Mamici inimoase de Constanta 161- E primavara!!

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

da , am terminat oficial cu examenele..declar deschisa (neoficial inca) inscrierea pe lista!..prin PM

multumesc pentru raspunsurile cu chiatara..eu nu vreau la o scoala..asa am gasit o locatie noua la Brotacei, 200 ron /luna de 2 ori pe saptamana ..cu un pastor..cica.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vladis spune:

simonapro, multi ani fericiti alaturi de baietii tai, mult noroc si fericire!

kim, felicitari din toata inima si succes cu lista! ref la cursurile de chitara, m-ar interesa pe mine locatia de la brotacei, dar parca nu imi suna prea bine chestia cu pastorul, adik nu vreau sa supar pe nimeni, da ma gandesc io asa, e o chestie religioasa sau ceva de gen?

georgi, spor la treburi pe langa casa! adevarul e ca vremea asta e minunata pt gradinarit, pt cine are pamant de zgarmat

fetelor, ati intrat in astenia de primavara de nu mai dati nici un semn?! hai ca sambata se da ora inainte si o sa avem zile mai lungi, yupiii! mie imi place maxim gaselnita asta cu ora de vara

we placut tuturor, plimbari placute sau spor la treburi, dupa dorinta


mami de miruna si vlad

Si Mihaita are nevoie de voi!

Speranta si incredere pentru David



www.dropshots.com/vladis" target="_blank">POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cornelia spune:

Simona, la multi ani fericiti!

Kim, felicitari! Unde spuneai ca ai cabinetul ?

Noi inca nu ne-am linistit cu inscrierea la scoala. Pe 2 aprilie se afiseaza listele.

Am stat la o coada de 4 ore jumate , marti. Mare parte din timp l-am petrecut cu Elypetrov, ca altfel ma urcam pe pereti de plictiseala.

In rest, aceeasi alergatura zi de zi.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

si mie imi place ca va fi inca zi la 7!! asta inseamna automat stat in parc dupa-amiaza dar mai bine asa... si eu evit sa mananc daca nu-s acasa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vladis spune:

Citat:
citat din mesajul lui roxanaz

si eu evit sa mananc daca nu-s acasa


same to me, rox acu m-am lamurit de ce stau eu acasa cat cioara-n par oricum, raportez a treia saptamana de disociat - 3 kg, mi-am atins targetul, da' ma nerveaza ca m-am flescait rau prin punctele esentiale, musai trebe sport, numa nu stiu cand.


mami de miruna si vlad

Si Mihaita are nevoie de voi!

Speranta si incredere pentru David



www.dropshots.com/vladis" target="_blank">POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

Angi ,la Brotacei, in blocul cu RDS(asta este pe colt),cum mergi spre cabinetul lui Tica..ca pe la juma' de drum la parterul blocului este afis mare..meditatii chitara, limbi straine etc..este ceva nou. Eu am facut rost de nr unui tip , mai tanar pentru chitara..

Cornelia , cabinetul este la Casa de Cultura, exact blocul si scara din fata bisericii din parc.

Azi am luat seminte de gazon!..asa macar un petic..dar cred ca inainte trebuie erbicizat,nu??

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonapro spune:

Multumesc mult fetelor pentru urari

Va fac cinste cu tot ce doriti

Stiu si eu de cursurile de chitara de la Brotacei,ca sunt langa munca mea, dar mi se pare cam scumpe


Mami de Lucian(16.03.2009) si de Sebastian(05.08.2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ontica Camelia spune:

La multi ani Simona! Iti doresc sanatate, bucurii si muuulte realizari din partea puilor tai!

***************************************
Puii nostrii speciali: Mihaita, Bogdan, Ionut Minoiu, David, Bibi
***************************



1 , 2, 3
Eu, Alexandra -Elena & Teodora Lucia




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns happymumy spune:

Neata!
Cursuri de chitara au si la Universitatea Populara, nu mai tin minte pretul, am vrut eu sa o adu anul trecut pe Ayla, insa a testat-o domnul profesor si a zis sa o mai las 1 an ca avea minutele prea mici si nu reusea sa apuce bine instrumentul. Daca vreti , pot sa caut un nr de telefon sa puneti o intrebare.
Cornelia, cum mai esti? Azi mai au copiii clubul de mate?

Ghiulten, mami implinita de printesa-domnisoara Ayla (15.01.2004) si buburuza mica Alara (25.01.2012)

Hai sa-l ajutam pe Bibi sa se faca mare http://viatacudba.blogspot.com/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

neata doamnelor
ce luni e.... mor de somn.
o saptamana frumoasa si usoara sa aveti!

Mergi la inceput