Prietene la bine si la greu - 162

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns grigore_tina spune:

Buna seara,
ultimele 10 pagini nu am reusit sa le citesc.
Pana in mai cand am concediu o sa tot fiu ocupata la birou asa ca pentru forum cam putim timp.
Dankutza dupa ce spui tu de fabrica iepurasilor cred ca e la hotel Caro.Dan a avut azi interventie acolo (era sofer)si din ce mi-a zis cam despre asta era vorba.
Mergem si noi saptamana viitoare (poate chiar luni) cu piticul.
Va doresc Paste fericit si multe,multe bucurii,iar firul ierbii
proaspat rasarit sa va aduca in suflet pace si blandete!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magdaz_ina spune:

Sarbatori fericite alaturi de cei dragi ! Hristos a inviat !

_
Rares

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmickey spune:

hristos a inviat paste fericit alaturi de cei dragi

noi nu am plecat la biserica, cu toate ca mi-am propus sa merg dar adelina era prea obosita si am renuntat,am ramas ac. cu ea
astept sa se intoarca tati sa ciocnim oua si la somn...

asa...sa ma laud putin, adelina a renuntat la pampers singurica, i-am luat chilotei cu micky mouse si ii plac foarte mult, vrea sa se imbrace numai cu ei, si sa nu ii ude, cand face pipi ma anunta,dar cateodata mai scapa pe ea, si este foarte dezamagita ca l-a udat pe micky...
eu ii aduc alti chilotei cu micky si totul este ok
bilant de doi ani folosim un pampers la doua zile(in casa)
afara folosim pampers

noapte buna



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monis5 spune:

Hristos a Inviat!

sa aveti zi frumoasa alaturi de cei dragi! Noi suntem acasa singuri si ne uitam cum ploua .




Monis, mama de Piticutz Santiago (02.11.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dankutza spune:

Citat:
citat din mesajul lui grigore_tina
Dankutza dupa ce spui tu de fabrica iepurasilor cred ca e la hotel Caro.Dan a avut azi interventie acolo (era sofer)si din ce mi-a zis cam despre asta era vorba.


Da. Da. LA Hotel Caro este. Du-te si nu-ti va parea rau. Geo va fi super incantat de activitatile propuse. Nu o sa va primeasca peste tot pt ca e inca mititel, dar cativa va primesc sigur (incondeiat, pictat, facut papusica - asta nu prea e de baieti, la croitorie).
Dan e sotul tau? Ce interventie? Era cu una din masinile de paolitie, pompieri, smurd? Nu l-am vazut, ca il cunosc pe tati de Geo. Oricum nu am fost prea atenta pe acolo pt ca ne certam cu inghetata si nu se dezlipea de la oite.

www.desprecopii.com/pozeconcurs/folderview.asp?folder=Iarna 2012&page=31" target="_blank">VA rugam votati ku1 si ku2. Multumim

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dankutza spune:

Citat:
citat din mesajul lui stanucel
asa...sa ma laud putin, adelina a renuntat la pampers singurica, i-am luat chilotei cu micky mouse si ii plac foarte mult, vrea sa se imbrace numai cu ei, si sa nu ii ude, cand face pipi ma anunta,dar cateodata mai scapa pe ea, si este foarte dezamagita ca l-a udat pe micky...
eu ii aduc alti chilotei cu micky si totul este ok


Unde ai gasit chilotei cu Micky? E innebunita dupa Micky, din cauza Disney Jr si ma gandesc ca poate imi merge si mie sa nu-l ude pe Mickey? Mersi

www.desprecopii.com/pozeconcurs/folderview.asp?folder=Iarna 2012&page=31" target="_blank">VA rugam votati ku1 si ku2. Multumim

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dankutza spune:

Liniste sufleteasca, belsug si lumina sa va aduca Sarbatoarea Invierii Domnului. Paste Fericit!!!


www.desprecopii.com/pozeconcurs/folderview.asp?folder=Iarna 2012&page=31" target="_blank">VA rugam votati ku1 si ku2. Multumim

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmickey spune:

Hristos a inviat...am cumparat din bucur obor, si imi pare rau ca nu am luat mai multe perechi, ne-am dus la cateva zile sa mai luam si nu mai aveau. Asteptam sa mai aduca marfa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laurairina13 spune:

Adevarat a inviat!

..ne-am imbuibat, am umblat in vizite, cupii dorm si eu ma dau pe net... la noi soare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns grigore_tina spune:

Hristos a inviat!
Dankutza
da.Dan e tati de Geo.Era in misiune cu masina de pompieri.Dar nu prea era prezent pe acolo(adica el arata doar masina restul o faceau servantii-pus furtune ,dat cu apa,etc.).
Noi am fost la socri,Geo si nepotica au primit multe cadouri ,s-au jucat foarte frumos impreuna si s-au bucurat ca au ciocnit multe oua.
Acum suntem acasa ,Geo e in cada si noi stam pe la tv.
Va doresc sarbatoare frumoasa.
Gabitza daca lasi de la tine si el de la el se rezolva.Si eu de cand il am pe Geo de multe ori am simtit ca un copil nu apropie ci e un test si,sper ca l-am trecut.
Ancutz am vazut fetele scumpe si mamica cu burtica.O frumusete...
gata.
Ma striga Geo.am fugit

Mergi la inceput