Aradence DC (170)

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Flavia, da' ce i-ai facut lui Bogdi? Spune repede secretul!
I-ai dat ceva vitamine?


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

La multi ani Victor!
Flavia felicitari lui Bogdi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Victor
Sa va traiasca baietelul, Miha!

Moni multumesc de voturi!

Flavia felicitari lui B! Asta chiar e mare realizare pentru el!
Aici e linkul:
http://www.desprecopii.com/pozeconcurs/folderview.asp?folder=Iarna%202012&page=55
O sa il pun si la semnatura sa nu mai trebuiasca sa caute nimeni dupa ele.

Va !


Povestiprafuite

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

La multi ani Victor!

FLAVIA felicitari pentru Bogdi si mancatul de carne! Sa stii ca si ai mei mananca tare greu/rar carne si atunci preferabil snitele pane.Eventual cand sunt mai cu "chef" ,raar - si alt fel de carne ,dar bucatele f. mici. Prefera sa manance cartofii piure,orezul,pastele sau legumele goale - Diana da deoparte carnea,nici macar sa o vada la ea pe farfurie nu vrea In ciorbe nu mai zic - numai asta aud: "fara carneeee!" Diana doar pateul il prefera.Crenvusti nici nu le-am mai cumparat de vreun an - ultimele doua ture i-au mancat motanii din Gradiste ca ei abia au gustat.La fel alte mezeluri - inca Tudor mai gusta uneori sau chiar cere sunca/salam,dar Dianei doar in sandwich cald sau la pizza ii mai pot plasa niscaiva sunca sau salam .In schimb sarmalele le mananca.
IOANA cu placere . Mai ai vanatai?

De noi ce sa zic,m-a prostit Diana duminica seara sa o duc la inghetata,am fost la cofetaria Venetia si acum amandoua suntem cu gatul in pioneze Ea si cam tuseste /e ragusita.Pe mine ma ustura - poate si pe ea.Noi nu obisnuim sa mancam inghetata decat vara - eu ma stiu ca daca beau ceva direct din frigider imediat ma "aranjez",dar interesant ca vara n-am nimic de la inghetata . Si in extrasezon uite

Aaaa am uitat: chiar daca Diana nu prefera carnea e tare pofticioasa.Acum vreo saptamana am scos din congelator niste costita ,ca aveam de cand am taiat porcul si am bagat-o la cuptor.M-am pus sa mananc eu si Diana eu cu costitele,ea cu piureul de cartofi doar - ca ea nu vrea si din alea.F. bine zic,lasa ca mananc eu mai multe Si papa piureu si se toot uita lung la mine,iar papa din piureu si iar se uita,pana nu se poate abtine si ma intreaba daca-s bune va dati seama cu ce pofta oi fi halit? I-am zis ca sigur ca-s bune si daca vrea poate sa guste putin sa vada daca ii plac.Si s-o vedeti p-orma pe Diana mea rozand la greu pe costite de porc Am vrut sa ii fac si poza ,dar nu ma prea puteam dezlipi de portia mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

Moamaa ce mai aglomeratie p-aci
ALINA pana la urma ce-a hotarat varul tau? Dupa cine se ia?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Citat:
citat din mesajul lui monica70

Moamaa ce mai aglomeratie p-aci
ALINA pana la urma ce-a hotarat varul tau? Dupa cine se ia?

Si-a facut programare la Szeged pentru internare in saptamana inainte de Pasti, nu mai retin data.
Nu stiu prea multe amanunte ca n-am mai vorbit cu vara-mea (sora lui), am aflat de la maica-mea de programare.

Io-s prin zona, dar muncesc ceva pt. inchiderea de luna.


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Somleac spune:

Salut fetele,

multumim de urari, Doamne cum trece timpul parca numa ce sarea camasa pe mine cand am aflat ca sunt insarcinata si iacata-l ca are 4 ani.Mai tii minte Gabi cand m-ai sunat ca ai visat ca sunt insarcinata?
Copilul s-a distrat super, a fost foarte fericit. I-am chemat din nou pe cei de la Cerino care au facut distractie, mi-a placut tare mult cum au reusit sa-i coopteze pe astia mici la jocuri.

Felicitari Flavia pentru mancaul tau.

Luni pleaca Daria in Elvetia la campionatul mondial de majorete. M-a spart cu banii. 1 500 am dat la profesoara, 200 euro trebuie sa le dam la ei, plus mancare ce trebuie sa-i cumpar pe o saptamana ca n-au asigurat nimic, plus ca trebuie sa-i cumpar adidasi noi ca nu are, si parca vad ca se mai gasesc si alte maruntisuri. Sunt in faliment total, nu stiu cum o mai scot la capat.

Cand ne mai intalnim?

Daria- 29.01.1999;Alex - 07.02.2003;Matia - 31.10.2006;Victor -28.03.2008 Ilinca- 18.04.2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Salutare tuturor!

In primul rand multumim de voturi!

Drum bun Dariei in Elvetia si distractie placuta! Si pe tine, Misule, sa te tina buzunarele.

Eu nu am noutati...iau zilele la rand asa cum sunt ele...

Ah uitam: am citit in presa de ieri ca din vara testul papa-nicolau va fi gratuit timp de 5 ani(ceva program national) pt toate femeile! Ar fi bine sa fie asa...

Edit ca mai uitai ceva: Moni . Da, mai am vanatai... si inca ma mai doare osul de la mana destul de rau...nu stiu daca nu a fost fisurat...dar trece

Sa aveti o zi frumoasa!


Povestiprafuite

www.desprecopii.com/pozeconcurs/folderview.asp?folder=Iarna%202012&page=55" target="_blank">Piticii mei , iarna aceasta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Ce liniste in zona!

Am pus niste poze aici , din campul nostru.

Sa aveti un week-end placut!


Povestiprafuite

www.desprecopii.com/pozeconcurs/folderview.asp?folder=Iarna%202012&page=55" target="_blank">Pozele noastre in concurs(ym1 si 2)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

La multi ani Raul.
Ioana am vaxzut pozele. Nu am apucat sa iti spun ce fain ii eko...imi pare rau ca a murit.
Miha, sigur ca imi amintesc ca te-am visat insarcinta.

Mergi la inceput