Biogenesis Fertility Center -35

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns catalina2307 spune:

catalina, diancic - ma bucur sa vad ca sunteti bine!

diancic - sarcina usoara in continuare, te asteptam cu vesti bune!
catalina - bravo, ai facut treaba buna! :) Sa fiti fericiti, sanatosi si sa va bucurati de minunile voastre. Merg sa modific lista.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ingeras26a spune:

Catalina, felicitari si sa vaajut Dumnezeu sa fie sanatsi si uterici!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Arianna_M spune:

Buna seara !
Nu am mai scris de ceva timp pe forum pt ca zanika mea imi ocupa aproape tot timpul
Pe 29 face 1an si o luna de cand este in viata noastra. Cel mai plin an de pana acum ,cu cele mai multe bucurii pe care le-am avut vreodata. Ii multumim lui D-zeu in fiecare zi pt minunea data.
Pt ca mai avem omuleti de zapada ne-am hotarat sa ii mai facem Ariannei un fratior :)
In ziua 21 incep dipherelinul ......am mari emotii ,zici ca nu am mai facut asta.

Tin pumnii pt toate fetele care sunt in "focuri "





Mamica de zanik Arianna-Maria (29.07.2011)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diancic2002 spune:

Ariana, la multi ani pt printesica voastra si Doamne ajuta sa vina si fratiorul, sau fratiorii

19+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ingeras26a spune:

Citat:
citat din mesajul lui Arianna_M

Buna seara !
Nu am mai scris de ceva timp pe forum pt ca zanika mea imi ocupa aproape tot timpul
Pe 29 face 1an si o luna de cand este in viata noastra. Cel mai plin an de pana acum ,cu cele mai multe bucurii pe care le-am avut vreodata. Ii multumim lui D-zeu in fiecare zi pt minunea data.
Pt ca mai avem omuleti de zapada ne-am hotarat sa ii mai facem Ariannei un fratior :)
In ziua 21 incep dipherelinul ......am mari emotii ,zici ca nu am mai facut asta.

Tin pumnii pt toate fetele care sunt in "focuri "





Mamica de zanik Arianna-Maria (29.07.2011)





sa va traiasca piticutza si sa-i faceti si un fratior cat mai curand! este minunat cu 2:)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Arianna_M spune:

Diancic2002 ...multumesc frumos . si tie sarcina usoara

Ingeras ...cred ca este minunat cu 2 ....poate incerci sa vezi cum este cu 3




Mamica de zanik Arianna-Maria (29.07.2011)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns toxaba spune:

Buna fetelor! Poate s-a mai vorbit despre asta, dar e adevarat ca se arunca restul de fiola de diphereline?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diancic2002 spune:

Toxaba,eu nu am riscat, am aruncat si am folosit mereu solutia proaspata, nu am vrut ca mai tarziu sa ma intreb de ce a fost asa si nu altfel...in cazul in care era ceva in neregula. Stiu ca alte fete au refolosit solutia a doua zi si a fost totul ok. Acum faci cum vrei...sunt cazuri si cazuri... Doamne ajuta sa reusesti


20+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catalina2307 spune:

Arianna - sa iti traiasca minunea si mult noroc la urmatorul! ]toxaba - eu am folosit aceeasi fiola- pastrata la frigider- si a fost ok .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Arianna_M spune:

Citat:
citat din mesajul lui catalina2307

Arianna - sa iti traiasca minunea si mult noroc la urmatorul!

Catalina





Multumesc frumos Catalina . Doamne ajuta !
Am primit si schema . daca totul merge ok si D-zeu ne ajuta pe 10-11 octombrie luam omuletii acasa




Mamica de zanik Arianna-Maria (29.07.2011)


Mergi la inceput