Targoviste (14)

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mihaser spune:

Citat:
citat din mesajul lui tuinea

Buna dimineata,

Miha ma bucur tare mult ca iti place unde esti. Este foarte important sa fie dragoste la prima vedere pentru ca te face sa te adaptezi mai usor. O sa va obisnuiti si cu vara de felul acesta dar nu zic ca nu o sa-ti fie dor de un bronz adevarat cum imi este mie - abia astept sa ajung saptamana asta acasa...



Cristina si Roxy (2.10.2004)


Cristinutza ma faci sa rad...doar m-ai vazut cat sunt de neagra...eu ma feresc de bronz ca risc sa fiu luata drept alta etnie :)...In Ro semanam cu unii...aici cu stramosii lor indienii...daca imi iau un sari aia sunt



Aici inca nu ploua...yuppi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna!

Miha draga eu nu te vad asa bruneta...Si mami a mea este bruneta dar sa stii ca sunt alte trasaturi care ale fetei, comportamentului care te fac sa iesi din peisajul etniilor cu pricina.
Eu sunt albicioasa cronica. Acum sunt efectiv branza deci cand o voi scoate la soare va fi foarte interesant.

Va pupic.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaser spune:

Citat:
citat din mesajul lui tuinea

Eu sunt albicioasa cronica. Acum sunt efectiv branza deci cand o voi scoate la soare va fi foarte interesant.


Cristina si Roxy (2.10.2004)




Azi le-am luat maimutelor o masuta cu 2 scaunele sa aiba si ei unde sa-si desfasoare activitatea

Eli vrea la balet si cred ca o inscriu...sunt cursuri de 1 H si 1/2 aici sambata ptr fetite de 4 ani jumate - 5.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna dimineata,

Miha draga ma bucur ca ii place. Baletul este ceva care te dezvolta armonios deci super. Si Roxy face dansuri.

Eu azi plec catre casa. Abia astept.

In rest o caruta de treaba dar asta este...

Va pupic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaser spune:

Hi!

Cristina drum bun si distractie placuta!

Te pup!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Otiliav spune:

Miha, noi avem in gradina o masuta cu 2 bancute si 4 leagane pe un suport. Ei si ce bine e cand le trimit afara la joaca in gradina si mai baga si cateva ture cu tricicleta/trotinete/biciclete.

Iar baletul/dansul e de baza la fetite.

Cristina, vacanta frumoasa in continuare!

Mami de Ana Maria(18.12.2004), Elisa Andreea (09.12.2008) si Iulia Alexandra (14.08.2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaser spune:

Salut,

Asa e Otilia...nimic nu se compara cu alergatul in aer liber...Sunt aici niste case super...Noi acum cautam cam in disperare...ca am vrea sa-l inscriem la scoala in acelasi cartier...si in 4 sept incep scolile...Ne cautam si masina...Azi ne-am plimbat cu un buick verano...destul de cochet...tot cu piele...nice :))!!!
O sa vina un prof sa faca engleza cu Cri acasa...Pana atunci ma chinui eu sa ii predau...dar e f greu...ca vrea si Eli...Si ea daca nu stie un cuvant plangeeee...E ambitioasa! :)

Va pup! Sa ne tineti pumnii cu casa/scoala!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns getik1 spune:

buna fetele am revenit dupa vreo 2 saptamanici de hoinareala

miha iti tin pumni sa gasesti tot ce ai nevoie si sa fie bine

cristina tu ce faci cum este la mare? cat stai poate ne intalnim si noi .

flori si cu tine vreau sa ma intalnesc, tu ce faci? edi ce face? cum este in vacanta?

otilia sunt de acord cu tine tare bine este sa ia curte dai copii afara si apoi reusesti sa faci cate ceva, dar cel mai importatnt sunt in siguranta

fug sa ma apuc de treaba si de aranjat haine

getik mami de mica aricica 29.12.2009
povestea unui aricy bijuteriile lui getik


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Otiliav spune:

Getik, as vrea eu sa fie in siguranta. Noi avem gard viu cam 3 laturi ale gradinii (si prin el se poate iesi daca nu-ti pasa de haine si piele zgariata) iar a patra latura e cu casa. Si din pacate cea mica imediat cum nu o vad de la geam e clar in strada. Nu mai zic ca se poate iesi in strada pe doua laturi ale casei. Adica, aspir cu ochii pe geamuri.

Mami de Ana Maria(18.12.2004), Elisa Andreea (09.12.2008) si Iulia Alexandra (14.08.2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns getik1 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Otiliav

Getik, as vrea eu sa fie in siguranta. Noi avem gard viu cam 3 laturi ale gradinii (si prin el se poate iesi daca nu-ti pasa de haine si piele zgariata) iar a patra latura e cu casa. Si din pacate cea mica imediat cum nu o vad de la geam e clar in strada. Nu mai zic ca se poate iesi in strada pe doua laturi ale casei. Adica, aspir cu ochii pe geamuri.

Mami de Ana Maria(18.12.2004), Elisa Andreea (09.12.2008) si Iulia Alexandra (14.08.2010)

eu am gard de 2 m inaltine ca doar sti cum este in romania,... nu stiam cum este la voi pupic


getik mami de mica aricica 29.12.2009
povestea unui aricy bijuteriile lui getik


Mergi la inceput