Fiv la Cluj 51

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns andreea31 spune:

Maria draga mea imi pare tare rau,nu te descuraja, capul sus si ai increderea ca la un moment data se va intampla...si iti doresc multa liniste sufleteasca...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea31 spune:

Hristos A Inviat!Ce mai faceti felelor, nu mai dati nici un semn?
Maria-si sper ca esti bine...
Va pup pe toate si haideti sa asteptam impreuna cat mai multe
II-ROSII...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MariaBcf spune:

Multumesc Andreea de incurajari .acum sunt Bine ( psihic),m-am linistit si o luam de la capat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MariaBcf spune:

Andreea Ati fost la Dr Coman la consultatie?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crismoni spune:

olimp dr. Butnaru nu face FIV, doar IA, iar pt fiv iti recomand pe dr. Surcel, tanar, dar foarte dedicat meseriei. nu am auzit vreo pacienta de-a lui sa fie nemultumita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olimp spune:

crismoni multumesc , nu eram sigura daca face sau nu , am auzit ca face IA si IUI -uri dar de FIV nu , sincer nu stiu ce sa fac....oricum trebuie sa incep o serie de analize pe care le omisesem cum sunt cele de toxoplasmoza si trombofilii , eu avand o sarcina pierduta la 8 sapt. Asta a fost acum 2 ani si ceva si de atunci nu am mai reusit sa raman insarcinta.

Acum o saptamana si jumatatea am revenit din Ungaria de la operatie de fibrom uterin ,a fost mare cam 500 gr, acum astept sa ma refac dar nu stiu incotro sa o apuc , poate ne ajuta DD si reusesc natural, dar pana atunci tatonez terenul....Multumesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea31 spune:

Maria draga nu am fost inca deoarece, am sunat in saptamana de dinaintea sarbatorilor si nu avea loc liber pentru programare, si ne-a rugat sa revenim dupa data de 2 mai ca pana atunci are programari,iar de 1 mai nu este, deci din data de 2Mai.Acum sper sa ne programeze sapt viitoare...abia astept...am ceva emotii, sincer! Tu cum esti...ati inceput din nou tratamentul pentru o noua procedura?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MariaBcf spune:

Andreea noi vom face o pauza ( trebuie sa imi conving sotul ) eu as trece direct la FIV , dar nu pot singura .Acum vom astepta poate se intampla natural ( avem o sarcina obtinuta natural si oprita din evolutie la 5 saptamani in noiembrie 2011)Succes la consultatie cu prof Coman

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina3343 spune:


Buna fetele!
Succes tuturor!
Va doresc un weekend prelungit placut!




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MariaBcf spune:

Cristina cum esti ? Ati mai facut IA Luna aceasta?

Mergi la inceput