Prietene la bine si la greu - 162

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ramonika spune:

doura felicitari esti o norocoasa.

dymomo mersi de raspuns. am retinut despre RMN. sa vedem ce zice si dr. endocrinolog, daca o fi cazul sa fac RMN-ul. deocamdata azi mi-am luat o parte din analize (150 lei m-au costat) si mai am o serie de facut, dar la inceput de luna, ca sa beneficiez si eu de ceva gratuit.

dankutza ce tare ai fost cu ofiterul tau. vezi, uneori e nevoie de o chestie din asta care sa iti confere buna dispozitie.

miany mama e in stare stabila, macar nu e mai rau.
crede-ma ca vad si partea plina a paharului, ca o am pe Sandra, insa e al naibii de frustrant sa vezi ca nu ai control asupra situatiei, alte femei fac copii pe banda si nici nu si-i doresc, ii abandoneaza, ii maltrateaza, iar cine isi doreste cu adevarat nu poate.

ionela eu sunt de acord cu o intalnire, mai ales daca se mai incalzeste si afara. propune tu ceva dupa Paste si incercam sa venim.

gabitza multa sanatate va doresc.

strumfy ce mai faci? cum e Camelia? Andra cum s-a obisnuit cu surioara?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magdaz_ina spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ramonika
miany mama e in stare stabila, macar nu e mai rau.
crede-ma ca vad si partea plina a paharului, ca o am pe Sandra, insa e al naibii de frustrant sa vezi ca nu ai control asupra situatiei, alte femei fac copii pe banda si nici nu si-i doresc, ii abandoneaza, ii maltrateaza, iar cine isi doreste cu adevarat nu poate.



_
Rares

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monis5 spune:

Felicitari Alexa!!!





Monis, mama de Piticutz Santiago (02.11.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cory_B spune:

NeataDankutza-stiu ca e prematur sa ma pronunt daca va fi sau nu rarait si in nici un caz nu il fortez cu "R" Deci te-ai distrat Alexa-felicitari pt II. Doamne Ajuta sa fie o sarcina usoara si un bebe sanatos!Smara- rabdare mamiDana - voi ce mai faceti?Monis - nu pot sa te ajut cu ROR. Eu nu i l-am facut si ma bucur ca am luat aceasta decizie. Dar parca se facea la 1 an...habar n-am...Cum te mai simti?Noi suntem ok, bubu e la curte la socrii, la noi in casa se face curatenia de PastiRevin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monis5 spune:

Cory merci, ma simt la fel, cam ca naiba.




Monis, mama de Piticutz Santiago (02.11.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magdaz_ina spune:

Citat:
citat din mesajul lui monis5
mai fetelor, am innebunit eu??? doar eu am capiat si i-am facut copilul vaccinul (ROR)la 2 ani, asa cum e scris in carnetul de vaccinari??? (lucru pe care il regret, dar asta e altceva ).

La noi in carnetul de vaccinari ROR este trecut la un an; noi il facem luna aceasta pentru ca avem vaccinarile decalate. Urmatorul vaccin este la 4 ani.

_
Rares

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magdaz_ina spune:

Citat:
citat din mesajul lui monis5
Cory merci, ma simt la fel, cam ca naiba.

Monis, multa sanatate !

_
Rares

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monis5 spune:

Citat:
citat din mesajul lui magdaz_ina

Citat:
citat din mesajul lui monis5
mai fetelor, am innebunit eu??? doar eu am capiat si i-am facut copilul vaccinul (ROR)la 2 ani, asa cum e scris in carnetul de vaccinari??? (lucru pe care il regret, dar asta e altceva ).

La noi in carnetul de vaccinari ROR este trecut la un an; noi il facem luna aceasta pentru ca avem vaccinarile decalate. Urmatorul vaccin este la 4 ani.

_
Rares



da, da, am editat, ca sunt eu cheauna rau, asa este, la 1 an.

Merci Magda




Monis, mama de Piticutz Santiago (02.11.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simina_kin spune:

Alexa felicitari pt II





fericita de ranjita Maya Andreea ( oct-2009)

Povestea nasterii printesei cu ochi albastri

www.youtube.com/watch?v=EZMAyvih51Q" target="_blank">Ceva special pentru fata si sotul meu! VA IUBESC!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dankutza spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ramonika

crede-ma ca vad si partea plina a paharului, ca o am pe Sandra, insa e al naibii de frustrant sa vezi ca nu ai control asupra situatiei, alte femei fac copii pe banda si nici nu si-i doresc, ii abandoneaza, ii maltrateaza, iar cine isi doreste cu adevarat nu poate.



Asa de tare iti impartasesc opinia... Si eu gandesc la fel...

www.desprecopii.com/pozeconcurs/folderview.asp?folder=Iarna 2012&page=31" target="_blank">VA rugam votati ku1 si ku2. Multumim

Mergi la inceput