Targoviste (14)

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mihaser spune:

Salut,

Cam trista atmosfera pe DC din pacate :(

Va multumesc mult...vroiam sa va spun ca ne-au intrat banutii si daca gasim ceva pe placul nostru suntem gata sa ne bagam la inchiriat de casa...in perioada asta se dau f repede casele...Sper sa gasim ceva super in curand!

Va tin la curent!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns getik1 spune:

buna fetelor pe unde umblati? etse vacanta ??
va si va las o asa ca pentru pranz

getik mami de mica aricica 29.12.2009
povestea unui aricy bijuteriile lui getik


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna dimineata,

Iaca am revenit si pe DC deci si la munca. Mii de scuze fetelor ca nu am reusit sa ne intalnim dar in octombrie sigur. A fost o nebunie la mine concediul asta dar a fost frumos si a trecut muuult prea repede. Am vazut ca Miha cauta casa - spor la vanatoare.

Va pupic si o zi super sa aveti.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna dimineata,

Ce faceti voi fetele? Eu sunt bine. Am reintrat in acelasi program ca inainte de vacanta: acasa-sala-servici.

Va pupic.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaser spune:

Hello,

Am gasit casa!!! Aci pi centru...Pierdusem una in acelasi loc ptr ca nu aveam banii si idioata de agenta nu ne-a aratat-o...dar tot raul spre bine...Am gasit tot acolo una mai ieftina cu 200$/luna :)...Si ca sa vedeti cum le aranjeaza Dzeu pe toate...Care e probabilitatea sa inchiriezi casa de la o cunostinta a putinelor cunostinte (sub 10 pers) pe care le avem aici? Ei bine, asa s-a intamplat...Tipa e evreica si se cunoasete cu un fost coleg de-al sotului, cu care e prieten bun :)...Ca sa nu va mai spun ca aplicasera deja unii inainte, dar au renuntat :)...Au mai aplicat si dupa noi 2 familii...So, noroc chior...Suntem in aceeasi arie, asa ca apartinem de aceeasi scoala..Azi am fost la scoala sa ne interesam...maine/poimaine o sa-l inscriem...Erau cam tristi cei de la scoala...crema scolii se mutase la o alta scoala...40 de elevi pentru programul de gifted...Sper sa avem si noi pe viitor norocul asta...sa fim gifted :)...Nu-mi vine sa cred ca mai e asa putin si incepe scoala...Maine mergem la medic sa ii dea ok ptr inscriere...

I`m happy! Sper sa fie ok! In we plecam prin California...la neamuri!

Va pup!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna dimineata,

Miha draga tare fericita sunt ca te vad asa de relaxata si ca totul iti merge bine. Chiria este foarte mica la voi acolo. Eu platesc £425 pe luna fara nimic inclus la un apartament cu un dormitor. Deci super-super pentru voi.

Eu sunt bine. Acelasi program nebun. La servici s-a rasturnat carul cu probleme dar oi sapa eu sa ies la suprafata.

Va pupic.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaser spune:

Ceau Cristina,

Da, stiu...noi la Londra sun 2000 de lire pe luna nu am fi gasit...de aia ne-am razgandit! :(

Maine o sa-l inscriem pe Cri la scoala...Caut si ptr Eli ceva preschool part-time...3 zile pe sapt :)...Sper sa le placa aici! Din pacate nu avem o curte asa mare...dar as putea sa le iau un tobogan din ala mic :)...desi nu suntem departe de parc...Le-am luat o masuta cu activitati si sunt f ocupati...Ma uit singura la Thomas :)...

Va las ca m-a criticat Cri ca stau lipita de calculator...Ne vedem cand revenim din excursie. Plecam in CA sambata...ne intoarcem pe miercuri.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna dimineata,

Miha draga ei fiind doi o sa le fie mai usor si plus nu trebuie sa asculti de copil cum am ascultat eu....O sa gasesti ceva si pentru Eli. Da-ti o jumatate de an si totul se va organiza de la sine. Daca unul din voi are serviciu stabil nu o sa aveti probleme.

Eu iti doresc calatorie placuta, bucura-te de soare.

Flori, Getik nu mai ziceti nimic?

Va pupic.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna dimineata,

Iaca si eu inapoi la treaba dupa un weekend placut. Party-ul meu a iesit super. Toata lumea s-a simtit minunat si asta mi-a incaracat bateriile pentru o luna si intr-o luna merg acasa asa ca e in regula.

Voi? Nimic, Nimic?

Va pupic.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dyanira spune:

Mihaser am citit intamplator pe aici...
Si am vazut ca nu mai esti in Tm??Sper ca ma mai tii minte de la Mamici de TimisoaraCum de v-ati hotarat sa plecati in SUA??
Sa va mearga bine acolo si sa se adapteze copii repede!Te pup!!


Diana

mamica fericita de ANDREI TUDOR

Mergi la inceput