Aradence DC (170)

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

Am intrat si eu sa va urez PASTE FERICIT !
Si sa va multumesc pentru surpriza facuta ...

Noi ne "distram" de Paste cu antibiotic - adica Diana care de ieri a inceput cu febra 39+ . Am prins-o azi pe pediatra chiar pe picior de plecare ,rezultat: are puroi in gat.Era clar ca numai atunci face ea asa 39+ fara alte cele. Si ca de obicei o apuca in vacante/de sarbatori

ALINA distractie placuta sa aveti la Bihor Uf ca abia astept si eu - noi avem in plan sa mergem la Bihor we viitor,de Pastele mortilor,sper sa nu intervina ceva.

In rest,nu cred ca ni se arata bebe de Paste,ca ginecologul i-a zis cumnatei ca numai colo dupa 20 naste ... fetita e in pozitie buna,dar nu e coborata inca.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria_rubi spune:

Buna dimineata!

La multi ani, Dragos! Cu intarziere si scuzele de rigoare...ca tot dupa 21.30 ajung acasa de doua saptamani si n-am mai intrat pe forum.
La multi ani tuturor florilor ce s-au sarbatorit de Florii!
La multi ani, Cipri! Multa sanatate iti doresc!

Am citit pe fuga paginile restante.
Despre mine ce sa va mai spun...mi-am luat al doilea job si in plus fac fustite si rochite tutu. Le puteti vedea pe pagina mea de facebook, cum le confectionez le si postez acolo sau live in magazinul RECLAMA ILEGALA din Real.
Fug la lucru acum.

Va doresc tuturor un Paste linistit si fericit si multa sanatate bolnaviorilor!



Mama Marei si a Dorei


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

Paste fericit tuturor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

PASTE FERICIT!!!
Lumina Sfanta a INVIERII sa coboare in sufletele si inimile voastre!






www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea Licuriciului iubit!

Claudia si Raul-Andrei


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Melania 14 spune:

Paste fericit tuturor !

Moni ma bucur de vesile bune!
Alina am descoperit-o in parc pe tanti care a avut grija de Dragos cand era mic .ce mica e lumea.Imi pare rau de varul tau .E foarte trist.
Maria_rubi eu nu am cont pe facebook si nici nu-mi fac,dar vreau sa vad pozele tale cu rochite.Ce ma fac?
Miha cum te-ai descurcat la concurs?
Clau insanatosire grabnica!
Ioana grozavi piticii tai


Carmen cu Melania Ioana(14.01.2005) si Serban Andrei(11.06 2008)







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

Hristos a inviat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristinacsa spune:

Adevarat a inviat!
Paste fericit tuturor!

Cristina si gemenele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana11 spune:

Hristos a Inviat!

Eu nu pot dormi din cauza unor vecini petrecareti de la etajul 1( eu stau la 3) care au muzica data la maxim si-mi zbarnaie in urechi. De pe la 6 dimineata au inceput.I-as reclama dar nu stiu unde...Am si eu o zi libera si nu pot sa ma odihnesc

Cum ati petrecut?
Noi am stat acasa, ne-am reunit ieri la o masa si cam atat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Subiect nou AICI.



Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput