Targoviste (14)

Raspunsuri - Pagina 21

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ginye55 spune:

Cristina, asa te lauzi? Iar racita? Sanatate multa!

Eu nu mai am timp de nimic. Abia reusesc sa stau 2-3 ore seara cu Edi
Toata ziua probleme.
Ma bucur ca Edi sta la program prelungit si nu mai am grija lui pana pe la 4 jumate.
Ma intreb cand vine vacanta.
Ma gandeam chiar sa mai fac un bb .

Am inceput si logopedia cu Edi. E foarte incantat de doamna cu care lucreaza si doamna il lauda in permanenta ca are rabdare sa faca toate exercitiile de respiratie, ca e receptiv si dornic sa faca tot ce-i propune... cra-cra-cra .

Cristina, astept sa dai un semn cand apari pe plaiurile mioritice.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna fetelor sau pot sa spun Flori LOL.

Te cred ca esti draga de tine ocupata...si eu sunt la fel dar azi dupa amiaza zbor catre casa asa ca asta imi da energie sa lupt si cu ultimile ite incurcate.

Poate ne vedem pe miercuri, joi dupa ce il iei pe Edi de la gradi si mergem la o prajitura la noi in cartier. Dac aimi spui la ce ora te pun in calendar si asa ramane.

Pupici.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ginye55 spune:

Citat:
citat din mesajul lui tuinea

Poate ne vedem pe miercuri, joi dupa ce il iei pe Edi de la gradi si mergem la o prajitura la noi in cartier. Dac aimi spui la ce ora te pun in calendar si asa ramane.



Joi e foarte bine. Eu il iau pe Edi pe la 4, deci la un 4.15 ne putem vedea. Sper sa nu intervina nimic pana atunci.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaser spune:

Hei, hei nici chiar asa...:) Sunt si eu pe aici...O sa vin luni sa fac un nou capitol...Promit!

Dar intalniti-va ca vreau poze...:)

Va pup!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaser spune:

Aloha!

Avem subiect nou : http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=175015

Astept pozeeee!

Am avut niste zile...o sa va povestesc...Am avut probleme cu Cristi...dar slava Domnului s-au rezolvat...sau cel putin asa sper!

Va pup!

Mergi la inceput