Mamici inimoase de Constanta 161- E primavara!!

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns georgipuia spune:

Neata inimoaselor... se simte un aer de primavara si la voi, nu?

Apropo de chitara cam cat este un curs de chitara, aveti idee? Si trebuie chitara profesionala? Noi avem una frumi cumparata de la Kaufland... ma gandeam ca pentru un curs de incepator merge sa o folosim, nu?

Simo... pacat ca ai pierdut timpul acolo... sper totusi c abeitii au savurat joaca... nu avem noi copii asa pretentiosi, nu?

Cami felicitari pentru reusita... trebuie sa te simti minunat de mandra...

Noi ieri am facut un gratar in curte, si ne-am bucurat de vizita multor prieteni... a fost o zi superba si afa si in casuta noastra afumata... Azi as dormii si as dormii si uite asa incep saptamana cu bateriile epuizate

O saptamana minunata va doresc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elypetrov spune:

Buna dimineata , fetelor curs de chitara se face la sc 24 , baietelul unui coleg merge sambata , dureaza cam 2 ore si costa 50 ron pe luna dar din ce stiu are chitara cumparata de la mag de muzica
Am emotii cu inscrisul la scoala , maine ma duc cu dosarul sper sa prindem loc , ufff sunt asa stresata
O zi placuta tuturor


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elypetrov spune:

As dori sa duc fata la oftalmolog , imi puteti recomanda pe cineva
Multumesc !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cornelia spune:

Ely, poate ne intalnim maine cu dosarul . Inc anu stiu daca noi il vom depune la scoalasau in alta parte, dar in cursul zilei de azi trebie sa se lamureasca lucrurile. Super daca au curs d echitara. Stefan ma tot baraie. Ma gandesc sa incercam, cu toate ca weekend-urile deja sunt pline, dar om vedea.

Nu stiu sa iti zic de oftalmologi, ca sunt mai controversati decat ginecologii .


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Rox cu intarziere Sa-ti traiasca baiatul cu numele,SF Patrik cum spunea Kim
Ely eu am fost f multumita ,ca oftalmolog de dr Cioabla si poti face programari la nr de tel....0241 639 069
iar programul era:
Luni si miercuri 14-18
Marti,Joi ,Vineri,Sambata 10-13

Cami si aici felicitari sportivei

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!
Razbunarea cea mai cruda este cand dusmanul tau e silit a recunoaste ca esti bun si dansu-i rau.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cornelia spune:

Am citit din urma .

Camelia, felcitari campioanei!

Patrick, la multi ani de ziua numelui!

Kim, succes la examen!

Merry, snaatate multa!

Dod, super ca te-ai descurcat la ora de abilitati. Nici nu cred ca putea gasi pe cineva mai potrivit. Eu as fi luat-o la fuga. Nu le fac fata alor mei, dar unei clase



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonapro spune:

Buna, fetele!

Ce timp frumos, ca mai cautam la munca

La multi ani Patrick

Camelia: felicitari pentru locul I

Kim: succes la examen!

Si noi suntem interesati de cursuri de chitara, daca puteti sa ne dati mai multe detalii.

Boti, Alina, Mihaela, Adinutza, Pisoi pe unde sunteti, haideti la un scurt raport


Mami de Lucian(16.03.2009) si de Sebastian(05.08.2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vladis spune:

ola, gashca! a venit, a venit vara!!! vedeti daca ati pus sub semnul intrebarii primavara?!?

rox, la multi ani sfintisorului patrick si multe succese la scoala despre vaccinari, tocmai asta era intrebarea, daca sa i le fac eu in privat, deoarece campania de vaccinari se tot amana pe motiv ca nu le vin, iar miruna are deja 16 ani, dar daca zici ca nu se gasesc la liber... o sa iau iar legatura cu asistenta de la liceu, sa vad daca are noutati.

cami, multe felicitari micutei gimnaste si colegelor ei pentru performanta! am revazut-o cu drag in poze si pe mina, fosta colega de grupa a mirunei.

kim, bafta multa la examene, sa va vedeti odata "terminati" cursuri de chitara in privat stiu ca sunt 35 ron/sedinta o data pe saptamana, dar e greu de gasit un prof cu adevarat bun.

bafta la inscrieri celor din etapa a II-a, azi trec si eu pe la scoala sa vad daca s-au afisat listele noastre.

ely, la oftalmolog eu am fost la d-na dr Farah Constantin, vizavi de spitalul judetean, o gaseti pe net.


pup tuturor


mami de miruna si vlad

Si Mihaita are nevoie de voi!

Speranta si incredere pentru David



www.dropshots.com/vladis" target="_blank">POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

neata ( ha ha )
succes depunatorilor de dosare!!! sa iasa totul asa cum va doriti.
Angi, da, la liber nu-i nici AR nici DT (ai aflat de supararea de azi de imi zici de concursuri?? )
multumim de urarile adresate lui Patrick, i le transmit, azi era amarat, m-a sunat plangand cu lacimi de crocodil ca a luat locul 2 la micul matematician.. cred ca era vorba de locul 20 la cate a gresit . asta e, poate se mai invata putin sa fie si atent.
o zi frumoasa va doresc... a venit in sfarsit primavara!!
(ma duc sa modific titlul :))))

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cornelia spune:

Ha-ha Rox, felicitari oricum! Tot e bine, ca mandra mea nu are nici o jena, sa o vad ca sufera si ea vreodata daca nu e prima . A fost concursul azi? sau doar au anuntat rezultatele. Mie mi-a spus Maria acum ceva timp, ca eu nu stiu dar ea a participat la concursul asta si tocmai le adusese rezultatele pe scoala si trecuse in etapa urmatoare. Sa inteleg ca a mai fost o etapa intre timp? Maria nu imi povesteste decat despre pretendenti , trupe de dans si nazbatii. In rest, pauza. Habar nu am ce mai fac la scoala.



Mergi la inceput