Targoviste (14)

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna dimineata,

Flori eu vin pe 29 acasa si plec pe 7 octombrie. Cred ca nu am sa pot in primele doua zile ca este ziua Roxanei si nu stiu daca o facem sambata sau duminica dar ne putem intalni intr-o dupa amiaza. Poate vine si Getik.

Eu azi merg la doctor ca am o luna de cand tusesc si am avut asa cateva imboldeli prin spate. Sper sa nu fie serios.

In rest am fost la sala ca nu ma pot lasa de ea cu toate ca am behait ca o oaie nebuna de zici ca-mi ies plamanii pe care orificiu vreti voi.

Acus la servici raspund la e-mailuri si fug la medic dupa care ma asteapta acelasi program voios si anevoios...

Va pupic si o zi super sa aveti.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ginye55 spune:

Sanatate multa, Cristina!

Noi luam vacanta pe 29 oct....la fix.

Pup!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna dimineata,

Fori draga eu vin acasa pe 28 Septembrie. Sper sa reusim sa ne intalnim ca tare mi-ar face placere.

In rest la mine toate asa cum le stiti, acelasi program dar ma bucur ca mai este o zi si vine weekendul.

Pupici.

PS Macar este soare afara.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ginye55 spune:

Citat:
citat din mesajul lui tuinea

Fori draga eu vin acasa pe 28 Septembrie. Sper sa reusim sa ne intalnim ca tare mi-ar face placere.



Unde dai si unda crapa! Ne vedem cu siguranta. Nu stiu de ce am avut impresia ca vii undeva in oct-noiembrie acasa. De asta o tot dadeam eu cu " mai e timp destul".

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna dimineata,

Mi-am dat seama mai Flori draga ca te gandesti la sfarsitul lui octombrie dar fiica-mea e nascuta pe 2 oct asa ca asta este motivul venirii mele pe plaiuri mioritice.

La mine si la tine nu e problema ca ne putem intalni in 5 minute dar daca Getik vrea si ea sa vina trebuie sa mergem mai prin centru dar iar nu e problema. Zici tu o zi si eu sunt gata.

Miha nimic, nimic?

Pupici si weekend super.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaser spune:

hello girls,

pai scoala, scoala de soferi, mutare, finantele ma`sii (ca-s grele!)...si un timp fain...ce faine sunt plimbarile :)

suntem ca dupa maraton...Mihai cu flu, Cristi super-mega-incantat de scoala, eli frustrata ca ea inca nu are gradi...but we are working on that...

Mai asamblam o cutie de mobila, mai facem engleza, mai facem math, mai un alfabet, mai un go fish...si bye, bye ziua!

Ce fain ca o sa fie ziua lui Roxi...maine o sarbatoresc iar pe Mariuca mea...e asa smart...si are un accient de iankeu bre...tuc-o mama! :)

Iar va intalniti fara mine :)...s-ar putea sa am o veste buna sapt asta...dar va spun daca o sa fie ceva cat de cat sigur :)

Sunt in cautare de profesor de desen ptr Cristi (nu e zi sa nu faca 2-3 desene f faine) si unul de muzica ptr Eli (imi canta zilnic happy birthday to you...singurul cantec in engleza pe care l-a invatat :))

I poop you! Have a nice week-end!!!




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna fetelor,

Miha draga asa m-a umput de energie si veselie e-mailul tau. Se vede ca va merge bine si ma bucur la maxim pentru voi.
Cat despre intalnire nu mai rade ca de data asta sigur ne vedem LOL. Ce veste ne dai tu: ajungi de craciun acasica?

Acus sa va zic si de mine ca deh ieri absentai cu motivare: se descarcate caruta cu probleme la mine pe birou. Cei 40 de chinezi si-au facut aparitia in hartii cu o saptamana inainte. Nu vreau sa ma gandesc la saptamana viitoare ca imi vine sa plang....

Va pupic.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna dimineata,

Ce faceti voi fetelor?

Eu azi sunt plina de energie chiar daca ieri imi tremurau si mainile si picoarele cand am ajuns acasa de oboseala.

La mine este frigut dar soarele sclipeste si asta face o mare diferenta.

Va pupic si sa aveti o zi super.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna fetelor,

Si eu dupa o pauza cam lunga dar vad ca nu a avut cine sa-mi simta lipsa...
Am lipsit motivat si am sa lipsesc si saptamana asta. Saptamana trecuta a fost saptamana chinezeasca. Saptamana asta sunt la Birmingham si vineri zbor acasa pentru ziua strunfei mele.

L-am avut si pe Dudud si pe nepoata noastra pe aici in weekendul asta. Dudu a plecat ieri, nepoata azi...

Nebunie ce sa mai.

Va pupic si poate mai intru joi-vineri.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna fetelor,

Pai nimic, nimic....Vai de noi iar ne rupem una de alta...

In fine, eu inapoi de la B'ham dar racita cobza ca obosita eram deja.

L aservici doua zile de nebunie si maine dupa amiaza ma zburatacesc.

Pupici!

Mergi la inceput