Prietene la bine si la greu - 162

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns strumfy_12 spune:

Salutare!!!
Felicitari Alexa!!! Sarcina usoara!
Eu citesc cand alaptez... dar imi mai trebuie o mana ca sa pot si scrie asa ca e greu cu scrisul.
Noi suntem bine... inca ne adaptam... Andra e cuminte si iubareata...ar strange-o in brate toata ziua pe Cami.
Am avut musafiri...nasii Cameliei, bunicii(parintii sotului), acu ne pregatim de Paste, si dupa de Botez. Si noua ne e dor de voi... de intalniri... dar mai tre sa rabdam putin, sa mai crestem...
Multa sanatate la toti puiutii bolnavi, dar si mamicilor bolnave.
Pupici la toata lumea!

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magdaz_ina spune:

Citat:
citat din mesajul lui dankutza
Citat:
citat din mesajul lui Ramonika
crede-ma ca vad si partea plina a paharului, ca o am pe Sandra, insa e al naibii de frustrant sa vezi ca nu ai control asupra situatiei, alte femei fac copii pe banda si nici nu si-i doresc, ii abandoneaza, ii maltrateaza, iar cine isi doreste cu adevarat nu poate.

Asa de tare iti impartasesc opinia... Si eu gandesc la fel...



_
Rares

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dankutza spune:

Doamnelor, va rog frumos sa ne votati, in caz ca nu ati facut-o pana acum. Multumim Pozele sunt ku1 si ku2

www.desprecopii.com/pozeconcurs/folderview.asp?folder=Iarna 2012&page=31" target="_blank">VA rugam votati ku1 si ku2. Multumim

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns floricik spune:

Salutare.

Eu sunt la munci dar cu gandul acasa Astept sa vina ziua de vineri sa mergem la Ema. Daca tot asa liniste va fi si joi pe aici cred ca o sa plecam de joi seara sau vineri dimineata. O sa venim cu ea la Bucuresti pt ca dupa Paste mergem un week-end la munte. Pfff abia astept ca m-am saturat de stat in casa

Ema e bine...in plina perioada a lui NU...exact cum scria Cory de Bubu...nu vrea sa mergem afara...cand ajungem afara nu mai vrea in casa, NU baie, cand sa o scot din baie iarasi NU ...si tot asa

Dankutza hai ca ai fost tare cu ofiterul

Alexa felicitari pt II... Sarcina usoara iti doresc. Vezi acum da-i un sut berzei si trimite-o la fete dragi noua care o asteapta cu bratele deschise.

Smara dar ce fac cu analizele alea?? Le fac la New York??

Monisule am ras cand mi-a scris Ancutza ca se ocupa de Belize O sa asteptam ca in toamna sa ne povesteasca si noua ce si cum pe acolo



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dankutza spune:

Citat:
citat din mesajul lui floricik
Dankutza hai ca ai fost tare cu ofiterul



O sa pun o poza cu el, ca sa vezi ce bunaciune e ofiterul.

www.desprecopii.com/pozeconcurs/folderview.asp?folder=Iarna 2012&page=31" target="_blank">VA rugam votati ku1 si ku2. Multumim

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dankutza spune:

Pentru distractia piticilor

http://fabricaiepurasilor.ro/menus/atelier-figurine-colorate/

www.desprecopii.com/pozeconcurs/folderview.asp?folder=Iarna 2012&page=31" target="_blank">VA rugam votati ku1 si ku2. Multumim

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dymomo77 spune:

Alexa felicitari pt cele doua liniute si o sarcina cat mai usoara.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monis5 spune:

Gabitza din pacate chiar stiu cat de naso, te-ai simtit . Azi cum mai esti? Care-i buba suplimentara, necazuri la serviciu?

Smarandita hai mami ca mai e putin. Tinem pumnii sa fie vesti bune, chiar si joi

Strumfy pupam fetitele




Monis, mama de Piticutz Santiago (02.11.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lumi_Richard spune:


Gabitza,o imbratisare stransa,ganduri frumoase si urari din suflet de sanatate multa
Stiu cum te simti,si imi pare rau ca treci prin asta....Fii tare,stii ca va aparea si soarele,nu?

Dankutza,deci asa iti faci tu de cap prin excursii,huh?
Ne mai clatim si noi ochii,ce....barbatii nu o fac?!
Ma bucur ca esti din nou optimista

Mergi la inceput