Ionela,are nevoie de 1900euro pana in aprilie!

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mikaeela spune:

Fetelor,va multumim din suflet ptr urarile voastre.
Cateva poze de la ziua Ionelei-http://www.flickr.com/photos/76575529@N06/7579966908/in/photostream/








Bazar umanitar

Ajutor ptr Ionela



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikaeela spune:

Buna dimineata tuturor!


Pentru ca eu acum iau salariul de la banca Transilvania am hotarat ca sa inchid conturile de la Brd si sa las decat un cont deschis.
As vrea sa rog pe cineva sa modifice conturile de pe prima pagina si sa le treaca pe cele care le am acum.


Conturile sunt deschise la banca Transilvania , pe numele meu,Samareanu Mihaela-Mariana.
Contul in lei este: RO70BTRL03001201G38617XX
in euro: RO45BTRL03004201G38617

cod swift: BTRLRO22PHA



Multumesc!







Bazar umanitar

Ajutor ptr Ionela



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Buna dimineata!
Mihaela, am schimbat eu pe prima pagina si voi schimba si in documentul de la bazar. Verifica te rog daca e corecta modificarea. Contul de la BRD il inchizi de tot? Nu se mai pot face plati in el?



Am marfa la bazar umanitar DC

Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikaeela spune:

Laura ,multumesc!.Sunt corecte conturile de pe prima pagina.

Pe cele de la Brd le voi inchide vineri de tot .






Bazar umanitar

Ajutor ptr Ionela




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikaeela spune:

Buna dimineata tuturor!

Zilele astea am primit si noua o veste buna.
Cu ajutoul domnului Primar , am reusit sa amplasam 2 urne la 2 supermarket-uri la noi in oras si plus de asta am gasit un sponsor sa ne acopere toate cheltuielile cu tratamentele Ionelei.
Pentru ca noi am gasit acest ajutor,vreau sa scot cazul Ionelei de la bazar si sa lasam locul altor copilasi care au nevoie de ajutor.As dori totusi ca acest subiect sa nu fie inchis pentru ca as vrea sa va mai scriu din cand in cand despre Ionela.
Vreau sa multumesc din suflet tuturor care ati fost alaturi de noi,sunteti niste oameni minunati ,ne-ati sprijinit mereu ,de cate ori am avut nevoie si de aceea ma plec in fata voastra si va daruiesc un brat de ptr fiecare.

Va multumesc inca o data pentru ceea ce ati facut ptr noi,va pup si va imbratisez cu mare ,mare drag!








Bazar umanitar

Ajutor ptr Ionela





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikaeela spune:


Fetelor,noi e posibil ca luni sau marti sa mergem la Bucuresti.
De o luna si jumatate Ionala,a racit de vreo 3 ori f rau,i-am facut mereu tratament,dar acum vad ca iar e racita.
Nu-mi pot sa-mi dau seama ce microb e,i-am facut tot felul de analize si nu i-a iesit nimic.
Daca e tot asa,luni vom suna ca se mergem la Bucuresti.







Bazar umanitar

Ajutor ptr Ionela





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikaeela spune:

Buna tuturor.

Azi m-a sunat o fata care a stat in acelasi salon cu mine cand am fost internata la Bucuresti.
Ea avea un baietel cu aceleasi probleme ca Ionela,numai ca el facea dializa si azi am aflat ca din pacate el a murit.


De cand am vb cu fata asta si mi-a povestit cat de greu e fara el,ca sta aproape numai la mormantul lui si cat de greu e cand se duce in camera unde statea el si nu-l vede ii vine sa urle de durere.

Vestea asta m-a afectat f rau,mai ales cand stiu ce probleme are Ionela.Plang intr-una si nu ma pot opri din plans.
Of Doamne cat de grea e soarta asta!






Bazar umanitar

Ajutor ptr Ionela






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alex_andra spune:

of, MIhaela...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gatea1980 spune:

Dumnezeule MARE ce durere!!!!!!!!nu o pot exprima in cuvinte!!!!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikaeela spune:

Buna tuturor.

Am vb azi cu doctorita Ionelei si zilele astea ne vom interna ptr investigatii.A ramas sa ma mai ma sune dansa maine ,sa vedem ziua sigur cand vom merge.

Am niste emotii groaznice.






Bazar umanitar

Ajutor ptr Ionela






Mergi la inceput