Biogenesis Fertility Center -35

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns eliza70 spune:

Cu placere Toxaba!
Doamne ajuta sa va impliniti visul!

Eliza.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catalina2307 spune:

Ma bucur mult pt Catalina, sa fie sanatosi si sa creasca mari. Pacat ca nu ne-a scris si noua 2 randuri......


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catalina2307 spune:

Vesti de la diancic are careva?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diancic2002 spune:

Buna fetelor, n-am mai postat demult intr-adevar, dar tot va citesc, deja suntem in 18 sapt., mergem luni sa vedem puiutii,data trecuta doctorul mi-a zis ca e baiat si fata, baiatul fiind mai maricel un pic, astept cu nerabdare morfologia de trimestru 2, sper sa fie totul bine. Acu 2 sapt,adica la 16 sapt si 1 zi, fata avea 150 gr.si baoatu 163 gr. Is curioasa cat au acum, dar nu mai am mult de asteptat. Au inceput sa miste deja,fata e pe peretele anterior si o simt mai bine,baiatul e pe peretele posterior si-l simt mai rar.
Pana acum, multumim lui DD, e totul ok,speram sa fie la fel macar pana in sapt.35.
Vad ca fetele nu prea au mai scris pe aici, sper ca sunt bine cu toatele

18+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabriela_tutuianu spune:

felicitari viitoarelor mamici . destula activitate pe aici . si multe reusite . am citit ca sunt supoer pregatiti pentru probleme , in special azo si ca au metodele lor de detectare a problemelor . astepot detalii .

speram ca toate veti deveni mamici .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vreau_bebel spune:

Am fost si noi la Biogenesis. Cand au auzit ca e vorba de azoo, ne-au indrumat direct spre donator. Deci nimic despre cautare cauza, tratare, etc

-------------------------------------------
Un copil exprima parerea lui Dumnezeu ca lumea ar trebui sa continue (Carl Sandburg)

DOAMNE AJUTA-NE!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabriela_tutuianu spune:

serios ? de ce toata lumea se gandeste direct la donator ? adica ii inteleg totusi , mai bine un copil al unuia dintre noi , si totusi ideea asta trebuie digerata ....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catalinaexl spune:

Buna fetelor ! Dupa cum a-ti aflat am nascut pe 11.07.2012 doi baietei si o fetita. A trebuit sa nasc pt ca fata nu mai crestea asa ca treaba a fost programata si am apucat sa fac si o serie de injectii pt plamani. Copii au avut 1,620kg , 1320kg si 1,100kg fetita. Au plans de cum au iesit. Baiatul cel mare si fetita au avut nevoie de un pic de oxigen in incubator pt 2 zile. In rest toate au fost ok. Momentan l-am luat pe cel mare acasa (de vineri) si ceilalti sunt inca in spital pentru a lua in greutate, nu ii dau acasa pana nu fac 2,200kg. Va multumesc pt suportul pe care mi la-ti oferit. Doresc reusita tuturor fetelor care sunt in icercari.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diancic2002 spune:

Catalinaexl, ce veste buna, chiar ma intrebam ce mai fac picii tai, ma bucur ca sunteti bine si ai luat un puiut acasa. Sper sa iei si juniorii cat de curand

18+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabriela_tutuianu spune:

catalinaexl felicitari pentru bebei . sa fie sanatosi si papiciosi . cuminti .

Mergi la inceput