LMA!Ghiocei de Martie-Aprilie 2009***421***

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Ca sa vedeti ca Ada seamana cu mine si la gandire : de vreo 4 zile sigur nu mai face pipi & kk decat la olita, wc darrr nu vrea chilotei de bumbac ci pampers chilotel, cred ca vrea sa fie sigura ca e acoperita daca are scapari , la fel ca mine cand am umblat o luna cu tigarile in geanta dupa ce m-am lasat de fumat ca sa fiu constienta ca nu fumez pt ca asa vreau nu pt ca nu am tigari
Si a demonstrat inca o data ca face un lucru cand vrea si considera ea ca e timpul, nu noi , eu chiar sunt ff mirata cum imi spune de fiecare data sa aduc olita sau sa fugim la toaleta


Ce faceeeeti ?

Eu acum am scos pizza din cuptor , pun si o bere langa !!

www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chatonel spune:

novus, vin si io la pizza/bere... n-am mai mincat de luni bune o pizza ... ce sa mai zic de pizza cu bere, asta chiar nu imi mai permit dar lasa ca merge si cu rosé.

Alexandra, ma bucur ca ne stringem mai multe fete, ca-mi era jena sa facem intilnire doar in 3-4.

Chiar ma uitai acum din nou la locul de cazare, c-am numarat ca sintem 7 tufete si vroiam sa stiu daca mai sint camere... si mai sint Doua, asa ca cine mai vine, sa facem protap, sa stam la birfe seara tirziu, sa ne distram cu picimea (io am zis ca fie-mea va sta de data asta cit vrea ea de mult, chiar daca ne "prinde" doispe :) ).

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chatonel spune:

Bravo Ada pentru decizia de a face pipi si kk la olita!

Floric, da ce te-apuca vrednicia acus, dupa paste? Trimite si aici un cozo, pls :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chatonel spune:

io de dimi facui mincare de cartofi (era premiera si a iesit ) timp in care motanul si pogo s-au dat cu biclele; au venit frinti la prinz

dupa somnul de frumu am fost sa facem 3 cumparaturi, apoi eu am calcat si motanu si pogo s-au pus pe pictat pe balcon; eu am ascultat o emisiune () despre razboiul din algeria, in care erau si marturii ale unor oameni care au participat; unii erau foarte tristi de ce s-a intimplat (a fost macel acolo) si de faptul ca au putut participa la asa ceva si altii mindri de ei .... mai am de ascultat doua, poate miine inca una, ca mai am de calcat...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bianca2503 spune:

Buna seara,

Noi suntem bine, sanatosi...petrecem weekeend-ul cat putem de mult pe afara.
Astazi am fost la salonul moto si la expozitia de biciclete. La Bible a fost cum a fost, dar la moto....se pare ca si Vladimir are micribul cu ATV-urile pentru ca direct spre ele s-a dus. Pe de alta parta asa dor mi s-a facut de niste mers pe coclauri cu ATV-ul de nu pot sa zic.

Am vazut si niste motociclete frumoase si m-am hotarat sa fac si eu scoala de moto (Robert a facut anul trecut).

Multumesc de strigare la apel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Chatonel, ce mancare de cartofi ai facut ?



www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chatonel spune:

Bianca, esti motorista? Am o pereche de cizme moto levis marimea 40 (cred ca e 39 ro), sint ca noi, e piciorul tau? Ca stiu ca si pisigrix este, dar nu cred ca-i vine marimea :)
Le donez, dar nu le si aduc in ro :)







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chatonel spune:

novus, facui ceva simplu: pusei la fiert carne afumata, dupa vreo ora si pusei ceapa tocata, cartofii taiati potrivit, la sf am pus o cutie de rosii in bulion, verdeata si gata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bianca2503 spune:

Citat:
citat din mesajul lui chatonel

Bianca, esti motorista? Am o pereche de cizme moto levis marimea 40 (cred ca e 39 ro), sint ca noi, e piciorul tau? Ca stiu ca si pisigrix este, dar nu cred ca-i vine marimea :)
Le donez, dar nu le si aduc in ro :)







Famille Dragoon, mami de Izia, 23 mars 2009

Toulouse, la ville rose



Eu port 39. esti draguta.

Daca sunt cizme de moto, de strada le primesc cu mare drag. Eu am deja o pereche de enduro (adica d-alea cu metal la bot si protectie de strada). PLatesc transportul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chatonel spune:

ok, le fac poza si vb cind ma-ntorc

Mergi la inceput