Aradence DC (170)

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Multumesc si tie, Cristina!


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Dragos
Alina, sa va traiasca feciorul, sa fie sanatos si sa va aduca multeeee bucurii!




www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea Licuriciului iubit!

Claudia si Raul-Andrei


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Mersi Clau!


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Dragos

Alina sa va traiasca flacaul si sa va aduca numai bucurii alaturi de surioara lui!...si mii de scuze pt intarziere!

In ultimul timp am avut o perioada extrem de agitata aici...stiti si voi in mare despre ce vorbesc.
Well, se pare ca aceasta perioada agitata va continua inca un timp pentru mine...sunt in siguranta deocamdata, asa ca nu va faceti griji. cand o sa va pot spune mai multe detalii o sa va zic...

Nu o sa mai am timp sa intru prin zona prea curand, asa ca din suflet va doresc un Paste Fericit!


Povestiprafuite

www.desprecopii.com/pozeconcurs/folderview.asp?folder=Iarna%202012&page=55" target="_blank">Pozele noastre in concurs(ym1 si 2)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adablackcat spune:

Neatza! E gata
.
No bine...nu propun. Eu plec la Alba...probabil numai miercuri ma intorc. Mai vedem.
Sa aveti o zi frumoasa.


Ada

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici drag

Bazar umanitar DC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Ioana, multumesc si tie!

Ada, drum bun si sa aveti Paste Fericit!
Pup copiii!


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

Salutare.Nici io nu prea as vrea joia aia intalnire,ca a doua zi am drum de Hu si nu m-as putea desfasura
IOANA ai grija de tine pe-acolo!
ADA distractie placuta!

Noi avem maine inmormantare Vecinul din Gradiste - cred ca in jur de 45 de ani avea,oricum nu implinise 50 - a facut luni comotie cerebrala.Si socrii lui ambii se taraie la 70-80 de ani,sotia lui acum cativa ani a fost operata de tumoare la cap.El sanatos tun si poftim Inca nu-mi vine sa cred ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Moni, ce trist...!

Fetelor, eu va doresc un PASTE FERICIT si lumina invierii sa va umple sufletul cu pace si bucurie.





Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adablackcat spune:

Niatza! proaspata am de dat.
Alina, multumesc la fel.
Sarbatori fericite tuturor!


Ada

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici drag

Bazar umanitar DC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Ada, multam pt.cafea, o beau mai tarziu.

Io fac bagaje, dupa masa mergem la Bihor si ne intoarcem luni.


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput