Prietene la bine si la greu - 159

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns magdaz_ina spune:

Citat:
citat din mesajul lui Andrecluj
Primiti cu pupaturi? Vi le trimitem si daca nu primiti



_
Rares

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ancutza_Bro spune:

Felicitari Strumfito, sa fiti sanatoase, sa creasca Motzata mare si sa-ti umple casa de bucurii impreuna cu Andruta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dymomo77 spune:

Bine ai venit pe lume Camy. Sa fii sanatoasa si sa ai parte de noroc in viata. Refacere rapida Bia.
De lunea viitoare Danut va avea bona. Deja imi fac griji pt acomodare mai ales ca schimbam si locul unde face terapie(sa fie mai aproape de casa ca sa il poata dece/aduce bona). S-au intalnit deja si cum Danut e f sociabil s-au "imprietenit" repede. Acuma urmeaza sa fiu si eu multumita...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laurairina13 spune:

Seara buna!

Felicitari Strumfy, recuperare rapida, si de ce nu...si un baietel mai incolo asa..daca tot faceti copilasi asa frumosi
Sa creasca mare, frumoasa si sanatoasa micuta Camelia!

Monica, ma bucur sa aud ca e totul in regula cu flacaul to be, ce nume alegeti??
Ce nr de tel mai are Bea? ca eu i-am trimis mesaj pe cel de orange dar cred ca nu il mai are...Sau e super super ocupata cu cea mica, dar asta o stim deja

Ralu, nasol, si pe mine ma scot din sarite treburile astea cu programarile, nu pot sa inteleg si pace, pt ce e privat, platesti cu sacul consultatiile si nu beneficiezi de tot confortul, multumire si intelegere din partea lor???

Angi, ce repede au trecut saptamanile si la tine..esti next la galerie, ca deja e oficial predata stafeta. Cat mai mergi la serviciu? sau ai intrat deja in prenatal?

Ionela, multumiri pt noutatile aduse!Ce mai fac flacaii tai frumosi?

Ramonika cum ati decis cu tati? pleaca in Germania?

Andre[pufulete]Cu ce va mai indeletniciti voi la italica??

Many, Simina, RamoniXX??



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns douradoudou spune:

bravo strumfy, felicitari ..bine ai venit bebe cami



alexa, mami de Maryam buburuza, ingeras in ceruri (17.09.2009- 12.11.2009)
si de printesa razboinica Maysaa(30.10.2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lumi_Richard spune:


Beatrice,felicitari si refacere rapida! Ii doresc bebelinei viata frumoasa,plina de veselie si noroc!
Bine ai venit, micuta Camelia!

Monica, Lalu,ma bucur ca ati intrat sa mai citesc un rand si de la voi
Sper sa-i treaca repede raceala Mariutei....ca de obicei,fetele noastre se sincronizeaza, ca si Alexa e cu mucisori.

Abia astept sa aflu nume de fratior de Mariuta si surioara de Ariana. Ma bucur ca burticile sunt bine,poate intrati mai des

Mihamora, La multi ani! Multa sanatate,bucurii, copilasi sanatosi si sot iubitor!

Dymomo,de ce v-ati cautat bona, nu mai poate sta tatal tau cu Danut?

Monis,ma bucur ca te-ai gandit sa mergi la un curs,abia astept sa-mi spui ce te-au invatat acolo. E groaznic sa-ti vezi puiutul plangand in fiecare zi,ma gandesc des la voi....poate a fost,totusi,vreun incident cu alt copil....
Sper din tot sufletul sa-i dati de capat,si sa il ajutati sa treaca peste etapa asta... Pup Iulianul

As mai scrie,dar trebuie sa ma misc sa-mi fac bagajul, la 9:25 avem avion, si eu nu mi-am facut inca nici bagajul,nici manichiura,pedichiura...nici macar dus! Va pup,fug!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramonika spune:

neatza
pt. toata lumea

am o intrebare: vreau sa cumpar alt scaun pt. masina, pt. ca cel existent e prea mic, de-abia mai incape Sandra in el. am cautat si am vazut diverse scaune cu preturi de la 200 lei pana peste 1000 lei. intrebarea ar fi de ce e asa mare diferenta intre preturi? normal ca m-as gandi sa iau unul mai ieftin (de ex. Bertoni care e 230 lei), insa ma gandesc de ce e mai ieftin, oare nu e asa de sigur ca celelalte mai scumpe, sau e vorba numai de marca, material?

Lumi drum bun si distractie placuta.

monica ma bucur ca ne-ai mai scris. unde vei naste? tot la Cuza? care mai e treaba cu stafilococul? s-a mai schimbat ceva pe acolo sau aceeasi situatie?
Lalu a ramas tot bebelina in burtica? tu unde vei naste?

licu am decis sa nu plece tati. oricum va avea ceva activitate suplimentara si aici din iunie pana in octombrie, deci va mai scoate ceva banuti. si mi-a placut ca motivul principal pt. care a decis sa nu plece a fost ca i-ar fi prea tare dor de Sandra.




Ramonika Ruxandra (30.11.2009) tati si Vladutz
zebra roz

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dankutza spune:

Bine ai venit pe lume, Cami!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DianaR spune:

Felicitari Bia! Bine ai venit pe lume Cami!

Ramonika, in primul rand platesti firma. Cele de marca sunt scumpe, cele no name sunt ieftine. Cel mai bine faci un studiu de piata si te uiti la rezultatele la teste(crash test). Chiar daca e scump nu e obligatoriu sa fie bun. Dar cele ieftine sunt naspa rau in teste, unele au defecte de conceptie majore. Tu parca ai mai comandat de pe mytoys.de, arunca un ochi acolo sunt mai oeftine ca la noi si la multe sunt si trecute rezultatele in teste.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramonika spune:

Diana multumesc. nu am intrat niciodata pe mytoys.de
hm... pe de o parte, nu-mi convine sa platesc doar firma, insa pe de alta parte, nici sa nu stea rau la siguranta, deci nici cel mai ieftin nu e bun. ar insemna sa merg pe unul de mijloc?
drept sa spun, nu prea imi vine sa dau vreo 500 lei pe un scaunel...



Ramonika Ruxandra (30.11.2009) tati si Vladutz
zebra roz

Mergi la inceput