Ionela,are nevoie de 1900euro pana in aprilie!

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns rhynna spune:

Am gasit urmatoarea adresa:Puiu Mihaela Mariana,Com.Blejoi,Sat Blejoi nr.521 ,Jud.Prahova.E buna adresa asta?Hai ca ma duc la posta sa incerc sa pun.Daca e gresita adresa nr.meu de tel este:0754321478,da-mi un beep daca e gresita adresa ca sa sun .Revin cu mesaj daca am reusit sa pun colet sau nu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikaeela spune:

Buna tuturor!

Noi ,luna aceasta cu ajutorul bazarului am reusit sa strangem suma de 420 lei.Din ei am luat tratamentul de imunitate si ptr stomacel.

Vreau sa multumesc f mult tuturor care sunt alaturi de noi.

Ieri am vb si cu cei de la fundatia Nane si mi-au zis ca cei din Macedonia nu vor sa mai vina la noi in Romania,ptr ca nu au timp si daca ar veni aici ,costul terapiei va fi de 2000 de euro,iar in Macedonia costa 1500 euro ,mai putin ca la noi.

Noi nu am reusit sa mai mergem pe nicaieri,am vrut sa mergem vreo 2 sapt la Busteni,dar de vreo luna Ionela numai racita este.
Azi noapte si azi mi-a facut febra iar.Am decis sa-i intrerupem immunocalul si sa-i dau in continuare tratamentul de imunitate pe care il lua de obicei.

Sper ca pana marti sa-i treaca raceala ,ca trebuie sa mergem la controlul oftalmologic la Bucuresti.



Va pupam si o zi frumoasa va dorim!






Bazar umanitar

Ajutor ptr Ionela


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikaeela spune:

Buna tuturor!
Noi nu suntem prea bine.
Saptamana trecuta,a fost racita Ionela f rau.Am fost cu ea la spital i si ne-a dat injectabil acasa.Ii trecuse,iar azi noapte a facut iar febra si ii curge f rau nasucul,dar cel mai rau e ca nici nu vrea sa mai manance.
Ma voi duce acum dupa amiaza cu ea la dr pediatru,tare imi e frica ca ma va interna cu ea.

Zilele trecute mi-am facut si eu niste analize ca ma simteam din ce in ce mai rau si m-a gasit cu ulcer ,sinuzita,hemoroizi si plus ca mai am si pietre la rinichi si fac f des infectii urinare.
Sper ca in urma tratamentului sa ma simt mai bine.Am zile care zac toata ziua din cauza durerilor de stomac ,durerilor de cap ,de abia ma pot ridica din pat.



Va pupam si sper sa revenim cu vesti mai bune.






Bazar umanitar

Ajutor ptr Ionela


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabby2011 spune:

OF Miha,nici nu stiu ce sa zic...........Insanatosire grabnica si tie si Ionelei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela77O spune:

Mihaela,sper ca este mai bine Ionela...
la multi ani,multa sanatate si multa putere!va pupam!

MIHAELA DE ANDREEA(03.04.1997) SI MIHAITA(25.09.2003)
Blogul lui Mihaita
Vreau Sa Nu Mai Fiu DIFERIT
A&M


Viata...






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikaeela spune:

Mihaela ,multumesc mult!

Asrazi Ionela implineste 7 anisori.....7 ani care au fost f grei ptr noi,am trecut prin multe momente grele,prin multe suferinte .....sper ca cei care vor urma sa/i aduca Ionelei cat mai multe progrese si cat mai multe realizari in recuperarea ei.

La multi ani puiul meu drag si scump,Dumnezeu sa te creasca mare si sanatoasa,sa te ocroteasca si sa/ti binecuvanteze intreaga viata!Mami te iubeste mult!


Diseara incerc sa pun si cateva poze.

Va pupam si o zi frumoasa va dorim!






Bazar umanitar

Ajutor ptr Ionela



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Serialbastre spune:

La multi ani, Ionela! Sa ai sanatate si Dumnezeu sa te ocroteasca!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catod spune:

La Multi Ani, IONELA
Sa cresti mare, sanatoasa si fericita alaturi de toti cei ce te iubesc!!!

Iar pt. tine mami, un brat de virtuale!!

_
Cami, mami de Mihnea




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabby2011 spune:

La multi ani Ionela!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gatea1980 spune:

la multi ani ionela! si insanatosire grabnica atat ei cat si tie ca trebuie sa fi o mama lupatatoare.te inteleg din propria experienta prin ce treci.

pupam si inca o data sanatate multa ca aveti mareeee nevoie!

Mergi la inceput