Mamici inimoase de Constanta 161- E primavara!!

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

neata
Cami, e bine asa???
ete ca nu mai ninge [:-))))]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgipuia spune:

Ola doamnelor si un calduros La multi ani! din partea clanului meu... (subliniez... calduros )

M-ati distrat cu baba de ieri... dar a cui e baba azi? Ia sa iasa la inaintare fericitele Eu am avut-o pe 6 si tare ger a fost Pana la urma nici nu mai stiu ce semnifica baba asta... eu stiam ca o sa am un an precum e baba colega mea zice ca o sa fiu eu ca si baba mea... si zicea ea ca la batranete o sa fiu o soacra rea

Noi suntem bine, mereu pe fuga... Teo a prins din mers o viroza si azi noapte avea frisoane si nu prea am dormit, azi e la job cu mine (voi lua supliment de 50% salariu si pt ajutor )... Sa vedem la noapte si de maine cum o sa fie... stiu ca tata e ditai omu si la daramat viroza zilele trecute...

Eu ieri si alaltaieri am fost juma de zi la birou.. ieri nu am avut si pace cu cine sa beau o cafea... tare amarata am fost... m-am dus la tata si am tras un somnic la pranz... seara am fost la Dedeman si m-am cadorisit cu niste flori pt gradina...Trebuie sa luam si gazon ca sa se poata juca copii frumos in gradina... Phiu... avem planuri mari pt vara asta... Sa ne tina DD sanatosi si banosi...

V-am pupat si sper sa va gasesc mai vesele si mai sanatoase data viitoare!



Ce am eu de oferit si/sau vandut?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cornelia spune:

Citat:
citat din mesajul lui georgipuia
M-ati distrat cu baba de ieri... dar a cui e baba azi? Ia sa iasa la inaintare fericitele


Astept aclamatii . In alti ani Baba Dochia de pe 9 era tare friguroasa, anul asta o sa fiu numai un zambet sau ranjet.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgipuia spune:

Fericitooooo.... ! sa ai un an inzecit mai frumos decat baba...



Ce am eu de oferit si/sau vandut?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

aclamatii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ontica Camelia spune:

este foarte bine Rox, multumesc!

Felicitari "babelor" zilei de azi!

***************************************
Puii nostrii speciali: Mihaita, Bogdan, Ionut Minoiu, David, Bibi
***************************



1 , 2, 3
Eu, Alexandra -Elena & Teodora Lucia




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ontica Camelia spune:

Las pentru a incepe ziua bine, ca apoi...vom vedea ce o fi.
We placut si insorit va doresc!

***************************************
Puii nostrii speciali: Mihaita, Bogdan, Ionut Minoiu, David, Bibi
***************************



1 , 2, 3
Eu, Alexandra -Elena & Teodora Lucia




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

neata
mi-e somn. cand vine primavara aia?
macar ma simt mai bine ca am calculat - mai au copiii 2 saptamani de scoala, apoi saptamana "scoala altfel".. si vacanta apoi iupi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vladis spune:

si eu...si eu pe 9... mai aveti vreo majoreta ratacita? avusei parte de un we prelungit, sa ma refac dupa petrecere

rox, imi pare rau sa te dezamagesc asa de luni dimineata, da' promiti sa nu-ti schimbi starea de spirit? mai sunt trei saptamani de scoala, apoi saptamana altfel de pe 2 pe 6 aprilie. las' ca trece repede si vine si primavara


mami de miruna si vlad

Si Mihaita are nevoie de voi!

Speranta si incredere pentru David



www.dropshots.com/vladis" target="_blank">POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonapro spune:

Neata!

Si eu abia astept sa vina vacanta, mai ales ca de maine raman si singura cu copiii, o luna de zile .

Sambata am petrecut ziua lui Luc, putin in avans, a fost super, avand in vedere ca am facut in casa, copiii au fost cuminti si s-au jucat frumos, au dansat, va las si dovada
https://picasaweb.google.com/102016585614674993416/Luc3Ani?authkey=Gv1sRgCLTXs_2s9oKY_wE#5718566336549248466


Mami de Lucian(16.03.2009) si de Sebastian(05.08.2003)

Mergi la inceput