La multi ani! Fluturasi de mar-apr 2011 (146)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

eu nu intru mai "profund" in discutia despre alimentatie.....mi-am spus pararea.

mary, roxy va servesc cu mare drag!!!!


nu mai suport vremea asta!!!! maine cica vor fi 14 grade si intra in tara din partea vestica un val de ploi torentiale dar.....doar maine ca apoi ajunge si la voi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ama22 spune:

nici eu :) mi-am spus parerea.

daca pe voi va deranjeaza alegerile mele, asta este. ele nu sunt spuse sa jigneasca pe nimeni. fiecare isi creste copilul cum vrea.

doar ca nici mie nu imi cade bine sa fiu luata peste picior, sa mi se spuna cum ca imi lipsesc copilul de cine stie ce, ca nu il pot integra in societate etc.

zic si eu asa, fara suparare!

din punctul meu de vedere e incheiat subiectul. e doar un indemn la ceva mai multa toleranta si sa intelegem ca suntem aici pentru schimb de informatii. nu toti trebuie sa faca la fel, poate pe unii i-au ajutat informatiile date de mine. daca nu, nu cred ca au deranjat echilibrul cosmic.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

Ama stai linistita ca nu cred ca ai deranjat pe cineva!! pe mine nici atat! si fiecare dintre noi ne-am spus parerea! hai mai bine sa ne vedem intr-o zi, ce zici?? daca nu am reusit cat am fost gravi, poate acum, cine stie.....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

nu mai este nimeni pe aici???
eu sunt singurica, doar cu Luke (parca suna si mai frumos decat Luchi ) dar nu se pune ca el face nani de o ora .....deci...ma plicti....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lparpala spune:

Hop si eu putin inainte de nani!

Vezi Yasmi, deja intru mai des Acum este actualizata semnatura.

Vad ca vorbiti despre alimentatie. Eu una sunt undeva pe la mijloc. Nu imi permit sa cumpar produse bio si nici nu am de unde sa le procur de la tara, dar nici nu sunt o fana a junk food-ului pentru copii. Eu trebuie sa recunosc ca mai scap la Mac din cand in cand

Noapte buna!

la si

Mami fericita de bebe Diana Emilia (20.03.2011) si 12+
Cine?Cu cine?Ce?
Diana cea grabita
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

lparpala asa te vreau !!! si ai cand afli ce se ascunde in burtik???

nah ca mi-a ajuns si sotul acasa!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AllyLaur spune:

Am intrat si eu in miezul noptii sa va citesc putin inainte de culcare dar, nu prea ati avut spor si am terminat repede de citit cele 2 pagini. Nu am nimic de adaugat .
Ma retrag si eu langa sot la nani si ”ne auzim„ maine dimineata dupa ora 10 .
Noapte buna tuturor!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ama22 spune:

Buna dimineata

:)

Azi dau eu cafeluta :) m-a trezit Nati devreme ca s-a culcat de la 7 aseara si a dormit atat de bine toata noaptea. Ieri mi-a alergat toata ziua si era franta.

Azi imi vine si mie sotul acasa :D

Yasmi da, ar fi cazul :D eu depind un pic de sot ptr ca masina mea e stricata si e tot prin delegatii. Dar vorbim si ne potrivim cumva

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ama22 spune:

apropo de asta, fluturasii vostri de la cat se culca pentru somnul de noapte? si cate somnuri mai au peste zi?

Nati se culca pe la 7-8 si doarme pana la 6.30 -7 si mai are un somn pe la pranz de 1 ora.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns millie spune:

neata

ama,multumim de cafea
fata mea de doua nopti doarme f rau,cred ca o doare burtica,culme e ca pe zi nu a dat semne ca ar deranjao,in schimb asta noapte a facut de 2 ori kk,trebuie cumva sa o fac sa renunte la titi si sa o trec pe regim.zilele acestea trebuie si noi sa ne vaccinam,mi-e asa de urat..
Ama ,noi dormim de la 9 cel traizu 10 pana dimineata la 7-8,cu trezirile de rigoare.pe zi mai doarme 1 ora la pranz
La multi ani Andrei!!!

Mergi la inceput