Aradence DC (170)

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

N-am intrat azi pe net ca am fost plecati, dar inca nu-i gata ziua si vreau sa urez tuturor Florilor, un cald "La multi ani!", sanatate si numai bucurii !



Ioana, sper ca esti ok.


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Gabi, mersi de "oferta".
Nici eu nu reusesc sa fac asa cum as vrea, oricum noi nu suntem aici de Pasti si voi continua curatenia dupa, nu fac neparat pt. Pasti, e curatenia generala de primavara.


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Buna dimineata!
Haideti la cafeluta!

Gabi, se tine balet azi daca-i vacanta? Noi n-am fost miercuri...


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Nimeni nu mai bea cafea?
Io tot va ofer una.

Fug la smotru ca nu-s pruncii acasa, i-a dus Calin la Mall la locul de joaca si am zis sa-i lase acolo vreo 3 ore.


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Salutare tuturor!

Nimic nou de aici, lucrurile sunt la fel...
Vreau doar sa va urez un Paste fericit!



Povestiprafuite

www.desprecopii.com/pozeconcurs/folderview.asp?folder=Iarna%202012&page=55" target="_blank">Pozele noastre in concurs(ym1 si 2)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

LA MULTI ANI DRAGOS!

Si "Florilor" cu intarzaiere ...

Pe unde bantuiti? Smotru de voie?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

La multi ani Dragos
Ioana e stirbs de ieri. ma bate la cap nu stiu de cand sa ii scot un dintisor din fata, si am tot amanat-o ca e prea devreme. Deja se vede foarte bine noul dintisor, care a iesit mai in spate. Sper sa isi revina.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adablackcat spune:

La multi ani Dragos! Alina, sa va traiasca puiul mult si bine sa va bucurati de el. Pai io te sun si tu nu-mi zici ca e ziua copilului?
Propunere: joia de dupa Pasti intalneala pentru ras de voie pe orice tema. Ziceti locul si ora.
Moni


Ada

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici drag

Bazar umanitar DC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Multumesc fetelor!
Nu-mi vine sa cred ca a trecut 10 ani.

Ada, nu propune nicio intalnire pe joi ca s-ar putea sa-i tin ziua lui Dragos.
Nu stiu exact...
Nu vreti marti? Tot dupa Pasti...


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristinacsa spune:

La multi ani, Dragos!
Alina, sa va traiasca!

Cristina si gemenele

Mergi la inceput