Aradence DC (170)

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Raul
Clau !

Gabi multumesc.

Moni cum sunteti cu gatul ?

Duminica placuta tuturor!


Povestiprafuite

www.desprecopii.com/pozeconcurs/folderview.asp?folder=Iarna%202012&page=55" target="_blank">Pozele noastre in concurs(ym1 si 2)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria_rubi spune:

La multi ani, Raul!
Clau si Clau, sa fie sanatos flacaul si sa creasca mare!

Pe mine ma gasiti in Real pentru doua saptamani, ajut o prietena care are stand de jucarii acolo, la targul de Paste.

Pusi.

Mama Marei si a Dorei


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

LA MULTI ANI RAUL!

IOANA mersi de intrebare,mie mi-a trecut de la sine - adica n-am apucat sa iau chiar nimic ca nu mai aveam nimic pe-acasa ,tocmai sortasem medicamentele si-am aruncat iar o gramada de expirate.
Diana e si ea ok cu gatul vad,ea a mai ramas cu niscaiva tuse.
Ti-am vazut in poze vanataia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

La multi ani Raul!
Clau, sa va traiasca frumuselul, sa fie sanatos si sa va bucurati de el!

Revin mai tarziu ca merg sa termin de despachetat si apoi la dush.


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

No, am revenit un pic.
Noi am fost la Bihor ca am taiat un porc. Bleah, ce greata mi cand ma gandesc ca am mancat ieri numai "porcarii". Am exagerat cu soric si toate cele.

Ioana, am vazut pozele si ti-am vazut vanataile! Ai cazut, nu gluma!
Mi-a placut camera si patul, nu-mi imaginam ca-i asa. Sincera sa fiu, imi imaginam ceva mai nasol.

CristinaR, pai trebuie sa trecem pe la tine. Sunt si jucarii ieftine?
Habar n-am ce sa cumpar de iepuras.

Miha, io tin minte cand ne-ai zis ca esti insarcinata cu Vic, eram la Evetrix la ziua lui Tudor(?) parca.

Flavia, cum se simte bunica ta?

Ada, mai esti pe planeta?
Nu mai dai niciun semn.


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Buna dimi
azi va dau eu cafeaua


Va multumesc pentru gandurile bune si pentru urarile adresate! Ce repede au trecut 8 ani Parca numai ieri l-am nascut




www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea Licuriciului iubit!

Claudia si Raul-Andrei


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria_rubi spune:

Alina, sunt si jucarii ieftine, dar astea trec cel mai repede. Asa ca, grabeste-te... :)
Ioana, parca m-au apucat durerile cand am vazut vanataia ta ... sigur a durut goaznic. Bine ca intern nu ai nimic. Tare fainuta e camera ta. Pusi.


Mama Marei si a Dorei


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Salutare!

Alina, Cristina merci. Da e ok camera mea, ca am aranjat-o sa ma simt bine macar in ea...
Vanataile trec...eu ma bucur ca nu mi-am rupt nimic, ca si coastele ma dureau, si osul cubital de la mana....si inca ma mai doare...
dar sunt ok

In rest nimic....astept cu sufletul la gura sa vad cum ramane cu Nicolas, daca o sa il accepte si pe el la Peda in cls 0.

Sa aveti o zi si o saptamana frumoase!


Povestiprafuite

www.desprecopii.com/pozeconcurs/folderview.asp?folder=Iarna%202012&page=55" target="_blank">Pozele noastre in concurs(ym1 si 2)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

Ioana la clasa 0 nu sunt probleme, doar la clasa I e bataie pe locuri. Am fost eu saptamana trecuta in ultima zi de inscrieri, ca mai aveam ceva de completat la dosar, si erau 65 de copii inscrisi pe 75 de locuri. Nu trebuie sa iti faci probleme, mai ales ca are frate in scoala. Am vrut sa iti laud si eu vanataia, dar mai uitat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Si totusi inca imi mai fac griji si probleme cu Nicolas, fiindca nu e pe lista copiilor inscrisi in cls. 0(si mai sunt copii in aceeasi situatie: cu frati in scoala dar ei nu apar pe lista...)
Asa ca mai tb sa asteptam inca aprox. o luna pana la ultimele rezultate..
Ma streseaza maxim (si) chestia asta!

Faine "complimente" imi faceti, fetelor .Adevarul e ca am avut o minunatie de vanataie...

Somn usor tuturor!


Povestiprafuite

www.desprecopii.com/pozeconcurs/folderview.asp?folder=Iarna%202012&page=55" target="_blank">Pozele noastre in concurs(ym1 si 2)

Mergi la inceput