FIV 301

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns castelanaC spune:

Aruammmmmmmmmmmmmmm
felicitari!!!!!!
ce veste buna!!!!!!!!!!!!!!!!!!
pe natural!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Bravo, bravo si sarcina usoara pana la capat, bebe sanatos, mami sa se bucure de perioada asta minunata!!!!!

noi suntem proaspat intorsi din vacanta si incercam sa vedem daca suntem apti de o noua provocare!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aruam spune:

Castelana multumesc mult .
Bafta multa in noua incercare ,acum ca v-ati intors cu forte proaspete din concediu.

PCOS trat Siofor 1000 mg ,500mg/3zi , 4 IA nereusite , MTHFR C677T homozigot PAI 675 heterozigot 4G/5G trat Femibion 1/zi, Magne B6 3/zi ,acid folic 5mg /zi,
FIV1 la Giulesti nereusit
insarcinata natural in a 2-a luna dupa FIV
8+
Multumesc Doamne

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aristica spune:

gina cu endometrioza nu-ti face mari probleme (oricum endometrioza creste de la stimularile pt FIV, de la estrofemul de la FET)...clexanele iti ataca ficatul.


Eram aievea, printre ingeri, cand I-am cerut Bunului iubirea parentala. Mi-a oferit viata in bratele parintilor. Eram pierduta printre oameni, cand am ridicat privirea si I-am cerut Bunului dragostea arzatoarea. Mi-a oferit sotul. Sunt aidoma voua, ratacind printre doctori. Ridic privirea si-I cer Bunului daruirea completa neasemuita.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gina16 spune:

Aristica, m-ai incurajat profund.
Sa stii ca dupa ET-ul de la FIV 2 mi-a prescris climen, si aveam niste dureri ca la menstra (cred ca se ingrosase endometrul foarte tare)si dupa ce am facut Bhcg si a iesit negativ am intrerupt totul. Din acest moment s-au oprit si crampele mele. Initial am crezut ca vine CM, insa acesta a mai intarziat vreo 4 zile.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gina16 spune:

Am uitat sa spun ca mi-a prescris dr. o injectie cu dipherelin de 3.75 in ziua 21 a CM, dupa care sa incep stimulare din ziua 1 a CM urmator cu climen si arefam. Oare aceasta inj. mai tine in frau putin endometrioza?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angieangie spune:

Aruam..felicitari draga mami!!!!!ma bucur nespus pt tine...Doamne ce minune!!!sarcin usoara draga mea!!!pup burticuta..pup fetele dulceee..si scuze ca intru mai rar dar Tudor e asa de nazdravan!!!si vorbeste..orice ..va pupam si sa dea Dumnezeu sa auzim numaai vesti bune!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aruam spune:

Citat:
citat din mesajul lui angieangie

Aruam..felicitari draga mami!!!!!ma bucur nespus pt tine...Doamne ce minune!!!sarcin usoara draga mea!!!pup burticuta..pup fetele dulceee..si scuze ca intru mai rar dar Tudor e asa de nazdravan!!!si vorbeste..orice ..va pupam si sa dea Dumnezeu sa auzim numaai vesti bune!!!

www.facebook.com/media/set/?set=a.246678172077210.60364.100002050865534&type=1&l=63fbb6b9d0" target="_blank"> poze Tudor 1 an




cea mai fericita mamica de frumos si sanatosTudor- Cristian 20.01.2011

Multumesc Angie ! chiar este o minune si a venit atunci cand ne asteptam mai putin.



PCOS trat Siofor 1000 mg ,500mg/3zi , 4 IA nereusite , MTHFR C677T homozigot PAI 675 heterozigot 4G/5G trat Femibion 1/zi, Magne B6 3/zi ,acid folic 5mg /zi,
FIV1 la Giulesti nereusit
insarcinata natural in a 2-a luna dupa FIV
8+
Multumesc Doamne

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns castelanaC spune:

Buna fetelor, am intrat sa va salut!

ce mai faceti?

e asa linista aici...totul e in regula?

noi suntem bine, de la mic la mare, eu ma pregatesc sa fac vizita decisiva!

va pup si toate cele bune!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela74 spune:

Castelana sa fie cu noroc


eu m-am mutat la babute,aici nu prea mai scrie nimeni din pacate
te astept cu vesti

c`est la vie,pas le paradis

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns many_bani spune:

Da, din pacate aici nu prea se mai scrie si era un topic atat de drag mie.

Castelana cum esti?

Daniela

Mergi la inceput