Mamici inimoase de Constanta 161- E primavara!!

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns vladis spune:

rox, nu stiam nik de concursuri, da' ce sa-i uram bobocelului decat succese la scoala? acu vad ca i-ar prinde bine, lasa ca se usuca lacrimile si vin ele si rezultatele mai bune, la cate concursuri se organizeaza, timp si bani de participare sa aveti


mami de miruna si vlad

Si Mihaita are nevoie de voi!

Speranta si incredere pentru David



www.dropshots.com/vladis" target="_blank">POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

Cornelia, concursul fuse acum ceva timp. am banuiala ca e cangurul. ca la el nu aveam rezultatele.
Angi, corect, asa sa fie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ontica Camelia spune:

Multumesc pentru urari!

Angi, Mina este ca o sora mai mare pentru fete, o ajuta pe Filis f mult.

Din cate stiu maine este concursul Euroscolarul (cel putin la noi in scoala), pe Alex am inscris-o si la Cangurasul explorator care la noi in scoala va fi in saptamana 2-6.04.

Sunt atatea concursuri ca dam faliment nu alta .



***************************************
Puii nostrii speciali: Mihaita, Bogdan, Ionut Minoiu, David, Bibi
***************************



1 , 2, 3
Eu, Alexandra -Elena & Teodora Lucia




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vladis spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ontica Camelia

Sunt atatea concursuri ca dam faliment nu alta .


cheer up ca sunteti abia la inceput, sa vezi distractie mai tarziu, taxele de participare cresc proportional cu anul de studiu miruna s-a mai potolit, nu mai participa chiar la toate, dar in schimb cumparam carti, sa vezi nenica bibliografie la romana si engleza... si chiar trebuie sa le citeasca, nu merge asa cu datul cu bunghiul pe net la referate, mare jale pe ea si bucurie pe mine

la scoala 29 s-au afisat listele cu boboceii arondati, suntem oficial inscrisi, aviz amatorilor mai sunt 43 locuri libere pt clasa I si 35 pt pregatitoare.

rox, am vb cu asistenta, n-avem nici o speranta cu rapelurile la scoala, chiar nu se gaseste nici o forma de AR la liber? ma agit oare prea mult?


mami de miruna si vlad

Si Mihaita are nevoie de voi!

Speranta si incredere pentru David



www.dropshots.com/vladis" target="_blank">POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Leditia spune:

vladis ai incercat la farmacii?e o farmacie vizavi de fostul cinema republica(bd ferdinand,mai jos de dioda spre fantasio) acolo au o groaza de vaccinuri care in rest nu se gasesc.

Noi suntem bine,David la gradi,azi nu a vrut si s-a lasat cu lacrimi si show..in rest,cu treburi,alergat si mult timp petrecut afara cu bubu.
pupam gasca.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

felicitari Angi!!!!..dar cum adica mai sunt locuri libere?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vladis spune:

Citat:
citat din mesajul lui kim222

felicitari Angi!!!!..dar cum adica mai sunt locuri libere?


pai sunt alocate 100 locuri pt clasa I si din zona s-au inscris 57 copii, deci diferenta este pt cei din alte zone care doresc sa se inscrie aici. gata examenele?


ledi, multam frumos ma bucur ca ati rezolvat cu gradinita! pupici lui david


mami de miruna si vlad

Si Mihaita are nevoie de voi!

Speranta si incredere pentru David



www.dropshots.com/vladis" target="_blank">POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

neata
iupi iupi e primavara
m-am uitat si eu pe listele noastre de la scoala dupa etapa I, sunt 38 la pregatitoare si 62 daca nu ma insel la clasa I. n-am vazut in schimb locurile libere.... daca or mai fi
ce mai faceti in rest?
astept rapoarte detaliate azi, ca se apropie week end-ul, nu??

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonapro spune:


Buna!

Eu nimic interesant, la munca, astept weekend-ul sa stam mai mult pe afara.

Sunt mai tot timpul pe drumuri, cand acasa, cand la soacra, idem si copiii, e greu fara tati acasa

Ma bucur ca ati rezolvat cu inscrierile si David cu gradinita




Mami de Lucian(16.03.2009) si de Sebastian(05.08.2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgipuia spune:

Ola, doamnelor
Ce emotii pe voi cu concursurile... eu nu prea am inscris-o pe Mony.. anu trecut la 2 (cam panarame parerea mea), anu asta deloc... am asa un dracusor contra concursurilor astora... adica pe langa faptul ca-s scumpe si multe... practic desfasoara concursul pe banii nostrii... nu cum erau odata olimpiadele... nici nu au "renumele" olimpiadelor ca sa faca o departajare intre copii si sa-i stimuleze sa invete. Daca nu ar fi fost factorul financiar as fi lasat si eu fata de dragul de a se invata cu ideea de concurs, cu emotia... dar deocamdata e cam dificil... si nici nu stiu care dintre ele ar fi meritat mai mult, ca sa o las macar la unul...


Rox... raport detaliat de la mine... casa, copii, munca, fuga, oftalmolog... dansuri... we trecut a fost cu ziua sotului si luni erammai obosita decat vineri... we asta sper sa stam acasa si sa ne odihnim, sa facem si treaba in gradina... In rest "toate bune si frumoase"


Mergi la inceput