Mamici inimoase de Constanta 161- E primavara!!

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns georgipuia spune:

Neata doamnelor...

Frumoase poze Simo... dar si mai frumosi pozantii
Vad ca mai e lume somnolenta... credeam ca numai eu... am avut un we "virusat" si azi noapte la 4 jumate eram treji asa... din prostie.. nu ca s-ar fi simtit rau... acum as dormi si in brate la sefu

A urmarit careva prognoza meteo pe termen mai lung? Vine primavara sau intram direct in vara?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cornelia spune:

Foarte frumoase pozele Simona! Si nu pot sa nu remerc ce copii frumosi si cuminti!
Ce casa ordonata, chiar si la o petrecere pentru copii. E clar, noi suntem defecti .

Vacanta pe mine ma da peste cap. Nu o astept, ca ma streseaza rau ca las copiii cu mama si o chinuie tare rau, asta in cazul fericit cand e mama acasa.

Primavara pare a veni duminica .


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns happymumy spune:

Buna seara si de la noi !
Cornelia, ma bucur ca v-am vazut azi . Ai dreptate in privinta pozelor, ce ordine la o petrecere cu atitia copilasi in casa, la mine arata jalnic si cu 3 - 4 copii in casa.
Am si eu o nelamurire, ne-a trimis dr de familie la dr Tica cu buburuza mica, insa din cite stiu Tica e ginecolog. Mai exista si un Tica chirurg pediatru?? Ca eu sunt in ceata... Am cautat si pe net , dar nu l-am gasit decit pe ginecolog. Si poate ma ajuta si pe mine cineva cu o adresa si nr de telefon .

Ghiulten, mami implinita de printesa-domnisoara Ayla (15.01.2004) si buburuza mica Alara (25.01.2012)

Hai sa-l ajutam pe Bibi sa se faca mare http://viatacudba.blogspot.com/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cornelia spune:

Dr. Tica (chirurg pediatru) are cabinetul impreuna cu dr. Munteanu Eugenia, aici: http://www.firmepenet.net/Drtica-Constantin-Cabinet-Medical-Individual-Chirurgieortopedie-Pediatrica-Cod-Fiscal-13553002.html

Ma bucur ca v-am vazut! Alara e o dulce!





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

neata
din cate stiu eu Tica nu mai are acolo cabinetul... dar merita dat un nr de telefon. e vorba de tatal ginecologului, care e chirurg pediatru. mai puteti incerca cu incredere la Gabriela Dascalu la medstar 2000 pe Lahovari.
Simona, foarte draguta petrecerea si mi-a placut si tortul! la multi ani lui Lucian, in avans
na, ca se pare ca am schimbat in bine titlul subiectului, miroase putin a primavara parca, nu????
Angi, asa e, 3 saptamani nu 2.... ma grabeam si eu
o zi frumoasa va doresc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonapro spune:

Buna!

Multumim mult pentru complimente

Asa e,copiii au fost tare cuminti, s-au jucat frumos,au dansat, n-am avut incidente decat la impartitul figurinelor de pe tort



Mami de Lucian(16.03.2009) si de Sebastian(05.08.2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Ct
Simona frumoasa petrecere
Happy tot binele din lume si printesei mici si voua

DAAA si eu astept vacanta....dar pana la vacanta mai este si saptamna "altfel"...ai vostri ce fac in acea saptamana?D-na noastra vroia sa mearga cu ei la As,din Bucuresti pe care au ajutat-o de Craciun...dar sa vedem daca au voie.Caci ieri ministru anuntase ca nu au voie sa iasa din judet...vom vedea

Las cafa


O zi cum o doriti!

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!
Razbunarea cea mai cruda este cand dusmanul tau e silit a recunoaste ca esti bun si dansu-i rau.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonapro spune:

Buna!

Dodo: la Sebi au in plan sa mearga la manastirea Dervent.



Mami de Lucian(16.03.2009) si de Sebastian(05.08.2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns happymumy spune:

Merci mult Cornelia ! Si tie Rox !
Dodo, multumim ! Si voua multa sanatate!
Ayla pleaca intr-o mini tabara cu scoala, in saptamina altfel. In cele 4 zile au tot felul de activitati#536; de olarit, de gatit, etc.
In rest suntem bine, am mai luat 600g in 2 saptamini , deci avem 5100g, si am facut niste falcute...

Ghiulten, mami implinita de printesa-domnisoara Ayla (15.01.2004) si buburuza mica Alara (25.01.2012)

Hai sa-l ajutam pe Bibi sa se faca mare http://viatacudba.blogspot.com/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgipuia spune:

Buna ziua inimoaselor... ce ziceti.. vine primavara?

Happy ce bebica dulce ai tu acolo in poza... Sa-ti traiasca!

Noi suntem relativ ok... Teo e in convalescenta... urata viroza circula in perioada asta. Nu l-am dus la gradi, mai sta cu tata, mai singurel la tv... Am baiat mare!

Deja visez la we ca sunt restanta la somn...

Mergi la inceput