos, cine ar fi crezut ...urmeaza capra glumesc, sper

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ancutza_Bro spune:

Dankutza faza e ca la noi s-a intamplat aseara dupa baita, nu avea cum sa nu fie curata, e altceva, in pipi era ceva gelatinos, si destul de mult, dimineata nu a mai aparut, oricum maine dimineata merg cu o proba de urina pentru analize, ca astazi nu am avut cum nici eu nici taica'su.

Ralu dupa cum iti spuneam, stau cu inima cat un purice, am dus-o la cresa pentru ca nu puteam lipsi de la serviciu, iar taica-su e plecat la Iasi.

Toata noaptea s-a foit, a facut febra si nu prea am reusit sa o scad cu antitermice, a avut frisoane si la 5 dimineata se uita pe o carte cu povesti si n-avea somn ...poate par o mama inconstienta, dar imi este imposibil sa lipsesc de la serviciu o ora macar, si am mari mustrari de constiinta din cauza asta.

Trebuie sa inchid, va pup, va mai scriu in pauza de masa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lylyana.ion spune:

neata!

dau eu ua astazi

Ancutz, sper sa nu fie nimic grav

Raluci, frumosi puisorii, asteptam capra
pupam familia frumoasa de la Chiajna

Monis, te-ai "revergorat"?

Alexul e bine, creste are o incapatanare de ma termina psihic, cand nu ii convine ceva zice: baaaai mamiiiiiiiiiiii, kk face tot pe el, vorbeste continuu, dormim tot impreuna...cam atat


stie cineva un dr bun pt dureri de spate/coloana? iar sunt intepenita si cu dureri




Lili, mami de Alexandru (18nov'09)
poz(n)e

Mergi la inceput