Prietene la bine si la greu - 162

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns monis5 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Pirelia

Nu ma pot mobiliza, nu sunt in stare. Cand ies din butoi va anunt dar acum nu-l impart cu nimeni. Deci sa nu vina cineva sa-mi ceara o bucatica din butoi ca urlu. Cine are masina timpului? Vreau sa fie iar sambata dimineata, il vreau pe tata inapoi. Cine mi-l da?








Monis, mama de Piticutz Santiago (02.11.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns floricik spune:

Pirelia stii ca te poti descarca aici...

Monisule hai ca asta e tare...auzi la ei sa-ti ceara banii inapoi. Romania...

Gabitza m-a intristat mesajul tau.

Fetelor eu de Paste (ca in fiecare an) nu fac nimic Mergem la parintii mei unde mama face de toate pt toti. Ema mananca foarte bine tot ce-i gateste mama si nimic din ce-i fac eu Nu stiu ce o sa facem cand o sa vina aici la gradi. Am inteles de la prietena mea care are copiii la gradinita unde va merge si zburlita ca mancarea se gateste acolo si este foarte buna. Sigur o sa-i placa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monis5 spune:

Printre cozonaci si prajituri va las spre lectura partea ultima din cursul Joc si Emotii, scrisa de aceeasi Xelomon




Monis, mama de Piticutz Santiago (02.11.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitza35 spune:

Monisu', cum e cu agentia? Razbel?

2+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monis5 spune:

Citat:
citat din mesajul lui gabitza35

Monisu', cum e cu agentia? Razbel?

mami de gemenasi



2+



maine




Monis, mama de Piticutz Santiago (02.11.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmickey spune:

salutare mamici

alexa felicitari,sa ai o sarcina usoara si un bebe sanatos

Gabitza esti o mamica puternica si vei lua cea mai buna decizie pentru tine si copii, curaj

Ramonika si eu mi-am dorit muuult o fetita, si a venit cand nici nu mai speram,niciodata nu este prea taziu, sa nu it pierzi increderea

monis5 legile in romania,si mai ales functionarele care nu le vad prea competente vei rezolva

azi am impartasit-o pe adelina, am vopsit oua impreuna cu ea, a adormit murdara pe manute de vopsea de oua
foarte fericita adelina ca a facut treaba cu mami la bucatarie...

noi de paste stam ac.iar luni ne vin musafiri ca implinim doi anisori, motiv pentru care gatesc muuult,stau numai in bucatarie zilele astea... acum am facut o pauza de si ma intorc la bucatarit

va urez un paste fericit alaturi de cei dragi,si muuuulta sanatate


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dankutza spune:

Citat:
citat din mesajul lui gabitza35
Cealata pproblema e in plan personal, se pare ca am gresit acum multi ani cand am crezut ca am gasit omul potrivit.Nu stiu cum de se spune ca un copil apropie cuplul... doi se pare ca sigur dezbina....plus o soacra foarte mamoasa si imposibila...



Sa stii ca si eu am momente cand l-as omori fara regrete...

www.desprecopii.com/pozeconcurs/folderview.asp?folder=Iarna 2012&page=31" target="_blank">VA rugam votati ku1 si ku2. Multumim

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dankutza spune:

Citat:
citat din mesajul lui laurairina13
Danku, adica nu ati mai venit la mangalica?
Ma bucur tare sa te vad razand si cu fruntea sus, daca a fost o data, trebuie sa mai fie musai inca o data! am zis


Pai daca a zis Mama Omida de Mangalia, sigur iese.
Auzi, da' in globul tau de cristal nu vezi vreo intalnire la drum de noapte cu un ofiter de marina???

Nu am mai ajuns in Mangalia din cauza ca un autocar Bucuresti-Contsnata-bucuresti a costat 750 euro. Daca ne mai hazaedam si pe la Mangalia sa vezi cat se mai ridica pretul.



www.desprecopii.com/pozeconcurs/folderview.asp?folder=Iarna 2012&page=31" target="_blank">VA rugam votati ku1 si ku2. Multumim

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dankutza spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ramonika
mi s-a parut cam ciudat ca ne-au dat de la gradinita o foaie cu analizele care trebuie facute. exudat faringian si coprocultura la copil mi se pare ok, insa raze la plamani si sange din partea parintilor???? nu e cam ciudat?



Asta chiar e ciudat. Eu nu i-as face raze la plamani sub nici o forma. La gradinita astia lucreaza din aia, mai catolici decat papa. Si daca unul din parinti e purtator de virusul hepatitei? Ce? Nu mai primeste copilul la gradi? Pfoai, ce m-am enervat!

www.desprecopii.com/pozeconcurs/folderview.asp?folder=Iarna 2012&page=31" target="_blank">VA rugam votati ku1 si ku2. Multumim

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dankutza spune:

Citat:
citat din mesajul lui ionelamaria

Din ce stiu eu CADRELE DIDACTICE mai fac doar examen psihologic si cel clinic.... de ce ar face parintii altceva?


Exact! Asta fac si eu la sf lui august. Psiho + clinic

www.desprecopii.com/pozeconcurs/folderview.asp?folder=Iarna 2012&page=31" target="_blank">VA rugam votati ku1 si ku2. Multumim

Mergi la inceput