Prietene la bine si la greu - 162

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns monis5 spune:

La multi ani infloritilor si infloritelor!

Paste Fericit!

noi suntem la fel, serile mai rau de cat zilele, pe marginea depresiei.




Monis, mama de Piticutz Santiago (02.11.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monis5 spune:

Magda multa sanatate! sper sa scapati curand de antibiotic. Raresul arata foarte bine




Monis, mama de Piticutz Santiago (02.11.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionelamaria spune:

La multi ani , Floricele!!

Monis, s-o ia mama zmeilor de depresie. Ma ia groaza cand te citesc prin ce treceti!!! Nu de alta, dar te stiu destul de rezistenta si imi imaginez in ce situatie sunteti . Moama, moama... sper sa scapati cuand!!

Raluci, ce fac puiutii? Cum sunteti? Cel mic???

Shtephy, dar despre voi nimic???

Lumi, ma bucur ca aveti vesti bune!!!

Bai, mi-e asa de dor de iesencele mele!!!! Mai fetelor, da noi nu facem o iesire? Nu acum, ca asteptam pastele, dar dupa?
Ce spuneti???

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magdaz_ina spune:

La multi ani, tuturor celor care poarta nume de flori !

Paste fericit, celor ce sarbatoresc Invierea Domnului astazi !

_
Rares

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dymomo77 spune:

Lumi, eu sunt prinsa pana peste cap la scarbiciu. Vineri am prins un ofiter de serviciu si am iesit abia sambata dimineata rupta de oboseala... Danut merge la gradinita la Atelier(in Tatarasi langa Neuro) si exact in prima zi cand am ajuns acasa a cazut cu capul de calorifer si am fost cu el la Neuro ca ii curgea sange. Din fericire nu l-au cusut ci doar ras si pansat si miercuri mergem la control.
Fug repede la o baie nu inainte de a ura multa sanatate tuturor, La multi ani celor care poarta nume de flori si Paste Fericit celor ce sarbatoresc invierea. Va

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lumi_Richard spune:


Dymomo,ce rau imi pare ca s-a lovit Danut.....
Cum a fost in prima zi de gradi,i-a placut? M-am uitat pe site-ul gradinitei,dar nu spun nimic de masa....gatesc ei sau colaboreaza cu o firma de catering?
Ai idee daca pot asigura si transport?
Mie gradinita Ioana,de langa noi, nu mi-a placut absolut deloc.... Am auzit lucruri bune despre Lorelay, Atelier si inca una,am uitat momentan cum se numeste....ooofff,greu mai este!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laurairina13 spune:

Cristos a inviat!!

si

LMA florilor de aici!

Monis multa sanatate, ce faci maine la munci daca te simti asa nasol? iti prelungesti concediul?

Raluci, mai aveti bube? nu dau semne ca se usuca?

Dana, ati ajuns cu bine in tara? cum mai sunteti?

Ramonika, cum a ramas cu RMN-ul? iti da trimitere sa il faci sau ... il faci cu plata integral?

Stephy, rezisti pe baricade? ce mai fac copilasii ca nu mai spui nimic de ei..

off, o gramada de fete si-au pierdut urma de pe aici, le-am mai strigat cand si cand..acum deloc nu le-am mai vazut'

Many, Simina, Mihamora, Andre, Livia, Ava, Madamcu Macu, Lili-a, Crissa, Laura Andreea si mai sunt inca....???

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluci_b spune:

neatza,

licu, ionela multumesc de intrebare, pai remus ieri a fost mai bine, azinoapte a mai tras niste ture de plans si de scarpinat si de urlat, cum inca doarme, sper ca azi sa fie mai bine. cezar si eu cred ca am luat viroza de la remus, am baga deja oscilo sper sa nu ne ia mai rau. tot caut informtii sa vad daca poate lua si cezar varicela, sambata avem botezul si parca nu l-as vrea amanat, ei om vedea.

sanatate tuturor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramonika spune:

Citat:
citat din mesajul lui stanucel
Fetelor,mai facem vaccin la doi ani?

eu stiu ca nu se face vaccin la 2 ani. urmatorul e la 4 ani.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramonika spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ancutza_Bro


Va las mai jos filmuletul facut si cateva pozici.

www.youtube.com/watch?v=uLNT9LQOG-A&context=C4741f61ADvjVQa1PpcFMalscNb12Ez3SW8qHeN0n-52PkCUX9bXI=" target="_blank">harjoneala/iubareala/pupaceala/nani la statuie

poze


foarte simpatice fetele cum se fugareau ele, dar mai ales dupa cand au obosit si s-au culcat pe jos.
am vazut si o burticuta pe acolo

Mergi la inceput