LMA!Ghiocei de Martie-Aprilie 2009***421***

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns chatonel spune:

sa va fie de bine iesirea la aer, novus! cred ca e important si faptul ca mergeti in familie, la noi iesirile se fac numai cu colegii de servici, consortii nu-s invi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inapreda spune:

Hello,

E cineva?

N-am avut net; ma pun pe recuperat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Citat:
citat din mesajul lui Anaan


La Costesti am fost si eu de cateva ori cand eram prin liceu, e o zona superba; Novus, chiar mi-ai dat o idee buna pentru o ieseala de week-end. Nasii mei stau in Orastie si obisnuiam sa ma duc in vacante pe la ei, asa am ajuns pe la Costesti.


Noi am stat la pensiunea Cotiso http://www.pensiuneacotiso.net/ camera a fost 100 ron, conditii ff bune, doar ca nu au restaurant, noi ne-am facut gratare si micul dejun productie proprie, de obicei asa procedam

www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Citat:
citat din mesajul lui chatonel

sa va fie de bine iesirea la aer, novus! cred ca e important si faptul ca mergeti in familie, la noi iesirile se fac numai cu colegii de servici, consortii nu-s invi

Famille Dragoon, mami de Izia, 23 mars 2009

Toulouse, la ville rose



Nici la noi nu vin toti cu jumatatile, pt ca ale unora nu sunt cele de acasa
Pisi e de-al casei deja pt ca a fost peste tot cu noi si ii place tare gasca

www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Eu sunt in zona, mai arunc cate un ochi si aici in pauzele de giugiuleala cu Ada, azi dimineata m-a trezit la 8 cu gandul la ea, m-am stresat ca era slab semnalul si trebuia sa-l tin in geam , abia am asteptat sa plecam, colegii mei au mers si in excursie azi dar deja era prea mult

www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inapreda spune:

Tufete minunate, jos palaria pentru portretele ghioceilor!

***

Novus, ma bucur ca v-ati distrat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AlexAndra_81 spune:

Salutare!

Eu am avut azi program de mall cu mama, a fost super, barbatul nici acum nu pricepe ce putem face cate 6 ore in mall M-am intors cu un sacou, un turcoaz tare frumos si o geanta albastra de jeansi si parc, in concluzie sunt happy

am terminat prajitura lui Anaan, va comunic dupa degustare cum a iesit, maine o fac si pe a lui Novus

Novus, sa-ti fie de bine iesirea

ahh, si era sa uit, venim si noi la intalneala!!!!!!! Duminica petrecerea e la 5,30, asa ca avem timp sa ajungem si la party

ma duc sa fac o baie, diseara mergem la Directia 5 abia astept

Amalia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inapreda spune:

Bianca, ce faceti? Cum sinteti? Cum esti?

PS. Merg sa ma culc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Alexandra, sa va fie de bine relaxarea la mall !!
Vad ca te-ai pus pe prajiturit , si eu as avea de o pizza dar nu am ingredinete, Ada nu are chef sa iasa pt ca bate vantul asa ca astept sa se trezeasca Pisi sa-l trimit la cumparaturi

Distractie placuta diseara !!



Anaan, Inapreda si alte tufete cinefile , dati-mi si mie un site unde sa pot viziona niste filme, am incercat pe cateva si m-am enervat numai


Ilinca
, tu cu ce te ocupi ?


Anamariame, gata tortul ? cum stai cu pregatirile ? cand va petreceti ?

www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Floric spune:

Astazi a fost gospodara rau. Am retrait moemnte cand eram acasa, cu Rares, in concediu de crestere.

Dimineata ne-am draganit, apoi el s-a jucat prin casa iar eu am dat cu un aspirator pe ici pe colo, apoi am iesit afara si ne-am jucat in parculet. AM fost surprinsa sa vad cat a evoluat in comportament in afara casei. E total diferit. Respecta copiii mici, a inteles sa dea jucariile unei fetite care pleca acasa, fetita era mai mica. Cu cei mari mai avem de lucrat.. Am revenit acasa am mancat apoi el s-a culcat (regulamentar 4 ore) iar eu in timpul asta am plamadit cozonacul. Acum e la foc. Si urmeaza sa vopsesc oua.

Nici eu nu ma recunosc. Bubulina gospodina.

Poze Raru
Poze noi

Rares Rarisel cel mai frumusel

Mergi la inceput