Mamici inimoase de Constanta 161- E primavara!!

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

superba!!!!!!!!!!!!!!

edit: multumesc Simona pentru raspuns!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vladis spune:

La multi ani fericiti, Isabella-Elena! O copilarie frumoasa alaturi de mami, tati si Bogdi! Gabi, sa iti traiasca printesa, sa fie sanatoasa si sa va aduca numai bucurii!

O satamana "altfel" frumoasa va doresc


mami de miruna si vlad

Si Mihaita are nevoie de voi!

Speranta si incredere pentru David



www.dropshots.com/vladis" target="_blank">POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Angimultumesc frumos

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgipuia spune:

Buna ziua, inimoaselor!

Dodo sa-ti traiasca fetita...Sa va bucurati impreuna de ei pana la adanci batranete

Cami... superba melodia...

Eu intru fugitiv... v-am citit si va raspund telegrafic... nu-mi place deloc vremea... sper sa nu-mi fi inghetat un trandafiras pitic care era infrunzit bine...

Va pup pana maine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cornelia spune:

La multi ani fericiti Isabela!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

neata
la multi ani Isabela! sa fii sanatoasa si fericita si sa ai parte de mult mult noroc!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonapro spune:

Buna!

Cu scuze, pentru intarziere:

La multi ani Isabella Elena, sa ai o viata frumoasa cu multe bucurii si impliniri, alaturi de cei dragi

Eu am muncit sambata toata ziua, am facut curatenie, am mai plantat si doi trandafiri si o magnolie si cand am vazut azi dimineata ce bruma era , asa rau imi parea ca nu i-am acoperit, sper sa le mai pot salva.

sa aveti o saptamana usoara!


Mami de Lucian(16.03.2009) si de Sebastian(05.08.2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lali_mete spune:

Salut gasca!

Imi cer scuze ca dau buzna,dar am nevoie urgent de o informatie : stiti vre-un dermatolog care sa nu te umfle cu pastile ,cat de ca trezonabil la pretul consultatiei? Sora mea are pitiriazis versicolor,a facut un tratament anul trecut si acum doi ani, si ii tot apar petele. De data asta ar vrea sa mearga la cineva care ii va da tratamentul potrivit,care sa nu afecteze o eventuala sarcina,caci vrea bebe2.
Multumesc anticipat !


La multi ani Isabela,sa cresti mare si sanatoasa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cornelia spune:

Lali, ce gagalice mica ai tu acolo! Felicitari!

dermatolog nu stiu. Adica am fost la Cioabla, la o alta doctorita la pol. II (imi scapa numele ) si la Nocivin (dar el sigur nu se incadreaza la medici care nu te indoapa cu medicamente . Imi recomandase la un moment dat, Kim, un medic Poalelungi, dar nu mai are cabinet particular, e la pol. CFR sau port(?). Cand gasesti unul bun sa ne zici si noua. Eu am probleme cu Maria si inca nu i-am dat de cap.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu77 spune:

Lali,
ANCA PISTOLEA- dermatolog, Tomis III, vis-avis de Vama, la parterul blocului de langa Cofetarie, unde sunt cab medicale, sau IRENE SMADU-0725130789 vis-a vis- de Brancovenesc, la o curte cu poarta verde, numai cu programare.
De ambele eu/noi am f foarte mutuimite. Dna Anca are competente si de dermato pediatrica.
SUCCES!

LA MULTI ANI! Izabela. o copilarie linistita si o viata frumoasa impreuna cu cei dragi.

SOACRA MARE
Doua maini stangi

Mergi la inceput