Aradence DC (170)

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Moni, la ei banii nu ar fi o problema, au o afacere profitabila si le merge bine (nu vreau sa scriu aici detalii, dar va pot spune in particular). De asta am si insistat sa mearga in Ungaria, sa ceara alte pareri.
Eu prima data le-am recomandat Cluj, dar nu poti obliga pe nimeni...
Dr. Pal le-a spus si costul operatiei (plus spitalizare, etc.), 3500 euro.

Am vazut pozele de la "gratarit" si "gradinarit".


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Somleac spune:

Salut fetele,

am avut o saptamana de cosmar, am stat la lucru aproape non stop. Ciiiih. Ieri am tras ca robii pe plantatie sa fac curatenie ca era groaznic la mine dupa o saptamana de absenta. Oricum trebuie sa-mi gasesc pe cineva la curatenie ca nu fac fata si in curte si in casa si cu Ghighi care nu mai sta locului nici o clipa.

Acu stau pe terasa, in sezlong si cu laptopul in brate, waw ce fain ii.

Si eu mi-am pus in gradina de saptamana trecuta. Acuma ne muncim cu curtea, mi-am mai pus ceva flori in fata, amenajam aleile din spate, mai este mult pana sa arate cat de cat calumea . Din pacate obstacolul financiar e cel mai greu de trecut, dar nu-i bai le facem noi incet incet. Sunt super incantata ca mi-au iesit brandusele si ghioceii pe care i-am adus anul trecut din padure de la Feredeu. Mi-au iesit si lalelele, atat le urmaresc si ma bucur pentru fiecare milimetru crescut. E super viata la casa, chiar daca e mult mai mult de lucru.

Moni te admir foarte mult iti doresc tot binele din lume.

Ioana ai grija la aripi ca nu mai poti zbura daca ti le frangi pe acolo.

Dora la multi ani. Cristina sa-ti traiasca printesele amandoua si sa va aduca bucurii.

Mi-e dor de voi.Nu ne mai intalnim?

Daria- 29.01.1999;Alex - 07.02.2003;Matia - 31.10.2006;Victor -28.03.2008 Ilinca- 18.04.2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Somleac spune:



Daria- 29.01.1999;Alex - 07.02.2003;Matia - 31.10.2006;Victor -28.03.2008 Ilinca- 18.04.2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Salutare tuturor!

Stiti voi cum e vorba aia: "ce e rau nu piere"? Ei bine, nu scapati voi asa usor de mine.
Adica sunt bine, curcubeu pe alocuri dar oasele-s toate in regula, inclusiv coastele care inca ma dor.

In rest nimic nou de pe frontul prafuit...doar soare, 27-28 grade ziua, si praf cat curpinde(mai ales cand e furtuna de nisip).





Povestiprafuite

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Numa sa nu propuneti intalnire in week-end-ul asta, va rogggg!!! Noi plecam la Bihor, taiem porcul.

Miha, da' nu mai vine tanti la tine?
Nu ai cum sa faci singura tot, musai sa ai ajutor la ditamai casa.

CristinaR, pe unde v-ati sarbatorit de ziua Dorei?


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria_rubi spune:

Alina, am sarbatorit-o impreuna cu Adi si Mara, depanand amintiri frumoase.


Mama Marei si a Dorei


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Fetelor, aveti poze in concursul cu iarna in afara de Ioana?
Spuneti repede ca eu nu mai am prea multe stelute sa votez.


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Buna dimineata!

Alina multumim de voturi!
Nici nu stiam ca a inceput votarea !

Sa aveti o zi frumoasa!


Povestiprafuite

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

La multi ani Victor!
Miha, sa va traiasca flacaul si sa va bucurati de el si de fratiorii lui!
I-am dat Adelinei motivarea pt. Daria, ti-am zis ca poate ea uita sa ti-o dea.

Sa inteleg ca nu aveti poze in concurs...?


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flavia ramona spune:

La multi ani Victor!
Miha sa va traiasca feciorul si sa va aduca numai bucurii.

Ioana, pune te rog link cu pagina unde is pozele sa le votez, nu am timp sa le caut.

Io am o veste MARE pentru noi ... de 3 zile Bogdi amancat la gradi tot, adica si felul 1 si felul 2, da mai exact a mancat carne , piure cu tocanita de carne, varza cu carne, musaca de cartofi cu carne si azi la mami chiar si o chiftea . A zis ca imi spune el si cand vrea sa manance pizza . m-a tot sunat educatoarea sa-mi spuna ca a mancat tot si am zis ca nu stiu ce i-a facut da o iau acasa ca pana acum nimeni nu l-a putut face sa incerce vreo mancare cu carne. Deci sunt mai mult decat fericita, parca ar fi nu stiu ce realizare de-a lui, dar daca va incepe sa manance si el normal as fi cea mai fericita .

In rest tot asa, de dimineata pana seara pe la 7 la munca zilnic, in weekens avem curs de vanzari asa ca iara de dmineata pana seara plin.

Mergi la inceput