Fiv la Cluj 51

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns andreea31 spune:

Fetelor revin cu vesti...am fost la Cluj la consultatie la dr Coman.Dupa ecograf si control facut sotului meu, si dansul a fost de aceeasi parere ICSI.Am luat legatura cu Dr Stamatian si ne-am gandit totusi sa incepem procedura.Acum astept sa imi vina uratii ca sa pot sa ma apuc de analizele corespunzatoare.Recunosc ca am o oarecare stragere de inima, dar asta este. Sotul meu insista foarte mult si nu mai vrea sa pierdem vremea.Ma rog la Dumnezeu sa fie o decizie buna...Va pup si sper sa ne auzim cu vesti bune...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MariaBcf spune:

Andreea ai încredere si ai sa vezi ca o sa fie bine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MariaBcf spune:

Cristina ce poti sa imi spui despre Dr Micu?cum e? Vreau sa ma duc saptamana viitoare sa vad si alta parere.ce tarife are?sau cum ai procedat?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina3343 spune:


Maria,
2 prietene de-ale mele au ramas gravide la prima IA facuta de dr.Micu,asa am ajuns si eu la dansul,poti sa-l cauti la cabinetul privat programandu-te la telefon 0264/430990 sau poti sa-l cauti la clinica.
Iti doresc mult succes!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina3343 spune:

Andreea,succes!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MariaBcf spune:

Multumesc Cristina .Am sunat si mi-am facut programare pt data de 11.05

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina3343 spune:

Maria,sa ne dai vesti bune

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea31 spune:

Maria&Cristina-va multumesc mult...sper sa fie bine si sa obtin un rezultat bun chiar daca sunt la prima incercare si din cate am inteles sansele nu sunt foarte mari.

Maria-esti sigura ca vrei sa schimbi medicul?Nu stiu ce sa zic de Dr. Micu, eu nu am avut o experienta deloc placuta cu dansul.Dar s-ar putea sa iti fie bine, numai o parere vrei?
Va si va doresc multa bafta...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MariaBcf spune:

Andreea am vorbit cu niste college de la Gine 1 si m-i l-au recomandat pe Dr Micu.saptamana viitoare o sa imi fac si analizele care se fac la ei pt trombofilie ( inclusiv proteina C reactiva) .Cand o sa vad II rosii tot la Dr Surcel o sa ma duc . Momentan sotul meu nu mai vrea IA ,vom astepta .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea31 spune:

Am inteles draga mea, iti doresc mult succes, multa liniste in primul rand si hai sa fim inrezatoare...o sa vezi ca va fi bine si pentru noi.Eu ma duc luni sa imi fac analizele pt fiv,sper sa nu fie ceva in neregula sa mai trebuiasca sa amanam.Cred ca urmatoarele 2 sapt pana primesc rezultatul de la toate analizele o sa mi se pare o vesnicie.
Fetelor va doresc un sfarsit de saptamana minunat...

Mergi la inceput