Nasterea la Arcadia - Iasi (39)

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Nico_A spune:

vreau si eu sa vad pozele...cum intru pe adresa comuna ?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simonik21 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Nico_A

vreau si eu sa vad pozele...cum intru pe adresa comuna ?


-----
Mami fericita cu Ioan Gabriel /// 8 februarie 2012



Pe adresa comuna desprecopii2011@gmail.com
Parola ti o trimit pe pm.

Mami fericita cu Stefan Darius 15.02.2012

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nico_A spune:

multumesc mult...astept parola :D


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nico_A spune:

din pacate nu le gasesc nicaieri...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KATY_28 spune:

Buna seara!

La multe lunite bebeilor :
Stefan Darius de mami Simonik21
Claudia de mami oiyoy
La multi ani cavalerilor:
Mihnea de mami IonelaMaria,
Constantin Octavian Lalic

Ce m-am speriat azi cand am vazut ca scriau fetele ca s-a inchis forumul( pagina noastra),bine ca nu e adevarat.Cu cine mai vb eu sau sa-mi beau cafeau dimineata?
Noapte buna la toata lumea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claumarcoci spune:

Citat:
citat din mesajul lui Nico_A

din pacate nu le gasesc nicaieri...

-----
Mami fericita cu Ioan Gabriel /// 8 februarie 2012



Eu le-am gasit!!!

Nico dupa ce te loghezi, sus ai o bara de meniu cu gnmail, ....apoi more si dai photo si te duce pe picasa noastra cu bebici

Pupam si noi pe bebe Dariusica un bebe tot smecheros

A si neatza, eu matinala rau de tot astazi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MElise spune:

clau, Marius e moderator cu experienta, il intreb acu de ce a facut modificarea, nu pricep nici eu...

MElise

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claumarcoci spune:

Citat:
citat din mesajul lui MElise

clau, Marius e moderator cu experienta, il intreb acu de ce a facut modificarea, nu pricep nici eu...

MElise


Multumim!

Sper ca nu am fost"guralive", daca am gresit macar sa stim pe viitor

Voi ce mai faceti?



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simonik21 spune:

Neatza!!!
Noi azi suntem suparati. Din pakte si nush cum bebe a racit, nu ff tare, dar mai tuseste din cand in cand. Nu mi-a facut febra dar sper sa nu faca nici de acum inainte. Dr doctor mi-a zis sa-i dau Sumetrolim si Eferalgan k sa nu-l ia mai tare. Imi este asa mila de el, de mor!
Si ca sa fie totul "bine", simt k ma ia si pe mn un pik raceala.

Pupici

Mami fericita cu Stefan Darius 15.02.2012

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MElise spune:

Eu cred ca e foarte bine sa fim "guralive" Topicul e foarte activ si aste e bine pentru forum, asa ca nu e nicio problema. Cred ca e unul dintre cele mai faine topicuri, atat ca suvbiecte de discutie, cat si ca relatie intre useri. Ar trebui dat de exemplu altora, care se iau de cap pe la diverse subiecte.

L-am intrebat pe Marius, iata raspunsul lui:

"Cand ajunge la 20 de pagini ar trebui sa inceapa capitol nou. Daca incepe careva dintre ei Ok daca insa nimeni nu doreste atunci moderatorii deschid capitol nou.
Singura eroare daca se poate numi asa este ca existand un comentariu absolut identic in doua parti diferite am lasat vechiul capitol la 13 pagini in loc de 20 cat as fi vrut dar este doar o chestiune de numerotare pt ca paginile de la 14-> sunt in noul capitol fiind vorba de un split.
O rog pe cea care are dileme sau intrebari sau ce doreste sa ma contacteze direct PM sa vad exact ce anume doreste si daca se poate face ceva am sa fac cu placere doar sa inteleg ce anume."

Intentia lui Marius era sa ajute, nu a vrut sa strice nimic. Dupa aia am mai discutat si cu ceilalti moderatori si am inteles ca 20 de pagini nu e chiar batut in cuie. Le-am zis ca de obicei facem noi trecere la capitol nou, numai ca de data asta nu stiu cum s-a tot amanat si nu a facut nimeni...Deci, cred ca pur si simplu a fost o chestie de organizare, marius a vazut ca erau deja multe pagini si s-a gandit sa faca el capitol nou....

MElise

Mergi la inceput