Mamici inimoase de Constanta 161- E primavara!!

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Cornelia spune:

Da, uitasem ca imi recomandasa si Lulu o doctorita. Imi notez si eu acum datele.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Ct
Multumesc de urarile si gandurile sincere adresate Isabellei-Elena

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vladis spune:

www.clinica-dorian.ro/medici.php" target="_blank"> dr. poalelungi


mami de miruna si vlad

Si Mihaita are nevoie de voi!

Speranta si incredere pentru David



www.dropshots.com/vladis" target="_blank">POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ontica Camelia spune:

La multi ani Izabella!!! Sa cresti mare, frumoasa, saai copilarie fericita alaturi de parinti si fratior!

Lali bine al revenit, dr. dermato eu stiu pe cioabla si Nicola, amandoua in Pol.2 te primesc cu trimitere, la cabinetele lor particulare au preturile ca peste tot.

***************************************
Puii nostrii speciali: Mihaita, Bogdan, Ionut Minoiu, David, Bibi
***************************



1 , 2, 3
Eu, Alexandra -Elena & Teodora Lucia




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

Despre dermatologi..pitiriazis versicolor este o micoza si nu-i mare lucru! Se aplica o lotiune pe baza de sulf si se inghit si niste pastilute eventual. Orice dermatolog..pana si un medic de familie poate trata asta!

DR: Nicola ( cu trimitere si ceva ...) Pistolea cu trimitere si nu te costa nimic, Poalelungi (face si retete personalizate si ma gandesc ca asta ajuta mult!).Sanatate!

Cornelia ai fost la Poalelungi?

edit: La multi ani Isabella!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lali_mete spune:

Buna seara fetele!
Multumesc mult pentru raspunsuri,am notat tot, maine sa mearga sora la medicul de familie sa ia trimitere din nou, se apuca si de dat telefoane ,sa se programeze,sa vedem la care se hotaraste, ii trimit link sa citeasca direct aici.

Nocivin ne-a fost primul recomandat de o vecina,dar cand mi-a spus cate medicamente i-a prescris pentru acnee m-am crucit , si l-am pus mai jos pe lista,mai sus am lasat loc,sa fie el ultima varianta.

Kim , o fi usor,dar primele doua tratamente au dat gres, si sigur le-a urmat cu strictete,inclusiv hainele aruncate ce era sintetic, ce era bumbac dezinfectate , majoritatea cumparate din nou.
Cornelia merci!

Camelia, Nicola ne-a mai fost recomandata de cineva astazi, care a avut o alergie urata ani de zile de la metale , nu suporta sa o atinga nici catarama la curea direct pe piele,sau incheietoarea de la sutien.

O seara cat mai placuta va urez!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns happymumy spune:

Neata si de la noi!
Cu intirziere ii urez si eu La multi ani! Isabellei.Sa-ti traiasca fetita dodo!
Lali, ma bucur ca ti-ai facut curaj sa scri si pe aici!
Fetelor, recomandati-mi si mie va rog o firma de organizat/decoratiuni pentru botez . Eventual daca au si vreun site ceva.

Ghiulten, mami implinita de printesa-domnisoara Ayla (15.01.2004) si buburuza mica Alara (25.01.2012)

Hai sa-l ajutam pe Bibi sa se faca mare http://viatacudba.blogspot.com/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

Eu nu cunosc firma...dar prietena mea s-a ocupat in cadrul unei firme de organizare de evenimente. Tu vrei sa vina ei si cu materialele ce implica decor etc sau vrei doar idei??

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vladis spune:

kim, dr. Pistolea tot la Pol.II poate fi gasita cu trimitere? trebuie neaparat sa imi mai caut si eu bubele si nu stiu incotro s-o apuc mai ieftin, ca destul m-a secat tiroida de bani!

miha, sa iti traiasca domnisoara, sa fie sanatoasa si multa bafta la examene
am reusit si eu aseara in sfarsit sa intru de acasa si sa votez pozicile, mult succes, am vazut ca stati bine in clasament te sun maine pt formulare.


happy, se apropie botezul deci... spor la pregatiri!


lali, iti sta bine in pereche daca ajungi la nicola curand, scrie-ne si noua impresii, please.







mami de miruna si vlad

Si Mihaita are nevoie de voi!

Speranta si incredere pentru David



www.dropshots.com/vladis" target="_blank">POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonapro spune:


La multi ani fericiti Andreea


sa aveti o seara frumoasa!

Mami de Lucian(16.03.2009) si de Sebastian(05.08.2003)

Mergi la inceput